Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree1Likes

Téma: NL 10 - 108s, river

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás NL 10 - 108s, river

    Egy reg, aki szeret ragaszkodni a top párjához és azt is tudja rólam jó eséllyel, hogy az esetek 995-ban nem 108 lesz nálam. Ezért botrítottam rá és nem csak calloltam. Ha emeltem volna és visszatolja azt is adtam volna.
    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG spandexi ($6.70) 67bb
    UTG+1 nyihahaha ($9.95) 100bb
    CO win4evah ($10.22) 102bb
    BTN starmorf ($9.96) 100bb
    SB no_ask_how44 ($14.49) 145bb
    BB doncosmaster ($18.83) 188bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) win4evah is CO
    1 fold, nyihahaha raises to $0.30, win4evah calls $0.30, 1 fold, no_ask_how44 calls $0.25, 1 fold

    Flop: ($1, 3 players)
    no_ask_how44 checks, nyihahaha checks, win4evah bets $0.75, no_ask_how44 folds, nyihahaha calls $0.75

    Turn: ($2.50, 2 players)
    nyihahaha checks, win4evah checks

    River: ($2.50, 2 players)
    nyihahaha bets $1.50, win4evah goes all-in $9.17, nyihahaha goes all-in $7.40

    Final Pot: $20.30
    nyihahaha shows FULL_HOUSE KING, EIGHT

    win4evah shows THREE_OF_A_KIND EIGHT


    nyihahaha wins $18.95 (net +$9.00)

    win4evah collects $0.27 (net -$9.95)
    no_ask_how44 lost $0.30

  2. #2
    Tag mlnrrbrt avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Én nem betelném floppon és riveren sem pusholnék.
    Riveren szerintem nincs olyan lap ami megad egy pusht, és jobbak vagyunk nála. Amiket meg eldobálna, azokat amúgy is verjük SDban.
    Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas. ...

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    QK-t AA-t sem dobna mert pl AA ellen az én esetleges kért párom elértéktelenedett.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Az a baj, hogy turn-t checkelte, valószínűbb volt nála a Q vagy más pocket párok, amiket pushra dob, vagy monster, ami meg megver minket.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #5
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Pre fold, floppon sem betelnék, és riveren sem jó az allin, mert egyáltalán nincs nutsod. Regnek írtad, márpedig ő itt nem fog callozni általában, csak fullal.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy turn-t checkelte, valószínűbb volt nála a Q vagy más pocket párok, amiket pushra dob, vagy monster, ami meg megver minket.
    Akkor sokkal jobb a sima call és SD. Okés.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet yeppiwasit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    QK-t AA-t sem dobna mert pl AA ellen az én esetleges kért párom elértéktelenedett.
    Attól függ téged milyennek lát. Ha ő is reg, és tudja, hogy te is az vagy, akkor ilyen helyzetben nem fog herocallolni AA-val vagy KQ-val. Fishek ellen lehet hatékony az ilyen "value overbet".
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet Corey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre fold, floppon sem betelnék, és riveren sem jó az allin, mert egyáltalán nincs nutsod. Regnek írtad, márpedig ő itt nem fog callozni általában, csak fullal.
    A prefolddal egyet értek. BTNbólé callolhattam volna.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól függ téged milyennek lát. Ha ő is reg, és tudja, hogy te is az vagy, akkor ilyen helyzetben nem fog herocallolni AA-val vagy KQ-val. Fishek ellen lehet hatékony az ilyen "value overbet".
    Pont ez az, h ezért ő sem rak engem x8-ra, mert kb soem játszom meg az ilyen lapot ebből a pozícióból. . Ezért esélyesebb a call tőle nem?

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    És akkor mire fog téged rakni? Legritkább esetben fogja azt gondolni, hogy beütötted a fejet, és így akarod kiblöffölni, mivel ez ugyan úgy esélytelen, mint az, hogy T8-ad van. Ez max akkor lenne beadható neki, ha előtte mondjuk 2x lestackelt, és azt hiszi tilten vagy.
    Én a helyében azt gondolnám, hogy fullod van és így akarsz value-t nyerni, bízva, hogy találsz 8x-et, vagy bármi mást ami megadhat, így fullnál gyengébbel én itt a helyében dobnék.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •