Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By misirulez

Téma: 44 full

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás 44 full

    weaktight | Hand | 44 - €0.15/€0.30 No Limit Holdem

    Turn gondolkoztam a check-en, de végül a bet mellett döntöttem, mert 10J ellen érték van. Szerintetek?
    Riveren bet fold-ot terveztem, de mivel NL30-on vagyunk rábeszéltem magam a call-ra, lehet hülyeséggel tolja be alapon. Utólag check-et játszanék. Vélemény? Van utca ahol mást csinálnátok?

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    flop lehetne csak adni h bent maradjon a többi, de ez is oké, ellen valszeg fish, szal kell betelni mindenhol, turn sem csak JT ellen van érték. river call kicsit necces, nem biztos h betolja gyengébbel.

  3. #3
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    ps.fr?
    Kevés Jx van ami GS és donk/call akar játszani ha elég nagy fish, ilyen J8,J9 ezekkel és 89-el is pusholhat persze nem mindig. Ezért összességében nem tartom olyan rossznak a bet/call-t. Illetve inkább úgy mondom, hogy el tudok képzelni ennél sokkal nagyobb hibákat is olyan játékosoktól akikről tudom, hogy nyerők nl30/nl50-en.

    Szerk.:
    Még annyi, hogy a turn betsájzt növelném és a rivert csökkenteném.
    Azért mert turnon alacsony a FE, sok a pár+GS itt mehet közel pot szerintem.
    Riveren viszont 1pár típusú handektől tudunk csak értéket nyerni azok meg inkább catchelnek valami kissebb sizet. Tehát nem akarok 7est vagy tízest dobatni. Ilyen félpot alatti betre gondolok.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 07. 03. 19:00
    BelaKecske and NovaTerra like this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    nem volt nagy fish. 39/23/70/0.0 (47) limp 9%

    flop azért jobb ez a kicsi raise mert sok draw lent lehet és nem akarok szab lapot adni ill manipulálhatom ezzel a kisebb reraise-el

    PS.fr igen. Nagyon szívat a terem. Csak a franciákat szereti az rng?

    turn azért emeltem kicsit hogy jobb implied odds-ot kapjak a check raise ellen sorral.
    Riveren a kisebb bet tényleg jobb. kis bet fold?
    Utoljára módosítva: kacorkiraly által: 2013. 07. 03. 19:43

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    fisheknek minden lejön ez nem újdonság XD (nem kell szó szerint venni)

  6. #6
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PS.fr igen. Nagyon szívat a terem. Csak a franciákat szereti az rng?
    Pár napja nézegettem a 100-as mezőny nagyon kecsegtető, hogy átlagosan asztalonként van 2 fish, de az a baj, hogy a be és ki fizetést is megadóztatják ill +20bb/100 a rake tokkal-vonóval (2p2 számolták ki) ezért gyakorlatilag lehetetlen nyerni. De elég boldog lennék ha valaki meg tudna cáfolni.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Mennyi az adó? a teremnek kell befizetni? Erről nem is tudtam. a rake feltűnt h hatalmas

    nem adóztatták meg a befizetésem. Vagy ha igen akkor minimális összeggel kb 10 ezer forint. és 500 eurot fizettem be. annyi a maximum.
    Utoljára módosítva: kacorkiraly által: 2013. 07. 03. 20:03

  8. #8
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Keress rá 2p2-n. Nem tudom, hogy az európai országokra is ugyanazok az arányok lesznek igazak mint amit ők számoltak, de ha igen akkor biztosan nem éri meg ott játszani akármennyi is a fish.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    50 eurot vesztettem és 320 eurot rakeltem 8 nap alatt úgy h keveset játszottam. Hozzátartozik, h nagyon szívat a site.

    Utána néztem 2plus2-n. tényleg nem sok jót írnak. Versenyezni viszont érdemes lehet. A mezőny nem sokkal gyengébb az átlagnál nl30-on. feljebb már lényegesebb a különbség.
    Utoljára módosítva: kacorkiraly által: 2013. 07. 06. 09:54

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •