Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (32) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás pocketfives.com

    vasárnap éjjel óta nem frissítették az eredményeimet. ezzel csak én vagyok így vagy globális probléma?
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder CrisRoniii7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Hozzászólások
    976

    Alapbeállítás

    Idézet 1000dollarchain eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vasárnap éjjel óta nem frissítették az eredményeimet. ezzel csak én vagyok így vagy globális probléma?
    Eddig csinálták az oldalt,sztem mostanában jónak kell h legyen
    "A póker a darwinizmus társadalmi formája:az erős életben marad,a gyenge elesik."

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 05. 26.
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    Úgy látom frissítették az oldalt.Már lehet hogy régebben, de most tévedtem el arra is.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder CrisRoniii7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Hozzászólások
    976

    Alapbeállítás

    Idézet malacka001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom frissítették az oldalt.Már lehet hogy régebben, de most tévedtem el arra is.
    Így van
    Mostmár rendesen mutatja az eredményeidet,meg a pontjaid (azt hiszem:P)
    "A póker a darwinizmus társadalmi formája:az erős életben marad,a gyenge elesik."

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 05. 26.
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    Érdekes dolgot vettem észre.Nem tudom tudtok-e esetleg valamit erről a dologról.Biztos le van írva valahol de nem néztem utána.
    Tehát azt tapasztaltam, hogy az utóbbi időben csökkenek a pockefiveson megszerzett pontjaim.A max pontjaimhoz képes már vagy 50 ponttal kevesebb van.

    Miért van ez?

  6. #6
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    wow, jó h rákerestem hogy van e p5's topik, mert nyitni akartam egyet...de van

    na szóval, pénteken lett egy ITM-m Doyles-on, és egyelőre nincs fenn...

    két lehetőség van: -vagy még nincs frissítve

    -vagy rossz nevet írtam be? ugyanis a usernevem, amivel belépek a terembe, más mint a nicknevem. Én a nicket írtam be...ez lehet baj?

    Valaki?
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  7. #7
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet malacka001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes dolgot vettem észre.Nem tudom tudtok-e esetleg valamit erről a dologról.Biztos le van írva valahol de nem néztem utána.
    Tehát azt tapasztaltam, hogy az utóbbi időben csökkenek a pockefiveson megszerzett pontjaim.A max pontjaimhoz képes már vagy 50 ponttal kevesebb van.

    Miért van ez?
    ez abszolút standard, mindenkinek csökken, ha bizonyos idő alatt nem szerzel eleget, vagy vmi ilyesmit hallottam.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  8. #8
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Na írtam egy levelet a p5's suppnak, és azt írták, hiába van az a lehetőség, hogy beírjuk a Doyles-os nicket, nem tudják monitorozni egyelőre a Cake Networkot.. Legalább megoldódott a probléma.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  9. #9
    Gus
    Gus nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Gus avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 28.
    Hely
    Australia
    Hozzászólások
    613

    Alapbeállítás

    Idézet malacka001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes dolgot vettem észre.Nem tudom tudtok-e esetleg valamit erről a dologról.Biztos le van írva valahol de nem néztem utána.
    Tehát azt tapasztaltam, hogy az utóbbi időben csökkenek a pockefiveson megszerzett pontjaim.A max pontjaimhoz képes már vagy 50 ponttal kevesebb van.

    Miért van ez?
    "Scores that are 3-6 months old will retain 75% of their original PLB value. Scores that are 6-9 months old will retain 50% of their original value. Scores that are 9-12 months old will retain 25% of their original value.

    For example, if a player wins a tournament and receives 200 PLB points for that win, after 3 months, that score will be worth 150 points, after 6 months, it will be worth 100 points, and after 9 months, it will be worth 50 points. It will drop off entirely after a year. NOTE: This only applies to the sliding leaderboard, NOT the yearly leaderboard! "


    tehat a nem angolosoknak roviden: a szerzett pontjaid elavulnak idovel .. tehat megszerzett 200 PLB pont 3 honap utan mar csak 150 et er 6 honap utan csak 100 at...stb, egy ev utan nem szamit semmit...

    Tehat a Te eseteben azert csokkennek a pontjad, mert sokkal kevesebbet jatszol ertekelheto tournykat, vagyis nem tudod fenntartani/potolni a korabban megszerzett pontokat ahogy azok evulnek el..
    többet ésszel mint ész nélkül...

  10. #10
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Egy "ismeretlen" ismerős a magyar TOP10-ben, kicsihuszar néven....vmi frtk néven játszik a PS-n....6-án csatlakozott a fórumhoz, az eredmények még hiányosak, feldolgozás alatt
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •