Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Sit out...

  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás Sit out...

    ma egész nap egy bizonyos teremben játszottam, majd este amikor elkezdtem beülni találomra 6max-os CG asztalokra, 10 percen belül kiültek az emberkék... mind a 6-on...

    ilyenkor mi van?? nem találtam akciót. magasabb tétre (NL200+) meg nem akartam fellépni b*ssza meg idegesítő

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ma egész nap egy bizonyos teremben játszottam, majd este amikor elkezdtem beülni találomra 6max-os CG asztalokra, 10 percen belül kiültek az emberkék... mind a 6-on...

    ilyenkor mi van?? nem találtam akciót. magasabb tétre (NL200+) meg nem akartam fellépni b*ssza meg idegesítő
    Válts termet

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    jó ötlet. ezek vagy holdem managereznek, vagy unják hogy csak emeléssel szállok játékba :P

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Régen rossz, és halálra ítélt az a terem ahol nincs a Te limited , és NL200 között más akció. Gondolom valami olyan terem, ami egyik hálózatnak sem a tagja... Azoknál meg nem vagy 100%-ig biztonságban.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    NL100-at szeretem... de csak az akcióért nem fogok NL100 fölé vagy alá menni. egyik se faja. szerintem cashoutolok ebből a teremből, mert vagy regtanya, vagy bot-tanya... gyanús hogy nem akar senki se játszani az asztalomnál

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    próbálj meg asztalokat nyitni, ha van élet akkor csak-csak beül ilyenkor pár fish, utána meg megtelik.
    vadallat likes this.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    nemzetközi szabály, hogy ha 5 reg üti egymást egy 6max asztalon, általában fisheknek van fenntartva az empty seat, nagy hálózatokban általában gyorsan felbomlik a 6-reg asztal, nem valószínű, hogy azért ültek ki, mert akkora király lennél. szerintem nincs ilyen játékos az egész interneten, aki beül valahova és egyből felbomlik minden short handed asztal. valójában nincs is nagyon értelme 6 regnek egymással játszania, attól függően milyen sorrendben ülnek általában 3-4-nek masszívan -ev a játék.
    Maxxxika and vadallat like this.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    épp ezért is furcsálltam, mert nem tartom magam ekkora királynak sokkal inkább idegesített hogy nem kaptam akciót. kössz a tippet Romsy

    az embernek el kell döntenie hogy harcol a regekkel, ami neccesen pont 0-s EV, vagy szétunja magát a fishek közt, vagy akciózik a jobbakkal, de akkor meg drága a tanulópénz :P én az első két variációt kezdem mocskosul megunni...
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2013. 06. 07. 21:50

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    szerintem meg egyszerűen attól félnek, hogy széttéped őket, mint egy vadállat.
    pszibu likes this.

  10. #10
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az embernek el kell döntenie hogy harcol a regekkel, ami neccesen pont 0-s EV, vagy szétunja magát a fishek közt, vagy akciózik a jobbakkal, de akkor meg drága a tanulópénz :P én az első két variációt kezdem mocskosul megunni...
    jaja, praktikus dolog a siker, de rohadtul unalmas. a mai világban egyszerűen tehetetlen az ember, ha túl nagy király... és sajnos coachot is nehéz találni lúzerségre, mert a lúzerek szégyellik felvállalni a dolgot, így nem nagyon van profi a témában
    hippiasz likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •