Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Hogy kerültél a póker világába?

  1. #1
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás Hogy kerültél a póker világába?

    Hogy találkoztál a pókerrel és mi az ami megfogott benne?

    Egy televíziós műsorban, vagy egy film kapcsán jött a játék kipróbálásának a gondolata, netán internetezés közben találtál rá? Otthon játszottak esetleg a szülők/rokonok, vagy egy kaszinóban töltött este közben vált érdekessé?

    Bátorításul, itt az én történetem: Egy haverom hívta fel a figyelmemet a pókerre, aki látta benne a lehetőséget. Persze engem is elgondolkodtatott, úgyhogy nekiálltam keresgélni a neten, de a cikkek mennyisége (és bonyolultsága) láttán úgy éreztem, hogy erről a könnyű pénzkeresetről már úgyis lemaradtam, nem éri meg a felzárkózást (2005-ről van szó).
    Kis idő elteltével találtam rá én is arra az ominózus hírportálos cikkre, amiben nickje szerint csak want2pushnak emlegetett pókerest interjúvolták meg. A cikk szinte azonnal felkeltette az érdeklődésemet, természetesen rögtön freerollok után kutattam a neten, regisztráltam szinte mindenhova, közben a buszon olvasgattam a kinyomtatott stratégiákat és próbáltam megérteni a játékot.
    Az első befizetésem után, ahogy egyre mélyebbre ástam magam a póker rejtelmeibe, túl néhány valódi pénzes játékon, rémlett fel bennem az, hogy komolyan véve a játékot ebben igen komoly pénzkereseti lehetőségek is lehetnek számomra.
    Így ismerkedtem meg én a pókerrel.

    Mi a TE történeted?

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    2009. augusztus. Balaton, haverok, póker. Még a kézerősségekkel sem vagyok tisztában, nem gond, let's play! Játék közepén az egyik csaj benyögi, hogy ő 300 ezret csinált 5 ezerből online. Mi csak lesünk, aztán benyögi, hogy játékpénz, jahhhh...

    Azért csak böki a csőröm, hazaérek, gép bekapcs, gugli: online poker. Első siteot letöltjük, $10 befizet, let's play! Következő 1-2 hónapban volt még $60-$70 befiezésem, aztán nem volt megállás játékmennyiségben

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nyolcadik után nyáron unokatesóm játszott valami pókeres játékkal, akkor néztem utána a holdem szabályainak, gimiben pedig első héten egyik osztálytársam behozta a zsetonjait és játszottunk 200ft-ban egy sng-t a srácokkal amit megnyertem. onnantól egyszerű volt.

  4. #4
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Korda közvetítés volt szerintem nekem is az első komoly impulzus, hogy megismerjem a játékot.
    2007 januárjában barátom szülinapján egy kocsmában 1-2ft-os vakokkal 100ft-os beülővel játszottam először élesben.
    Netes freerollok, 500huf sng-ék és 5-10ft-os vakok követték ezt, majd az első freeroll itm siker után (3.45dolcsi) elkezdtem netről és könyvekből megtanulni a játékot. Szerencsémre élőben és neten (short stack) is sikerült egyből pozitív winrattel indulni, és bankrollt építeni.
    JociBalboa likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    Well, egy cimborám meghívott egy oldalra. Amit ott kaptam no depot, azt lebuktam jól a felére. Onnan álltam vissza. Aztán felmentem egész jól és bezárta magát az oldal. Most megint kinyitott, de az FL halott. Mindenhol. Most nézem a PLO-t és termet keresek hozzá. Ennyi az én sztorim.

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Haverokkal folyamatosan zsugáztunk évek óta. ELőször ultiztunk 3an, aztán jött a fájer, majd a ferbli korszak. A ferbliben már mentek a vadulások simán összejött 6-8 fő péntekente és 20-30 k-t lehetett nyerni.
    Majd ahogy köztudatba jött a poker, a társaság arra felé fordult, köztük én is. Annyi különbséggel hogy neten szinte azonnal utánanéztem, és elkezdtem fórumokat bújni, tanulni a játékot.
    Pár hónap után már stabil nyerő voltam közöttük, mindig össze tudtunk rántani egy asztat heti egyszer, piáltunk és ütöttük a game-et. Aztán kezdtem online tolni, de élőben is ment mindig a CG a megszokott társasággal kb 1-2 évig amíg beütött a válság. Azóta már csak online tolom, élőre sajnálom a ráfordított időt. Maga a hangulata azért hiányzik.
    BelaKecske likes this.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    2007 körül a Kordás pókermüsorok hatására regiztem

  8. #8
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Olyan 1984. körül a szüleim állandóan, szinte minden este pókereztek a saját baráti társaságukban. Természetesen ott ültem és néztem ahogy gazdát cserélnek a 10-20 filléresek, de volt olyan, hogy néha összejött akár 100 Forintos kassza is, ami őrületes nagy összeg volt.

    Aztán egyik gyerekkori barát benne volt a régi Zappás társaságban és állandóan csak hallottam, hogy pókerezik meg nyer meg veszít meg, hogy "eljátsza az életét". Na persze... Ennek hatására a kétezres évek elején engem is elkezdett érdekelni a dolog, és nagyon nagy lelkesedéssel buktam el a pénzem hétről hétre!

    Tudatosan kb 2007-től foglalkoztat a dolog.

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    2007 körül haverokkal kezdtünk el játszani hazai környezetben. láttam egy oldal reklámját hogy 50 dollár ingyen.megpróbáltam és sikerült behúznom egy két nagyobb online mtt t így szépen feltornáztam a bankrollomat. fekete péntek elött kiköltöztem amerikába a mennyasszonyomhoz.online és élőben játszottam. sajnos mostmár csak az élő versenyek maradtak és online póker nyáron amikor hazautazok.élőben nagyon jól megy a cash gamezés.brutálisan gyenge a mezőny.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    7 évesen játszottam először, draw pokert, de nem szerettek játszani velem a felnőttek mert mindig nyertem. a no limit holdemmel 2008ban ismerkedtem meg, bulik végén leültünk játszani, aztán amikor először pénzben játszottam és nyertem, akkor kezdtem el komolyan foglalkozni vele, ez még ugyanabban az évben decemberben megtörtént

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •