Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (95) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás 1000dollarchain aka BenkiQB tevékenysége

    ezt a topikot azért hoztam létre, hogy ide leírhassam majd később visszanézhessem a napi dolgaimat, bankrollom állását.

    Pokerstarsra tettem fel egy kisebb összeget. Pontosan annyit amennyivel ebben a hónapban pluszos vagyok. Full Tiltről utaltam ki tegnap elött.

    Mai program: kis cg NL10 és még kevesebb NL25. ez már elkezdődött -1bl majd +1 bl, jelenleg pici plusz

    este MTT-k minden mennyiségben
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    megkaptam életem hero callját. Pokerstars 10$ Daily Fifteen Grand, azt hittem ekkora buy-ines tornán már az indulók tisztában vannak a póker szabályaival.

    annyira éreztem hogy nincs semmije a srácnak max egy bottom párja. na mikor megadta a totál blöff AI-met már tudtam hogy kiesek... aztán mégse.

    Hand History Posting and Rakeback
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    550 fő van még bent első 378 hely fizet. szuper SS vagyok. UTG-ben kapok KK-t. beteszem a fél stackem mondom mégse féljenek be a "komoly" AI-mtől. Kapok 4 call ugy hogy AI kerülök. Mutatás: KK vs. AK, vs AJ vs. JT. Felnégyszereztem magam.

    Volt egy ugy érzem szép foldom: nálam TT. tight ember korai pozícióból hív 4BB én csak call. Flop 688. ellenfél range: AT+, JJ, QQ, KK, AA. nyitott flopon is. sok volt a stackje inkább dobtam.

    Aztán most volt egy nagy mákolásom. SS UTG-ből AI (szép mondat). Nálam AJs. Ember call buttonról. Flopon 99K, 4 szinem volt. Turn A. AI került a másik srác is, riverre leesett a szinem. Mutatás gyilkos: AK, AJ, AJs és nut flushhel húztam egy jó potot. ITM-ben már bent vagyok, jelenleg ~30 helyen állok.
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    végül csalódást keltő eredményt értem el. elég szerencsétlen helyen ültem. balra mellettem CL, egyel mellett chip második. Ilyen hogy rablás teljesen veszett volt. A melletten ülő ember picit pikkelt is rám. UTG-ből limpelt, én buttonból A9s-sel rabolni akartam ő vissszatolta rám az allint. Megadtam, bár ekkor már kezdett leesni mi volt az UTG limp oka. AK-t mutatott, de turn 9-essel lemákoltam. Aztán fogyott a pénzem végül buktam egy coinflipet.

    2599-ből lettem 120. 3-szoros pénz.

    mai program: MTT-k délután és most délelött, ha összejön valami akkor pedig este feljebb nézek egy szinttel.
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    ajjaj

    987 induló 3$ freez. 2 órán keresztül vagyok top8-ban.
    UTG QQ limp, SS allin én call. Coinflip AK-val nyer.
    mondom haveromnak viccesen most lesz a tilt.

    a következő handemhez annyit, hogy a flopon mondom: "ha ez a tilt, mindig ilyet szeretnék" nézzétek meg nagyonnagy!

    Hand History Posting and Rakeback
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    nagyon rossz napon volt... CG-ben buktam ~50$-t. Indultam Sunday Hundred Granden, elején próbáltam csinálni az akciókat. Aztán BB-ben KK-t kaptam, szerencsére volt hívás, reraise allint mentem. SB elfogadta, ugyanannyi stackkel mint nekem volt. Mutat: 93o. Legjobb, főleg ha a flop 336. ez megtörtént.

    mondom mára elég a cash gameből, indultam egy 20 asztalos (180 fő) SNG-n. Hol jól álltam, hol rosszul. Igazából semmi extra lapfosásom nem volt. Átlaggal kerültem final table-re, itt nagyon tight játékra álltam át. Hamar 4-en maradtunk. Óriási feszülés következett, persze flopok nélkül ahogy az ilyenkor lenni szokott, steal hegyek, majd jól megcélzott allinek amikre dobás érkezett. 45 perc alatt chipleadertől kezdve super SS-t mind a négyen megjártuk... A 4.-et nekem sikerült kiejtetnem, AA-mba futott bele SB-BB szituban.

    Aztán végül így estem ki, persze underdog ellen, mákolással...

    Hand History Posting and Rakeback

    katasztrófa... 85$-at nyertem így is, de könnyen mehettem volna a 144 vagy 216-ért. No nem baj, ez alapjában egy rossz nap volt, amit sikerült javítanom, persze MTT-vel. Holnap írok blogba is.
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  7. #7
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Jók ezek a 20 asztalos sit and gok?Milyen játék folyik?Milyen eredményeid vannak eddig ott?
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jók ezek a 20 asztalos sit and gok?Milyen játék folyik?Milyen eredményeid vannak eddig ott?
    én kedvelem, általában a 4$-oson szoktam elindulni. Olyan 3-4 órát kell számolni vele, első 18 hely fizet. Eleje pörög, azért annyira nem mint egy 1500+ fős MTT-t de azért hullanak a népek. Olyan 30-40 fő között lassul be, 25 főnél pedig sokat kell várni de ez természetes. Bár mivoltában én inkább már MTT-nek nevezném mint SNG-nek. Napközben (MO időszerint) picit várni kell vele hogy beteljen a 180 fős, este (nálunk éjjel) viszont hiphop összejön, akkor tényleg sit and go

    Jobban preferálom a 2-5$-os MTT-ket (talán a nagyobb ITM miatt), de ha nem indul akkor szoktam ezt kipróbálni. Eddig olyan 5-6-on indultam. Egyszer lettem 5., most 3.

    a játékosokról annyit, hoyg értelmesebbek mint a nagy multi table tornákon. tehát nincs az elején az az AI freak ami néha előfordul kisebb téteken.
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    szorítsatok érettem.

    2$-os 6-max freezout. 2 szünet (2 óra) után 38k stackkel chip leader vagyok.
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  10. #10
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Csak ügyesen!

Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •