Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (35) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Ti mit tettetek volna?

  1. #1
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás Ti mit tettetek volna?

    Sziasztok!

    A kérdésem a következő lenne. Élő versenyen játszottam a minap, 2500 Ft-os 6 max. verseny volt. Az első leosztásnál úgy alkult, hogy ketten ültünk csak az asztalnál és értelem szerűen heads-up-pal kezdtünk. Mindkettőnk előtt 24 000 kezdő zseton volt, a vakok 100-200. Szóval kis vakként, négyszázig emeltem flop előtt a lapjaim 87o volt. Ellenfelem nem sok gondolkozás után 1600-ig raise-elt, amit megadtam. Flopra 8-as, 7-es, és egy 2-es érkezett, szivárvány. Top két párt floppoltam , aminek megörültem. Ellenfelem c-betelt, 24000-ig, amire én 5000-ig 3bet-eltem, amin ugyancsak nem sokat gondolkozott. Turn-re egy 3-as érkezett, flush esélye nem alakult ki. Ellenfelem chek-kelt, mire én 6500-ig hívtam. Na ekkor érintettek a váratlan események. Előszőr úgy tett, mintha meglepődött volna, aztán gondolkozott, hogy dobjon-e, de éreztem, hogy ez csak valami színéskedés. És egy kis idő múlva elkezdte nézegetni a zsetonjaimat és a sajátját és határozott mozdulattal allint jelentett. Ezt követően bezárt és mozdulatlanul ült, nem reagált semmire, arra sem, amikor érdeklődtem, hogy szettje van-e, vagy fölépárja. Nagyon sokat gondolkodtam, és arra a döntésre jutottam, hogy dobok. Azóta sem tudom, hogy mi volt nála. Mellesleg megjegyzem , hogy egy-két bead beat-nek köszönhetően hamar ki is estem.
    Szeretném tudni, hogy szerintetek helyes dobás volt-e, vagy sem. (útólag már bánom...)
    Kérlek minél többen írjátok le a véleményeteket. Köszi!

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    lesz nála annyiszor overpár, esetleg béna overcardok, hogy bőven megérje megadni. szerintem ez nem volt jó dobás.
    jabyga and Ice-pocó like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Fordan?
    Ice-pocó likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #4
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Igen, a Fordanban volt... Csak nem ellened játszottam? jabyga

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Biztos nem, mert én HU nem voltam.5-ös asztalon voltam.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    call, az esetek nagy részében elől leszel, ráadásul HU nem FR.

  7. #7
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Én megadtam volna. Elég jó vagy szerintem, ráadásul ekkor a stacked több mint felét bele is ölted már a partyba. Ráadásul ha el is veszted, akkor se jártál volna rosszabbul mint így, ha meg nyersz akkor elég zsetonod lett volna hozzá, hogy az újonnan létrejövő asztalon dominálhass.

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Amúgy h-h HU volt az asztal? 100-200 az 2. szint amúgy. Sitouton voltak a többiek? Egyébként nem tudom mennyire ismered az ottani játékot, de a többség imád wp-zni az első szinteken, mert sok a zseton.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    call, az esetek nagy részében elől leszel, ráadásul HU nem FR.
    Azért egy verseny első leosztásában,ellenfél ismerete nélkül,ez biztosan nem igaz.

  10. #10
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Sokkal, de sokkal esélyesebb a magas pár, mint a set. A 8as és 7es szetet blokkolod, pre is általában flatelik a kics párokat. Összesen 5 kombó set van ( amit lefele súlyonék a pre akció miatt ), AAból meg van 6, nem is beszélve a többi magas párról, KK és társai. Nálam snap call.
    The credit belongs to the man in the arena.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •