Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree3Likes

Téma: PKR Account suspended

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás PKR Account suspended

    Üdv!

    Van egy sztorim.
    15 éves koromban regisztráltam PKR-re, fake adatokkal. 17 éves koromra összepókereztem 2000 játékpénzt(sokszor szüneteltettem a játékot), amit aztán lebuktam 1200ra 1 hét alatt, ezért az egészet (tiltelés, érettségi a nyakamon volt, igencsak feszült időszak volt az életemben ) feltettem a chelsea BL-győzelmére(2012), aminek az eredménye az lett, hogy 3400 játékpénzem lett.
    Az adatok viszont hamisak voltak, ezért nem tudtam, hogy fogok hozzájutni a játékpénzhez.

    Aztán, amikor 18 lettem, regiztem egy új accountot, rendes adatokkal.
    Kemény 35 játékpénz befizetése után 8 hónapig szorgosan grindoltam, feljutottam NL25ig, ott voltam mostanában nyerő.
    A másik accounton közben tovább pihent 3400 játékpénz.
    Szerettem volna hozzájutni, de nem mertem bevallani PKR-nek, hogy underagedként pókereztem, és hamis adatokat adtam meg.

    Úgyhogy természetesen a legostobább megoldást választottam:
    Egy olyan IP címről, amit még sosem használtam, beléptem a régi accounttal, kb 10 hónap után. Egy haverom regizett egy accot, 400-400 játékpénzzel leültünk egy HU asztalhoz, és átbuktam neki 2000 játékpénzt - nem úgy, hogy nyilvánvaló legyen a szándék, 3 órán át szórakoztunk egymással.
    De persze így is lebuktam, rájöttek, h multiacc, account suspended, levelezgetés a security teammel. Feltöltöttem nekik a személyim, lakcímem, látják hogy az új accon minden stimmel.

    Jelenleg így áll a helyzet(magyarra fordítva leírom a legutóbbi levelüket):

    "Igen, látjuk hogy a régi számláddal nem játszottál, de mostanában beléptél. Meg tudnád magyarázni, miért tetted ezt?
    Nekünk úgy tűnik, mintha megpróbáltad volna áttolni egy barátodnak.
    Látjuk, hogy az első accoddal underagedként játszottál - talán azért hagytad abba a játékot, mert nyitni akartál egyet, rendes adatokkal. Feltételezzük, hogy át akartad tolni a pénzt a barátodnak, mert attól tartottál, hogy esetleg elvettük volna tőled, ha ezt bevallod.

    Az e-mail vége, a LÉNYEG, angolul:

    If this is the truth then please let us know. Although you should not have played underage we can see that you are old enough now and you will not be in trouble provided that you do tell the complete truth.

    >You will not be in trouble, provided you tell the complete truth.<

    Szerintetek, ha bevallom, hogy igen, qrva jól látjátok, akkor megengedik, hogy az új accommal tovább játsszak?
    Minden szabályt megszegtem, fake adatok, underaged, chipdump. Ehhez képest ez igencsak reményt keltő üzenet itt a végén, de félek attól, hogy...
    IT'S A TRAP!

    A bajom az, hogy megpróbáltam már másik pókertermekben is játszani, de valahogy azok nem adják. Annyira hozzászoktam PKR-hez, annyira egyedi, ismerem a játékosállományát... másik teremben egyszerűen nem megy. Mióta felfüggesztettek, regiztem PS-re(vannak azért tartalékaim már), de nem fekszik. Nem akarom itthagyni PKR-t, de félek attól, ha bevallom nekik a dolgot, akkor azt mondják, h nem játszhatsz nálunk tovább, mert megszegtél minden szabályt.

    Vélemények?

    Ja, végül, hogy milyen alternatíváim vannak. Egyetlen van: Bekamuzom, hogy a régi accba nem én léptem be, hanem feltörték, és ki akarták rabolni.
    Vajon a you should not be in trouble azt jelenti, hogy az interpolt nem küldjük rád pénzmosásért, de PKR-en a büdös életbe nem játszhatsz tovább?
    Utoljára módosítva: Sindu által: 2013. 06. 07. 17:56

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Lehet hogy én vagyok hülye. De milyen játékpénzt akarsz kivenni?
    pszibu likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Addig amíg az online póker illegális, természetesen csak játékpénzről lehet szó.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Most akkor lényegében 3 accountot "függesztettek fel"? Az új makulátlan accod aminek nem volt köze az ügylethez, hogy-hogy képbe került?

    Mindenesetre az elég kemény, hogy ilyen emailt írnak amiben leírják kb. pontosan mi történt és ilyen szöveggel zárnak. Mindenesetre nem sok értelmét látom, hogy ilyen szövegeket nyomjanak kamuból amikor simán banolhatnak akkor is, ha nem írsz semmit.

    A pénzt amúgy elkönyvelted veszteségként, vagy azt sikerült kimenteni?
    Sindu likes this.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Szerintem ne kavarj nagyobb szart.
    Vallj színt!
    Legfeljebb játszol valami haver/rokon részére regisztrált accounttal majd.
    Sindu likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Most akkor lényegében 3 accountot "függesztettek fel"?
    Igen.
    Az új makulátlan accod aminek nem volt köze az ügylethez, hogy-hogy képbe került?
    Valószínűleg azért, mert én barom, amikor regiztem a faket, akkor az igazi nevem meg a címem megadtam, csak a születési dátumom volt fake.
    Azt az adatot meg amikor, 18 lettemazért nem mertem megváltoztani, mert kiderül, h underaged, és feltételeztem h akkor tuti bennragad a pénz.
    (15 évesen meg azért nem regiztem pl vmelyik rokonom igazi adatával, mert nem gondoltam h ebből pénzt lehet keresni. én hülye )

    A pénzt amúgy elkönyvelted veszteségként, vagy azt sikerült kimenteni?
    Nos, ez alatt a 3 év alatt micro szinten elég jól megtanultam pókerezni, úgyhogy vegyük úgy, hogy ez 3400ba került. Lesz@rom, jelenleg kb 300 óra játékkal meg tudok keresni ennyit.(De azért megpróbáltam hozzájutni, azért mégiscsak tisztességes összeg...)
    A legjobban az fájna, ha nem engednének továbbjátszani. A tiszta accon egyébként van 700, remélem azt nem bukom be. Kb valószínűbb, hogy bannolnak és nem játszhatok tovább, de a tiszta accon lévő 700at kifizetik, minthogy elkobozzák, de regizhetek újat.

    Maxxxika: Valószínűleg ezt fogom tenni.
    Utoljára módosítva: Sindu által: 2013. 06. 07. 20:09

  7. #7
    Tag sabe83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet Sindu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen.

    Valószínűleg azért, mert én barom, amikor regiztem a faket, akkor az igazi nevem meg a címem megadtam, csak a születési dátumom volt fake.
    Azt az adatot meg amikor, 18 lettemazért nem mertem megváltoztani, mert kiderül, h underaged, és feltételeztem h akkor tuti bennragad a pénz.
    (15 évesen meg azért nem regiztem pl vmelyik rokonom igazi adatával, mert nem gondoltam h ebből pénzt lehet keresni. én hülye )
    Hát így viszont nem csoda hogy egyértelmű számukra a helyzet, ebből nehéz lesz jól kijönni, szerintem a helyedben leírnám az igazságot, nagyobb szarba már nem igen keveredsz vele, tényleg túl egyértelmű a dolog.

    Viszont azt gondolom elég nyilvánvaló, h azzal próbálnak ösztönözni arra h színt vallj, h azt írják nem lesz gond belőle. Mégsem mondhatják h valld be az igazat h elkobozhassuk a rollt és bannoljunk. Nyilván az üzletszabályzatukban le van írva milyen szankciókat alkalmazhatnak ilyen esetekben, én a helyedben utána néznék.

  8. #8
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    színvallás előtt azért nézd meg a szabályzatot, hogy a szankciók alól felmentést nyernek-e azok, akik önként vallják be, hogy minden szabályt megszegtek.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    színvallás előtt azért nézd meg a szabályzatot, hogy a szankciók alól felmentést nyernek-e azok, akik önként vallják be, hogy minden szabályt megszegtek.
    Na persze, ezt így nyilván leírják a teremszabályzatban.
    Nem tenne túl jót a morálnak.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  10. #10
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    szerintük is csak őszintén!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •