Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree3Likes
  • 1 Post By crochodil
  • 1 Post By möster
  • 1 Post By BelaKecske

Téma: nl25 mono flop, 2pár vs CR

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás nl25 mono flop, 2pár vs CR

    villain: hands:500, 23/18, fold BB vs steal: 79, BB resteal: 5, fold to cbet oop: 50, flop CR: 6, afq utcánként: 30-37-23, WWSF: 48 (ehhez am mekkora egy releváns minta ?), WTSD 24

    sb fish, ezért a 3X steal size.

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    FullTiltPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG luckyDONKykcul ($9.61) 38bb
    UTG+1 pfoskariot ($27.03) 108bb
    CO M3T4X4 ($25.82) 103bb
    BTN snus4me ($25) 100bb
    SB burake66 ($31.57) 126bb
    BB luzke84 ($25) 100bb

    Pre-Flop: ($0.35, 6 players) snus4me is BTN
    3 folds, snus4me raises to $0.75, 1 fold, luzke84 calls $0.50

    Flop: ($1.60, 2 players)
    luzke84 checks, snus4me bets $1.05, luzke84 raises to $3.75, [color=#777777][i]snus4me ???
    (cbet talán lehetne nagyobb -szerk.)
    nemrég játszom itt, így nincs nagy dinamika köztünk, se nitnek se spewmonkey-nak nem látott, 23/19 vagyok 65% körüli cbettel.

    a kérdés a szokásos: mi az ő range és mit csináljunk?

  2. #2
    Tag silee21 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 02.
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    Én mindenképpen callolnám. Lehet nála TP+egylapos FD, de az is elképzelhető, hogy szettel próbál rossz oddsot adni egy FD-nek, ezzel az overbettel.

  3. #3
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás

    ha jól értelmezem ez a flop CR 6 elég kicsi(?) érték, szóval ez legtöbbször erős lap lesz, az ugye itt meg kész flöss meg szett (jah pre flat range is sok kicsi meg közepes pp-t meg sc-t tartalmaz) és egyik ellen sem állunk túl jól, szóval így dobnám
    Utoljára módosítva: crochodil által: 2013. 03. 29. 23:15
    yodalino likes this.
    Kapol

  4. #4
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    ja 6-os x/r valóban kevés, de micron kis túlzással mindenki value-ból x/r-el.
    erős FD-s Ax-ek nem nagyon lesznek itt nála, azokat sztem 3beteli pre, ezért több egyszínű, spekulatív lapot tennék a kezébe!
    mindenféle history nélkül fold jobban tetszik, ezt sztem egészen szűk range-el tudja csak megcsinálni, hisz setek, 2párok aligha lesznek nála.
    yodalino likes this.

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    bu vs sb lehet nála mindenféle blöff, nem szörnyű itt sem dobni, de egyébb infó nélkül call, call, fold-ra berendezkedni sem rossz.
    yodalino likes this.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja 6-os x/r valóban kevés, de micron kis túlzással mindenki value-ból x/r-el.
    erős FD-s Ax-ek nem nagyon lesznek itt nála, azokat sztem 3beteli pre, ezért több egyszínű, spekulatív lapot tennék a kezébe!
    mindenféle history nélkül fold jobban tetszik, ezt sztem egészen szűk range-el tudja csak megcsinálni, hisz setek, 2párok aligha lesznek nála.
    még setek is simán lehetnek nála, mert imádnak setmineolni oop a regek is, mindegy nekik a szitu. pl 3betelni oop még senkit nem láttam kis/közepes pp-vel 25ön. kb u.ez igaz az SC-kre is, azzal a különbséggel, hogy néhány képzettebb azért már 3betel is velük.

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bu vs sb lehet nála mindenféle blöff, nem szörnyű itt sem dobni, de egyébb infó nélkül call, call, fold-ra berendezkedni sem rossz.
    igen pont e között a 2 option között vaciláltam, de szted Boci mivel szoktak ilyen tipusu (A high mono) flopon bluffolni? mármint lehet nála elég bluff h callozz?

    na majd holnap el-stoveolok vele

  7. #7
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet yodalino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    még setek is simán lehetnek nála, mert imádnak setmineolni oop a regek is, mindegy nekik a szitu. pl 3betelni oop még senkit nem láttam kis/közepes pp-vel 25ön. kb u.ez igaz az SC-kre is, azzal a különbséggel, hogy néhány képzettebb azért már 3betel is velük.



    igen pont e között a 2 option között vaciláltam, de szted Boci mivel szoktak ilyen tipusu (A high mono) flopon bluffolni? mármint lehet nála elég bluff h callozz?

    na majd holnap el-stoveolok vele
    van pár blokkered setre, ezért írtam, hogy az ritkábban lesz nála, nem azért mert a regek nem setvadásznak oop

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    blöffölhet itt mindenféle 1 lapos fd, bár kérdés h 3x-es bu open ellen mennyire callol offsuit broadway-eket preflop meg h egyáltalán feltűnik e neki, hogy erősebb range-ed lesz, en bloffolnék itt ezekkel ha érzem az erőt vagy ha a 3as egy 8as.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •