Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
Like Tree2Likes

Téma: nl25 KK 3b river push?

  1. #1
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás nl25 KK 3b river push?

    Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.


    MP: $20.33 (81.3 bb)
    UTG: $30.80 (123.2 bb)
    Hero (BB): $33.80 (135.2 bb)
    CO: $6.35 (25.4 bb)
    BTN: $61.52 (246.1 bb)
    SB: $49.80 (199.2 bb)


    Preflop: Hero is BB with K K
    3 folds, BTN raises to $0.50, SB calls $0.40, Hero raises to $2.75, BTN calls $2.25, SB folds


    Flop: ($6) 8 6 7 (2 players)
    Hero bets $4, BTN calls $4


    Turn: ($14) 2 (2 players)
    Hero bets $8.92, BTN calls $8.92


    River: ($31.84) T (2 players)
    Hero is all-in ?

    Villain 16 hand alatt 56/25. Ezalatt 48s-sel OP callolt squeezet középső pozban, 258dd floppon c/r ai ment 50 bb-ből.

    Equilab-ben számolgattam kicsit és azon múlik az edge, hogy Tx-eket beteszem-e a river calling range-be vagy sem. Mit gondoltok?

    *Turn-ön betelhettem volna nagyobbat is..
    Azon is gondolkodtam, hogy floppot potolom, hogy 2 utcán betehessem a pénzt. Erről mi a véleményetek?

  2. #2
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet mrtmarko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    Villain 16 hand alatt 56/25. Ezalatt 48s-sel OP callolt squeezet középső pozban, 258dd floppon c/r ai ment 50 bb-ből.

    Equilab-ben számolgattam kicsit és azon múlik az edge, hogy Tx-eket beteszem-e a river calling range-be vagy sem. Mit gondoltok?

    *Turn-ön betelhettem volna nagyobbat is..
    Azon is gondolkodtam, hogy floppot potolom, hogy 2 utcán betehessem a pénzt. Erről mi a véleményetek?

    ha ekkora donk, akkor pre mehetett volna nagyobb sqz is pláne oop(én szeretem nagy size-al izolálni a bálnákat), mondjuk ilyen 3,5$...
    flop eléggé szar, nekem tetszik az, hogy 2utcán mennyen be a cash, bár 130deepen nem tom mennyire kivitelezhető....
    Tx sztem túl sok nem lesz nála, vagy ami nála van, az sztem többször lesz 2pár... (T7,T8) néha talán lesz vmi JT, T5 amekkora hülye....
    ezt a rivert lehet x/callolom (bár sok hand nincs róla, így nem tudni, hogy aggró-e).... <---- az nagyon rossz lenne? value maradna benne ellene?

  3. #3
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha ekkora donk, akkor pre mehetett volna nagyobb sqz is pláne oop(én szeretem nagy size-al izolálni a bálnákat), mondjuk ilyen 3,5$...
    flop eléggé szar, nekem tetszik az, hogy 2utcán mennyen be a cash, bár 130deepen nem tom mennyire kivitelezhető....
    Tx sztem túl sok nem lesz nála, vagy ami nála van, az sztem többször lesz 2pár... (T7,T8) néha talán lesz vmi JT, T5 amekkora hülye....
    ezt a rivert lehet x/callolom (bár sok hand nincs róla, így nem tudni, hogy aggró-e).... <---- az nagyon rossz lenne? value maradna benne ellene?
    Mondjuk ha potolom floppot. Hát igen, de azért szerintem jön 2 utcát sima sorhúzóval akkora fish. JT+ mind ott van, amit verünk.
    Pre nem lenne túl egyértelmű, hogy nagy lapunk van? Egyébként igazad lehet.

  4. #4
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Sqz nálam legalább 3$, végig 3/4 potot betelnék, riveren meg úgyis betelni fog majd ő, nekem tetszik a ch/c.

  5. #5
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet mrtmarko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre nem lenne túl egyértelmű, hogy nagy lapunk van?
    De.

    Viszont az is egyértelmű, hogy 50bb deepen nem +EV SQZ-t callozni 84s.-el. ---> gambling.
    Az ilyenek amúgy is likeolják a nagy potokat, főleg deep-en kb. mindenben fog fantáziát látni.

    Pre mehet a 3,5 már csak a 200bb-s SB miatt is, aki a fish callja után szélesebb rangel jöhet.

    Flop ch/r-t egyáltalán nem tartanám elvetendő ötletnek, ha van egy minimális agressziója akkor az összes checkedet megbeteli a range-ének 100%-ával.
    cbet call range = ch/r call range, szvsz. amit ch/r-re dob azt meg cbetre is dobná.
    BelaKecske likes this.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Emelhetsz nagyot preflop, legfeljebb AK-ra tesz.

  7. #7
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    A pre nagyobb sqz-t már írták előttem, de szerintem én sem betelnék 2,5-nél nagyobbat (lehet, de annyira nagyon nem óriási fish). mind1.

    2 utcán nem tudjuk betenni a pénzt (kényelmesen persze ) és ha már így alakult, akkor a bet size-ok is tetszenek.

    A river az nem csak a 9x-ek miatt rossz, hanem rengeteg 2 párja is lehet (pl SC-k miatt), és nem tudom, hogy milyen sima egy pár típus hand-jei lehetnének...

    Nekem elsőre a CH/F ugrott be, de ha a CH-re nem betel túlságosan nagyot, akkor jó lehet a call.

  8. #8
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Push nagyon rossz? Így játszottam.

    C/c nekem azért nem tetszik annyira, mert sok busted drawnak van párja és azokat lehet showdownba viszi.

  9. #9
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    valszeg ellene nem olyan rossz....

  10. #10
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Én is nagyobbat sq-elnék ilyen ember ellen, aki képes mindennel callazni.
    Szerintem is mehet a push, de még a c/call sem szörnyű, mert beblöffölhet sokmindent szerintem

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •