Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
Like Tree14Likes

Téma: FR NL100 flop drill 180bb deep, mw potban

  1. #1
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás FR NL100 flop drill 180bb deep, mw potban

    Első kérdésem a flop játék. Mi az ideálisabb ebben az esetben? Call vagy inkább raise?
    Utg statisztikáit mellékelem, a többiek button kivételével regulárok, button egy 64/13-as fish.

    Pacific No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Pacific Converter Tool from Play Online Poker, Site Reviews & Poker Forum | FlopTurnRiver.com

    Button ($46.40)
    SB ($111.49)
    BB ($110)
    UTG ($285.07)
    UTG+1 ($101.50)
    MP1 ($102.50)
    Hero (MP2) ($184.85)
    MP3 ($198.92)
    CO ($103.88)

    Preflop: Hero is MP2 with 9, Q
    UTG bets $3.50, 2 folds, Hero calls $3.50, MP3 calls $3.50, 1 fold, Button calls $3.50, SB calls $3, BB calls $2.50

    Flop: ($21) 9, J, 9 (6 players)
    SB checks, BB checks, UTG bets $15.75, Hero ?,
    Csatolt képek Csatolt képek
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    pre fold?

    sztem flop call, ok h az is erőt mutat, de lehet néha Jx, meg QQ, de szvsz sosem fogja feltételezni h blöffölöd a 6way cbetjét fishel meg jópár 9x lehetőséggel mögötted, oké h nála nincs sok 9x, de akkor sem lesz a blöff jellemző.

    közben ránéztem a statjaira elég fisy, szal elvileg mehetne emelés is talán ilyen deep, de szerintem ez még fishnek is necces calldown lenne 3 utcán. viszont mivel hal, könnyen lehet h cbetel flop v akár továbblő néha flop call után is air-t, szal ez is a call mellett szól.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 05. 17. 12:43

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ilyen multiway mindenképp a callra hajlanék. Nyilván erőt mutatsz azzal is, de még mindig szélesebb lesz a perceived ranged, mintha raiselnél, tekintve hogy egy ilyen MW cbetet nem fogsz megblöffölni itt, tehát raise után elég szűk rangere fognak tenni a regek. plusz nyilván bent tarthatjuk a fisht is, és annak a plusz pénznek mindig örülünk

    Preflop miért callolunk? Nézem UTG statjait, még csak az sincs, hogy feszes range nyitna, és könnyen stackoffol majd, vagy hogy nem dobál emiatt 3betre, ami némi pozíciós védelmet ad a callodnak, hogy ne lehessen mögötted sq, mert ahogy írod, regek ülnek mögötted. Szóval nekem egyelőre nem tetszik a call, de érdekel, hogy miért tartod helyesnek.
    Gabbbbb likes this.

  4. #4
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval nekem egyelőre nem tetszik a call, de érdekel, hogy miért tartod helyesnek.
    egy színből volt skype33.gif
    G1ant likes this.

  5. #5
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Dobás preflop...
    Főleg ha regulárokkal van tele az asztal. Bár a button fish, de kapsz egy squeeze-t, akkor dobhatod, márpedig ez elég gyakran elő fog fordulni egy NL100-on és MP2-ből nem a legjobb játszani...
    Bár ez az UTG 26/7-es, openlimpekkel, stb, hát elég fishy...
    Így hogy ennyi call volt és belehív, nem tudom, szerintem overpárja lehet és belehívott, a statjai alapján viszonylag agresszív, meg fish, szóval valószínűleg pont így játszik egy AA,KK-t, nap mint nap látom ezt... De lehet nála Q10, QJ, KJ, AQ, AK, QQ... 9esek nem nagyon vannak a rangeében, mert olyan lapokkal valószínűleg openlimpelt volna...

    Jó kérdés hogy itt mi lenne a jó játék, nem egyszerű, mivel 6-an vagytok, kint lehet annyi minden...
    Így hogy belementél ebbe a partiba, véleményem szerint nincs más választásod, tönkre kell menni ha jobb lap van kint, ha már ilyen helyzetbe hoztad magad...
    JJ soha nem lesz senkinél, 9-es lehet, de akkor nem tudsz mit csinálni, viszont az UTG-nél lehet JJ, de inkább QQ+ és itt a jó játék a raise szerintem, mivel sosem fog eldobni egy overpárt, főleg nem 280bb deepen és emiatt a további utcákon is könnyebben fog callozni mint egyébként...
    Egy flop callnál viszont lehet megijed és csak check calloz végig, viszont akkor kevesebbet nyersz...

  6. #6
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Preflop azért adtam meg, mert egyrészt nem egy expert játékos volt az emelő, másrészt deepek vagyunk és pozícióm van, harmadrészt mert elég szűk laptartomány van nála utg-ben, így tudom mi ellen játszok és ha eltalál a flop (mint most), akkor nagyot nyerhetek, egyébként meg kicsit bukok. Egyébként a vakokon elég feszes regulárok ültek, úgyhogy igen meglepett, hogy ők is bejöttek, valószínűleg a fish miatt.

    Így alakult a folytatás és mindjárt itt a kérdés, hogy mit tegyek turn-ön?

    Pacific No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Pacific Converter Tool from Play Online Poker, Site Reviews & Poker Forum | FlopTurnRiver.com

    Button ($46.40)
    SB ($111.49)
    BB ($110)
    UTG ($285.07)
    UTG+1 ($101.50)
    MP1 ($102.50)
    Hero (MP2) ($184.85)
    MP3 ($198.92)
    CO ($103.88)

    Preflop: Hero is MP2 with 9, Q
    UTG bets $3.50, 2 folds, Hero calls $3.50, MP3 calls $3.50, 1 fold, Button calls $3.50, SB calls $3, BB calls $2.50

    Flop: ($21) 9, J, 9 (6 players)
    SB checks, BB checks, UTG bets $15.75, Hero raises $40.50, 4 folds, UTG calls $24.75

    Turn: ($102) 2 (2 players)
    UTG checks, Hero ?

    Ha már emeltem flopon itt betelnem kellene, de mennyit? A turn 2 biztosan nem segített rajta, mint ahogyan rajtam sem az ő szemével nézve.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    inkább nagyobbat szerintem, itt nem nagyon fog párt dobni ha floppon jött vele, Jx-nek jöhet pár rossz river, (ha J alatti párok is benne vannak akkor főleg jobb a nagy bet a rossz riverek miatt de sztem azért az ritka) meg sztem jobb ha riverre kevesebb pénz marad, hogy ott se dobjon, ha itt betelsz ötvenet, riverre még marad közel egy beülő, annyiért meg lehet tud dobni.

  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szerintem is jobb egy nagyobb bet, legalább akkora eséllyel lecallolja úgy gondolom, mint egy kisebbet. Ha jól nézem még 140 eff vagytok, 75-85 körül hívnék.

  9. #9
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Akik a flop tartást javasolták, azokhoz még annyi - jelenleg teoretikus - kérdés, hogy ha flopon tartok akkor turn-ön bet ill. check esetén mit csinálnátok?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    208

    Alapbeállítás

    Nem nagyon értem, minek ilyen handeket postolni.

    Preflop legjobb esetben marginális, onnantól kezdve meg nem tudod rosszul játszani a handet. UTG vélhetően sose fog már dobni, bet 81,25.

    Ebben a handben igazából mindegy, mikor raise-elsz, ha overpárja van, végigjön, ha nincs, dobni fog a raise-edre. Talán egy picit szerencsésebb a lehető legkésőbb raise-elni, de nem hinném, hogy AK/AQ-val betelné a turnt.
    Utoljára módosítva: ellenseg által: 2013. 05. 17. 14:43
    tanfoglio107 and Ice-pocó like this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •