Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Élő mtt kérdés

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás Élő mtt kérdés

    2k SC torna, 6 hely fizetett, nagyjából így:

    1.41k
    2.20k
    3.17k
    4.13.5k
    5.10k
    6.5k

    Még 4-en játékban.
    SB ~120k
    BB ~1.2M
    UTG(hero) ~300k
    BTN ~220k

    Vakok 20k/40k/4k

    Hero A9s-t kap. Push or fold?
    Eléggé fejnehéz a díjazás...
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #2
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2k SC torna, 6 hely fizetett, nagyjából így:

    1.41k
    2.20k
    3.17k
    4.13.5k
    5.10k
    6.5k

    Még 4-en játékban.
    SB ~120k
    BB ~1.2M
    UTG(hero) ~300k
    BTN ~220k

    Vakok 20k/40k/4k

    Hero A9s-t kap. Push or fold?
    Eléggé fejnehéz a díjazás...
    Betolom, mindenképpen

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    ante korszakban gyakorlatilag nincs játék. "leszarombebaszom"

    HoldemResources - ICM Nash Calculator Results

    (játékkényszer)

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Beírtam én is kalkulátorba, csak a történtek eléggé elbizonytalanítottak, ezért kérdeztem meg. Nyilván cooler, csak akkor az volt az érzésem, hogy elkú*tam, mert SB-nek 2M-je se volt. Szóval a cl AJ-t talált, és nem javultam.
    Köszi a megerősítést!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #5
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    viccen kívül azért azt figyelembe venném, hogy mennyire lazán calloz a bb/cl. ha olyan típus, hogy ő akar kiejteni mindenkit, akkor azért el tudnám dobni, persze ezt sosem vallanám be nyilvánosan.

    egyszer egyébként volt szerencsém valakihez, aki sb-n 1.5bb-ből tudott dobni, mert várta a lapot! és aztán amikor kapott egy A3s-t betolta (AK ellen), majd miután flopon jött két hármas, és nyert, beszólt, hogy "ugye, hogy érdemes volt várni!" szóval érdemes várni...

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    én inkább arra gondoltam, hogy a CL megadása helyes-e.
    Kalkulátor, számok alapján igen.

    Amit pszibu is írt, csak a másik oldalról nézve: érdemes volt a stack-je egynegyedét betenni egy nem túl erős, inkább marginális lappal, amivel 900-600-220-100K ra változnának a zsetonarányok? És van egy ember, aki lassan max egy BB-vel megy kényszer-all-in?

    Sztem nem is kellett volna megadnia. Én nem adtam volna meg, max AK, AKs, JJ+ lapokkal.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ugye csak viccelsz? A cl nek ez super easycall!
    elhamocska likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    Lehet igazad van. Nincs infóm arról, hogy milyen volt az asztal, hogy játszottak az emberek. Én sokat mérlegeltem volna- amúgy az előző hsz-ben is a saját gondolatmenetem alapján írtam, amit írtam- hogyha én ülök ott.

    Mindegy, számok alapján és eredmények alapján is jó megadás volt.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Alapból ICM szerint is nagyon sima call neki, de ha az akkori image-emet nézzük, akkor még simább. Bent van egy rahedli deadmoney, BB helyében (magam ellen) még a kalkulátor ajánlatánál is lightabban calloznék. Szóval BB calljában semmi hiba nincs.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    Értem. A játék képéről nem volt infóm. Én a magam gondolatmenetét néztem. Az általad leírt körülmény alapján így nekem is easycall.

    Végül mi lett az eredmény? Meg is nyerte a CL?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •