Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás NL100 EUR - TPTK-val min c/r a flopon

    Game # 790680679 - Texas Holdem No Limit EUR 0.50/1 - Table "Navarres"
    Players(max 6):
    carliniho (EUR 155.06 in seat 1)
    donkkong (EUR 100.00 in seat 2)
    bazrak (EUR 11.00 in seat 3)
    eraniko007 (EUR 54.27 in seat 4)
    Hero (EUR 151.81 in seat 5)
    ABLowgrind (EUR 107.68 in seat 6)
    Small Blind: ABLowgrind (0.50)
    Big Blind: carliniho (1.00)
    Dealer: Hero
    Hero was dealt: Ah - Js
    donkkong Fold
    bazrak Fold
    eraniko007 Call (1.00)
    Hero Raise (5.00)
    ABLowgrind Fold
    carliniho Call (4.00)
    eraniko007 Call (4.00)
    Flop 6s - 2d - Jh
    carliniho Check
    eraniko007 Check
    Hero Bet (13.00)
    carliniho Raise (26.00)
    eraniko007 Fold
    Hero??????????

    carliniho atlagos sved TAG regular, aki a fentiek szerint mini check/raiselt a flopon. (nem 26-ot emelt, hanem 26-ig)

    Ilyenkor ti mit csinaltok es miert? Milyen line a terv a kovetkezo utcakra?

  2. #2
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Én 80% eldobom ilyenkor. 20%-ban megadom, annak érdekében, hogy megnézzem mit lép majd a turn-nél...és mivel a turnnél általában emel, ezért ott már tényleg eldobom, és szidom magam, hogy minek adtam meg a flop emelését.

    Természetesen van olyan játokos, akivel simán harcba is szállok, de az nem egy TAG regulár, főleg nem ilyen "deepen".

    OFF:
    Sariboxer, a rakeback rendszer módosítását követően érzésed szerint változott a játékosállomány?
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    nyilvan en is rendkivuli mertekben be vagyok szarva a set-tol, de nem tul weak tight ilyenkor egyszeruen eldobni?

    meg megvarom mas mit csinalna, azutan beteszem a folytatast.

    -------------
    onmgaban a rake rendszer valtozasaval kozvetlen osszefuggesben en nem ereztem kulonosebb valtozast. ahogy arrol mar mashol szo volt, a nl50 es 100 kozott van nagy kulonbseg. ha jol vettem ki, te a B2B-rol valtottal az everestre; erdemes volt? ha igen meg ugy is, hogy az arfolyamok miatt szerintem jobb euroban jatszani es 100 euro jelenleg amugy is kb. 160 usd? meg milyen rakeback van az everesten?

  4. #4
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Ha csak egy ellenfelem van és az minraise-zel a flopon oop, főleg egy ilyen ártatlan flopon (nálam meg ilyen jó kis lap van - hisz igen jó kísérőm van a bubihoz, míg ellenfélnél simán lehet JT, QJ, KJ), akkor azt 80%-ban megadom és a megnézem mit csinál a turn-ön. Elég sokféle lappal szoktak ilyet csinálni. Ezen lapok jelentős részét verjük és az ellenfelek is feladják sokszor a turn-ön, aztán jöhet a free showdown.

    Valszeg ebben a partiban is megadtam volna, aztán lássuk mit hoz a turn.

  5. #5
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet sariboxer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    onmgaban a rake rendszer valtozasaval kozvetlen osszefuggesben en nem ereztem kulonosebb valtozast. ahogy arrol mar mashol szo volt, a nl50 es 100 kozott van nagy kulonbseg. ha jol vettem ki, te a B2B-rol valtottal az everestre; erdemes volt? ha igen meg ugy is, hogy az arfolyamok miatt szerintem jobb euroban jatszani es 100 euro jelenleg amugy is kb. 160 usd? meg milyen rakeback van az everesten?
    Az everesten nincs rakeback, viszont gyenge a játékosállomány, a fene tudja, hogy megéri-e itt így játszani, tény és való, hogy vagy 2BB-vel többet kell itt teljesítened, plusz nincs meg az a tudat, hogy a hónap végén ott a biztos rakeback.

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...akkor azt 80%-ban megadom és a megnézem mit csinál a turn-ön. Elég sokféle lappal szoktak ilyet csinálni. Ezen lapok jelentős részét verjük és az ellenfelek is feladják sokszor a turn-ön, aztán jöhet a free showdown.
    A fene tudja, de én ezt így mindig megszívom...és az a bajom ezzel, hogy a stackem viszonylag nagy részét beteszem egy nagyon bizonytalan lapra.
    Utoljára módosítva: kanrich_ által: 2008. 04. 06. 02:58
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha csak egy ellenfelem van és az minraise-zel a flopon oop, főleg egy ilyen ártatlan flopon (nálam meg ilyen jó kis lap van - hisz igen jó kísérőm van a bubihoz, míg ellenfélnél simán lehet JT, QJ, KJ), akkor azt 80%-ban megadom és a megnézem mit csinál a turn-ön. Elég sokféle lappal szoktak ilyet csinálni. Ezen lapok jelentős részét verjük és az ellenfelek is feladják sokszor a turn-ön, aztán jöhet a free showdown.

    Valszeg ebben a partiban is megadtam volna, aztán lássuk mit hoz a turn.
    En pontosan ugyanezt gondoltam, meg is adtam. de kozben kanrich aggalyai is dolgoztak bennem, hiszen ha nem J-ja van, akkor ezen a nagyon-nagyon szaraz boardon csak setje lehet, raadasul a parti elejen mindkettonk elott 150 BB volt.

    itt a folytatas:

    Game # 790680679 - Texas Holdem No Limit EUR 0.50/1 - Table "Navarres"
    Players(max 6):
    carliniho (EUR 155.06 in seat 1)
    donkkong (EUR 100.00 in seat 2)
    bazrak (EUR 11.00 in seat 3)
    eraniko007 (EUR 54.27 in seat 4)
    Hero (EUR 151.81 in seat 5)
    ABLowgrind (EUR 107.68 in seat 6)
    Small Blind: ABLowgrind (0.50)
    Big Blind: carliniho (1.00)
    Dealer: Hero
    Hero was dealt: Ah - Js
    donkkong Fold
    bazrak Fold
    eraniko007 Call (1.00)
    Hero Raise (5.00)
    ABLowgrind Fold
    carliniho Call (4.00)
    eraniko007 Call (4.00)
    Flop 6s - 2d - Jh
    carliniho Check
    eraniko007 Check
    Hero Bet (13.00)
    carliniho Raise (26.00)
    eraniko007 Fold
    Hero Call (13.00)
    Turn 6s - 2d - Jh - 5h
    carliniho Bet (55.00)
    Hero ????????????????

    ilyenkor mi van? mert pontosan az lett amitol feltunk; ramkurt egy nagy betet, amit ha megadok mar comitted-e teszem magam ugy, hogy fogalmam sincs hogy allok.

    -------------------------------
    OFF: B2B converter-t please!!!!

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Én ezen a ponton dobnám, szerintem set.

    B2B konvertert én is kerestem korábban, nem találtam. Ezért azt csináltam, hogy manuálisan beszúrtam a lapok helyére a képet.

    Pl. ehelyett: Hero was dealt: Ah - Js --> Hero was dealt: -

    Így máris jobban olvasható az egész hand history. Ezeket a képeket pedig amikor írod a hozzászólást, jobb oldalt találod. Ha nincs ott (és alapból asszem nincs), akkor a Kezelőpult-->Beállítások módosítása-->(legörget) Egyéb beállítások és ott a Üzenet szerkesztő felületet állítsd Kiterjesztett felület - Teljes WYSiWYG szerkesztésre és ezt ments el. Így már ott lesz.

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Itt már én is dobnám, neki is félnie kellenne a slowplayelt settől. Bár a svédek nem arról híresek, hogí bármitöl is félnének :-)

  9. #9
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Na ahogy korábban írtam, ezen a ponton biztosan eldobnám már.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    hat igen, ez volt az a pont, ahol en is eldobtam. az adott infok alapjan biztos ez volt a helyes lepes.

    ami viszont erdekes, hogy utana azt mondta, hogy neki is AJ-ja volt. persze hazudhatott, de nem valoszinu, nem tunt ugy.

    meglepetesemre senki nem javasolta, hogy 3 betelni kellett volna a flopon, pedig ezutan a bizonyos hand utan egybol arra gondoltam, hogy kar, hogy nem azt tettem. ha arra raemel, akkor nyugodtan eldobhatom, de az is siman lehet, hogy o - normalis jatekosrol van szo - dobja el overpartol felve. ha megadja, akkor is valoszinuleg sokkal ovatosabb lesz oop es kapok egy free showdown-t. szerintetek?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •