Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree9Likes

Téma: FR NL100 KK nagyvakon érdekes helyzetben

  1. #1
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás FR NL100 KK nagyvakon érdekes helyzetben

    Pacific No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Pacific Converter Tool from Play Online Poker, Site Reviews & Poker Forum | FlopTurnRiver.com

    MP2 ($133.02)
    MP3 ($143.96)
    CO ($101.22)
    Button ($44.90)
    SB ($253.91)
    Hero (BB) ($100)
    UTG ($109)
    UTG+1 ($153.79)
    MP1 ($168.10)

    Preflop: Hero is BB with K, K
    2 folds, MP1 bets $2.62, MP2 calls $2.62, MP3 calls $2.62, 1 fold, Button calls $2.62, SB raises $23.50, Hero ?

    Ellenfelek:
    MP1 21/16 fto3b 36%, 4bet 18%(33) laza "regular"
    MP2 73/9 fto3b 0%, egyszerű rekreációs játékos
    MP3 35/14 fto3b 29% calling station
    D 93/9 fto3b 8% sokat wp-ző rekreációs játékos
    SB 19/14/4,2 SB 3bet 5%, sq 3,2%, fto4b 48% nagy mintán nyerő

    Az érdekes 3 bet (gyakorlatilag 4bet méretű) a sok cs-nek és a tilt közei D-nek szólhat. Mi lehet itt az optimális játék? Mi SB range-e?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Még micro-n is megkérdőjelezhető tudásommal nem akarok itt piszmogni, de sztem SB annak tudatában emelt ekkorát, hogy OOP lesz, és feltételezhetően vmelyik gyengébb player meg fogja adni. Semmiképp se tennék a kezébe TT+ és 2 broadway-nál gyengébb handet. Fold nem opció, emelésnél csak az AI jöhet szóba, kisebb emelésnek nincs értelme, egy minraise teljesen átlátszó lenne. Ekkora emelésre szerintem jobb a call. Ha rajtad kívül csak 1 valaki ad meg, akkor is potközeli pénzed lesz.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    raise 100..
    Maxxxika likes this.

  4. #4
    Újonc SirAlex  avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 24.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    sztem pedig itt pont a callal leszünk faceup. én QQ+ AK-t tennék a kezébe amiből maxvalue-t akar az idióták ellen, szal shoveolnék, van bent elég dead money. jó kis parti végét majd azért rakd be, mert érdekel :P
    "aKKezdetben a két K, a Kortárs Költészet!"
    http://www.youtube.com/watch?v=w9wlj9M0cH4

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    ugye nem akartál callolni vagy dobni? marad egy lehetőség...

  6. #6
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    szerintem nem érdemes túlkomplikálni, o'neal

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Látom mindenkinek std. Én arra gondoltam itt, hogy ha sikerül berángatni magunk után legalább 1 rekreációst, akkor ők ilyen potban biztos nem fognak semmi olyan handet dobni, amiben csak egy pici SD value van. SB viszont a legtöbb flopon kénytelen lesz folytatni, ha JJ-QQ van nála.

  8. #8
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Szeretnék érveket is látni itt, mert a "raise 100..." éppen semmit sem ér. Ha egyértelmű shove, akkor kitől, mivel várunk megadást, ha mégis lenne ellenvélemény, akkor más megoldás miért és hogyan jó?
    Tehát az eredeti kérdés az optimális játékra vonatkozik és az SB range-ére, éspedig némi indoklással.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  9. #9
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    itt még minden kisebb párral beteheti, szemben K+ magas flopokkal, AQ+-szal beteheti, szemben T magas flopokkal. magyarul csak eksönkiller flopok jöhetnek, itt meg végtelen sok rosszabbal beteheti abban a hitben, hogy max flipet játszik.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék érveket is látni itt, mert a "raise 100..." éppen semmit sem ér. Ha egyértelmű shove, akkor kitől, mivel várunk megadást, ha mégis lenne ellenvélemény, akkor más megoldás miért és hogyan jó?
    Tehát az eredeti kérdés az optimális játékra vonatkozik és az SB range-ére, éspedig némi indoklással.
    van 30bb dead money és SB range-e nem {AA}.
    Maxxxika likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •