Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
Like Tree5Likes
  • 4 Post By Bumbanas
  • 1 Post By Holdenper

Téma: Sport szponzoráció

  1. #1
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás Sport szponzoráció

    Nem tudom mennyire elvetemült ötlet tőlem, de ezt a riportot látva felmerült bennem, hogy mi lenne, ha a Pókerakadémia szponzorálná ezt a szombathelyi karate klubot. Nem az oldal profitjára célzok itt, hanem a tagok összeadhatnának annyi pénzt ami szükséges lenne számukra. Szerintem érdemes lenne 5-10-100$-t (ki mennyit tud vagy tart érdemesnek nélkülözni) betenni minél többeknek és cserébe felvehetnék a Pókerakadémia, mint szponzor nevét. Elég jó reklámhordozónak tűnik egy többszörös világbajnok sportoló...

    A riport:
    A tolvaj, aki ujjat húzott a karatebajnokkal - Házon kívül - RTL Klub

    Ha nagyon nagy hülyeség, akkor elnézést, hogy ilyennel fárasztottalak benneteket.
    Utoljára módosítva: Bumbanas által: 2013. 03. 07. 15:01
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  2. #2
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Ennyi erővel a BVSC-t is lehetne szponzorálni, sápítozott a nő reggel, hogy már jövő héten lehet becsuknak, mi meg égve hagytuk a villanyt, holott el se mentünk még...
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #3
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Szóval arra gondolsz, hogy mi dobjuk össze a pénzt a PA marketingjére? (ofc a jó ügy érdekében, meg szeretem a PA-t, DE) Én akkor inkább jobban rászoruló embereknek adnék szívesen.
    Lehetne megint olyan mint a múltkor. (btw valaki nyitott topicot régebben egy tolószékes lánynak, aki benne volt valami TV műsorban is, a tüdejével is probléma volt, de egy életvidám, kedves hölgynek tűnt. Abból a dologból miért nem lett semmi komolyabb??)
    jabyga likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •