Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
Like Tree7Likes

Téma: NL20 top2 monokrom board vs donk

  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás NL20 top2 monokrom board vs donk

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    gyrv84 (UTG) ($23.44) 117bb
    UTG+1 ($25.70) 129bb
    CO ($34.27) 171bb
    BTN ($23.57) 118bb
    SB ($21.06) 105bb
    BB ($20) 100bb

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) gyrv84 is UTG
    gyrv84 raises to $0.70, UTG+1 calls $0.70, 1 fold, BTN calls $0.70, SB calls $0.60, BB calls $0.50

    Flop: ($3.50, 5 players)
    SB bets $3.50, 1 fold, $3.5 to gyrv84 ($22.74)?

    Ellenfél:41/15 went to sd:34 flop donk:33(23/69) 700 hand
    Mögöttem D reg,MP ismeretlen.

    Pre azért nem fold mert ilyen fish van a sb-ben, és nincs mögöttem nagy 3bettel játszó player.
    Kérdés hogyan tovább?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Ha ezt esetleg megadod, akkor minden nem treffen tönkre kell menni, nem beszélve arról, hogy 2-en lesznek még mögötted. Ha bepakolod, akkor pedig csak szetek, erős pár+drawk és kész flössök adják szerintem. Viszont a donk bet statot most nem nézném, mert 4 emberbe donkolt. Gondolom általában olyan donkbeteket láttál, amikor HU voltatok postflop, és eléd nyitott. Szerintem el lehet dobni.

  3. #3
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    A fish miatt nem aggódnék túlságosan, ha talál valamit donkol, ellene szivesen stackoffolnék. Viszont a többiek ellen nem. A fish ellen raise 8$/call, a többiek ellen pedig dobnék ha visszatolják.
    The credit belongs to the man in the arena.

  4. #4
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Pre dobjuk! Mp vagy Co-ból oké lenne de utg hát... Csak kényelmetlen szitukba fogsz kerülni oop vakokat leszámítva.

    Flop nincs értelme a callnak raise 8-ig vagy fold ezt a két opcionk van a mögöttünk űlő reg miatt.

    Ha a fish visszatolja akkor szerintem callotható.
    Utoljára módosítva: Gabiru által: 2013. 05. 10. 07:37

  5. #5
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre dobjuk! Mp vagy Co-ból oké lenne de utg hát... Csak kényelmetlen szitukba fogsz kerülni oop vakokat leszámítva.
    Ha a vakokon fish van ki lehet bőviteni az utg open ranget, az ATs egész jól játszik. Sima open.
    Zsoltika01 and screwtape like this.
    The credit belongs to the man in the arena.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ATs a nem kibővített utg open-be is simán benne lehet

    A fish sokat donkol, valszeg Ax-eket meg Kc, Qc, 8c is így játszik ezért nem dobnám, amúgy is elvileg miatta jöttünk be, erre vágytunk

    lehet sztem is emelni de amúgy sztem nem gáz a call sem, mp-nél ,meg buttonnál ha tudnak pókerezni nem nagyon lesznek offsuited broadway-ek , szal ha csak megadsz nem tudnak félblöff all in menni és flössre húzni sem nagyon, a jobbakkal meg mindig raiselni fognak valószínüleg ergo siman dobhatsz mert rosszabb ritkán lesz és veszélyes freecardokat sem osztogatsz és sok turnon meg all in tudsz kerülni vagy tudsz pénzt berakni sb ellen.

    a raise hátránya h többiek ellen nem nagyon tudsz callozni utána sem mert nagyon hátul vagy többnyire, miattuk meg nem kell emelni + eldobatod az ászdámájukat is, ha a fish csak adja akkor sok turnon nagyobb potban lesz kellemetlen ha pl donkol, illetve szerintem ő sem biztos, hogy minden Ax-et meg QJ-t meg Qcx-et betcalloz floppon, viszont feltehető h szinte minden turnon betelni/potbetelni fogja ezeket s ezekkel azért olyan marha sok outja nincs, amivel sok van az ellen meg flippelünk kábé flop úgyis.
    Zsoltika01 and crochodil like this.

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre dobjuk! Mp vagy Co-ból oké lenne de utg hát...
    Hogyne...

    Béla gondolatai szimpik, de látható, hogy több megoldás is jónak tűnik. Ami a legfontosabb ebben a handben, hogy a mögötted ülők ellen ne menj tönkre. De mivel off lapok tényleg nem igazán lehetnek náluk, ha nem fishekről van szó, akkor akár simán callolhatod is a donkot.
    Zsoltika01 likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ATs a nem kibővített utg open-be is simán benne lehet

    lehet sztem is emelni de amúgy sztem nem gáz a call sem, mp-nél ,meg buttonnál ha tudnak pókerezni nem nagyon lesznek offsuited broadway-ek , szal ha csak megadsz nem tudnak félblöff all in menni és flössre húzni sem nagyon, a jobbakkal meg mindig raiselni fognak valószínüleg ergo siman dobhatsz mert rosszabb ritkán lesz és veszélyes freecardokat sem osztogatsz és sok turnon meg all in tudsz kerülni vagy tudsz pénzt berakni sb ellen.
    Egyetértek, elég közelnek gondolom a két megoldást, végül a raise mellett tettem le a voksom, a fish miatt.
    Nála egy raklapnyi offsuit hand lehet, meg tp ami ellen szeretném berakni flop+turn. Nem számoltam ki, de igy kapásból +Evnek gondolnám a fish ellen.
    The credit belongs to the man in the arena.

  9. #9
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Ha a rajtad pozícióban ülő playák engedik akkor lehet nyugodtan szélesebben openelni UTG.ről.

    pl : 22+, A2s+, K9s+, QTs+, JTs, ATo+, KJo+ ~17% és még szélesebben ha úgy van :P
    megj: 22- 55 én legtöbbször dobom utg. ATo Kjo is obv.

  10. #10
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ellenfél:41/15 went to sd:34 flop donk:33(23/69) 700 hand
    Raise, Reraise, Allin. Ha mögötted csúnyaságot kapsz akkor baj van de ellene kötelező stackelődés.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •