Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree2Likes

Téma: NL10 - Típus feladvány - turn raise

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás NL10 - Típus feladvány - turn raise

    weaktight | Hand Poll | AKo - $1/$2 No Limit Holdem

    Harmadik leosztás róla, mindhárom partiba beszállt, az egyikben ezt művelte weaktight | Hand | 82o - $1/$2 No Limit Holdem
    Nagyon sokszor dobni kell ezt, most is?!

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Az eddig nem túl sok infó, hogy volt egy hand, ahol 3 utcát blöffölt. Igazából nem nagyon tudnám eldobni, pedig valószínűleg el kéne.
    Szóval ezzel a hsz-szel nem sokat segítettem!
    MrCharger426 likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az eddig nem túl sok infó, hogy volt egy hand, ahol 3 utcát blöffölt. Igazából nem nagyon tudnám eldobni, pedig valószínűleg el kéne.
    Szóval ezzel a hsz-szel nem sokat segítettem!
    Ha 3 utcát blöffölt volna, akkor inkább a callra (allinra) hajlanék, de 3 utcát "csak" megadott a 9-es párjával. Valóban nem segítettél sokat (a szándék viszont díjazandó ). A parti közben ez ment a fejemben "ezt dobni kéne", de a 96s-es leosztása meg ott virított az agyamban.

  4. #4
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Az ilyen mini raiselő emberektől falra tudok mászni. Valószínű jobb a dobás. De azon se lepődnék meg, ha mutatna egy A8o-t.
    MrCharger426 likes this.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha 3 utcát blöffölt volna, akkor inkább a callra (allinra) hajlanék, de 3 utcát "csak" megadott a 9-es párjával. Valóban nem segítettél sokat (a szándék viszont díjazandó ). A parti közben ez ment a fejemben "ezt dobni kéne", de a 96s-es leosztása meg ott virított az agyamban.
    Benéztem a leosztást, azt hittem ő volt a 44. Ez sem változtat a dolgon, valószínűleg ha én játszom is itt köt ki a parti!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #6
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Az ilyen tipusú játékosnál eléggé el tudom képzelni h flop cbetre nem dob A magast, és ha lejön neki turnön akkor túl értékeli. Figyelembe véve h 4 handed játék és 3bet pot én rátolnám, mivel számitanék megadásra gyengébb Atól, + néha dobni is fog, persze néha ott lesz az AJ, vagy egyéb random két pár.

    Amúgy pre nagyobbat 3betelnék, és ilyen flopon nem cbetelnék, párt nem fog dobni, ami meg nem pár azt megverjük.
    The credit belongs to the man in the arena.

  7. #7
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    (zárójel:nem akarok sémákban gondolkozni,de az elmúlt idők tapasztalatai alapján jóval többször emlékszek c/minr esetén nuts-ra,és ha nagyobbat c/rel akkor többször láttam arányiaban gyengébb lapot>kivancsi lennek ti mit tapasztaltatok)

    96s alapján elég cs,mit gondoltok mivel callol floppon 3b potban?
    Jx,Ax(A2-A3)köztes pp-k,broadwayek,elözö hand után nagyon ritkán azt is el tudom képzelni hogy 45lesz nála akár 3b potban is->de a kérdés hogy ebböl a range-böl mivel játszik így?az A számára is scary szerintem és lap nélkül nehezebben fordul ÍGY blöffbe
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  8. #8
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    az a baj, hogy ez a flop x/c, turn x/r fisheknél általában nuts line, eltudom képzelni, hogy ez turn A, kétpárt adott neki, szerintem bubival nyugisan végig callozna, a 96s handből kiindulva....
    tylerhungaryval egyetértek abban, hogy ez a turn A tényleg scary a fishek szemében, ha már csak abból indulok ki hogy A és K highon mennyit dobnak Cbetre....
    a másik az, hogy fishek nehezen dobnak overcardokat flopon (akár 3betpotban is) lehet, hogy megcsinálja ezt egy AQ-val is vagy sima Ax-el, 3hand alapján nem feltételezhetjük róla, szóval lehet jobb a fold

  9. #9
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Nekem is ez a meglátásom, hogy a flop call, turn c/minraise nuts-ot takar.
    Valami set, két pár közeli lapot sejtet.
    Ezt sajnos el kellene dobni.
    A másik handben ugye passzív volt, ezért azt a handet nem nagyon tudod ide felhasználni, és az infó is kevés.
    Elkell dobni, és majd lesz még lehetőség leszedni

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Pre nagyobb 3bet, flop semmi cbet ellene,Turn bet/call vagy ha betel akkor just call és riveren is call ha betel. Viszont ha ch-el akkor bet. Kicsit túlbonyolítottam, de rem érthető

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •