Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 34 (34) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Költözzünk thaiföldre! (új felvonás)

  1. #31
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Igazatok lehet, már többször mondták, hogy qrva antiszociális vagyok
    van Gerwen likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  2. #32
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Szia!!tervbe van még vagy már kint vagy ???

  3. #33
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Ha valaki tervez utazni Thaifoldre/Phuketre, akkor tudom ajanlani figyelmetekbe egy eleg jo repjegyet az Emirates legitarsasagtol.
    Ara: 439 euro
    Utvonal: Becs-Phuket-Becs
    Kb ket hetig el meg az ajanlat, /10 db van/ a jegyeket 2014. szeptemberetol 215. aprilis 30-ig lehet felhasznalni.
    Ahogy neztem utazasi idot tekintve is eleg jok a jaratok. Akinek nem gond a becsi indulas, annak eleg jo deal.

    Akit erdekel batran keresse bovebb infoert Nagy Balazst /+36204685770/ vagy irjon fb-on nekik https://www.facebook.com/crocodivebuvarbazis?fref=ts Hivatkozzatok nyugodtan ram.
    Ui.: Nagy tetelben megvett repjegyek utolso dbjairol van szo, normal ara kb 750-1000 euro ahogy neztem a honlapon idopont fuggvenyeben.
    Nottobe likes this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #34
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 06. 14.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Indonéziaban es Ázsiában backpackerkedem, kb 2-3 hetet fogok Thaiföldön tölteni(Bangkok és Phuket tuti) , és expert thaiföldezősöktől szeretném kérdezni, hogy mi az amit nem szabad kihagyni. Illetve, tudnatok-e szallast ajanlani Phuketen? Esetleg tudtok valami jól bejaratott olcso utvonalrol Budapestre? Minden infonak örülök. Ja ës oltásra van szükség? Köszi

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •