Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (32) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Boyle Poker

  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás Boyle Poker

    Ebbe a topikba várjuk észrevételeiteket, kommentjeiteket a Boyle Poker pókerteremmel kapcsolatban.

    Boyle Poker terembemutató

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Jól látom,hogy Visa-val lehet befizetni,de kikérni nem?

  3. #3
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet Rangdum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Jól látom,hogy Visa-val lehet befizetni,de kikérni nem?
    A Boyle Poker ügyfélszolgálata megerősítette, hogy kifizetéseket is lehet kérni VISA kártyára! Pótoljuk a terembemutatónál az ikonját!

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Első ránézésre ez igen szimpatikus találmány: "Monthly Reload Bonus". Lehet, hogy más teremben is van ilyen, de én még sehol nem találkoztam vele.

  5. #5
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nem tudok regisztrálni.
    Bejön a lobby és mikor a regisztrációra kattintok , akkor elmegy a kép és 'homokórázik' az egér. Leszedtem-újratettem a termet, de a hiba nem múlt el.
    Más ipoker teremnél nincs ilyen gondom.

  6. #6
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    megoldottam ,100-adik próbálkozásra sikerült.

    A screenname-t vagy a felhasználó nevet kell elküldeni? Mert mindkettőt említitek a teremleírásban , de a kettő nem ugyanaz.

    A 4*2500$ rake race-k teljesen függetlenek egymástól , vagy összesített eredmény számít valamit a végén?

    edit: még annyit ,hogy a vip rendszerben szerzett pontok hogyan váltódnak be?
    6 Jade 10.000 ($500) $100 20%
    7 Emerald 20.000 ($1.000) $200 20%

    ha példáult termelek 500$-t akkor kapok 100$-t. Tiszta sor. De ha termelek 600$-t akkor akkor is csak 100$-t kapok és az azon felüli pontokat(10k felettieket) nullázza következő hónapban,tehát így rosszabbúl jönnék ki mint 20% rb?

    köszönöm a válaszotokat.
    Utoljára módosítva: uav_online által: 2013. 04. 04. 19:42

  7. #7
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet uav_online eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    megoldottam ,100-adik próbálkozásra sikerült.

    A screenname-t vagy a felhasználó nevet kell elküldeni? Mert mindkettőt említitek a teremleírásban , de a kettő nem ugyanaz.

    A 4*2500$ rake race-k teljesen függetlenek egymástól , vagy összesített eredmény számít valamit a végén?

    edit: még annyit ,hogy a vip rendszerben szerzett pontok hogyan váltódnak be?
    6 Jade 10.000 ($500) $100 20%
    7 Emerald 20.000 ($1.000) $200 20%

    ha példáult termelek 500$-t akkor kapok 100$-t. Tiszta sor. De ha termelek 600$-t akkor akkor is csak 100$-t kapok és az azon felüli pontokat(10k felettieket) nullázza következő hónapban,tehát így rosszabbul jönnék ki mint 20% rb?

    köszönöm a válaszotokat.
    Az útmutató utolsó lépésénél nem derül ki egyértelműen, de a screen nevedre lesz szükségünk. A terembemutatót javítjuk, köszönjük, hogy felhívtad rá a figyelmünket!

    A rake racek függetlenek egymástól, minden racet mindenki tiszta lappal kezd, nincs összesített eredmény.

    A VIP rendszerben megszerzett pontokat $1/1.000 iPoint alapján lehet beváltani. A Boyle Poker ügyfélszolgálata a példádra a következő választ adta: A pontok nem kerülnek levonásra, vagyis az első esetben $100 + $10 lesz a visszatérítésed, vagyis 2%-kal magasabb visszatérítésre számíthatsz. Amennyiben viszont $600 raket dobsz le, az összegek csak minimálisan változnak, vagyis $100 + $12 lesz a rakebacked.

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    "A VIP szintedet az elmúlt két hónap súlyozott átlagaként a következőképpen határozza meg a terem:
    Az előző hónapban szerzett VIP Club pontok 100%-a + az előző előtti hónapban szerzett VIP Club pontok 30%-a."

    Az lenne a kérdésem, hogy ezek szerint az első hónapban semmiféle besorolásba nem fogok beleesni?
    Tehát ha mondjuk egy nap alatt csinálok 250 usd rake t, x hónap elsején, nem kerülök a Sapphire státuszba ,csak köv hónaptól?

  9. #9
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Idézet ernoBM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "A VIP szintedet az elmúlt két hónap súlyozott átlagaként a következőképpen határozza meg a terem:
    Az előző hónapban szerzett VIP Club pontok 100%-a + az előző előtti hónapban szerzett VIP Club pontok 30%-a."

    Az lenne a kérdésem, hogy ezek szerint az első hónapban semmiféle besorolásba nem fogok beleesni?
    Tehát ha mondjuk egy nap alatt csinálok 250 usd rake t, x hónap elsején, nem kerülök a Sapphire státuszba ,csak köv hónaptól?
    ^^ erre én is kiváncsi lennék

    plusz még arra is , hogy ha 2szint között állok meg félúton akkor az utolsó szintért ugyan megkapom a bonus-t , de mi lesz a fentebbi szinttel? a maradék pontokért kapok valamit? vagy legalább átvihetem a következő hónapra?

  10. #10
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet ernoBM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "A VIP szintedet az elmúlt két hónap súlyozott átlagaként a következőképpen határozza meg a terem:
    Az előző hónapban szerzett VIP Club pontok 100%-a + az előző előtti hónapban szerzett VIP Club pontok 30%-a."

    Az lenne a kérdésem, hogy ezek szerint az első hónapban semmiféle besorolásba nem fogok beleesni?
    Tehát ha mondjuk egy nap alatt csinálok 250 usd rake t, x hónap elsején, nem kerülök a Sapphire státuszba ,csak köv hónaptól?
    Idézet uav_online eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ^^ erre én is kiváncsi lennék

    plusz még arra is , hogy ha 2szint között állok meg félúton akkor az utolsó szintért ugyan megkapom a bonus-t , de mi lesz a fentebbi szinttel? a maradék pontokért kapok valamit? vagy legalább átvihetem a következő hónapra?
    Megkaptuk a Boyle Poker válaszát: "Players are eligible for their first poker VIP level upgrade after playing for one whole calendar month. For example, a player who signs up with Boylepoker on April the 19th will only be eligible for an upgrade on June 1st."

    Ami azt jelenti, hogy a játékosok az első teljes naptári hónap után kaphatják meg az új szintjüket. A példa szerint pedig, ha egy új játékos április 19-én regisztrál a Boyle Pokerre, majd elkezd játszani, akkor őt leghamarabb június 1-én lépteti feljebb a rendszer.

    A pontokat akkor váltod be, amikor szeretnéd, de a következő VIP szinthez minden új hónapban teljesíteni kell a követelményeket.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •