Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Bemutatták a ZyngaPlusPoker Facebook verzióját a World GES-en

  1. #21
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem az a baj, ahogy kinéznek, hanem hogy pl. egy microgaming heti rendszerességgel lefagy, minden héten könyörögnöm kell valamiért nekik. Most épp nem számol 3 napja az FD bónuszom, légyszi csináljatok vele valamit. Most bent ragadt 6 BI, kérlek könyörgöm, adjátok már vissza. és akkor ez napokig tart, meg még én bizonygassam stb...

    És ne is beszéljünk a többi bugról, meg idióta megoldásról. Most pl. a kedvencem, hogy 3-4 óránként nem működik a rebuy, és ilyenkor asztalonként három ablakot dob fel, amiket le kell okézgatni.

    Szóval ez elég offtopic lett, de együtt tudok érezni Veled
    en fel evet grindeltem naluk, s sztem tok korrekt halozat, kb. PS utan a legjobb.
    Az altalad leirt hibakkal en nem talalkoztam /4 terem-6 account alatt/, gyors szoftver, sok minden egyenre szabhato benn, s a cashbach es cashoutra se volt sosem panasz, kb. max 8 orat vartam a co-ra, de pl. betsson betsafe alt max 2 ora, s kinn van a penzed.

    Persze lehet az uccso 1-2 honapban kutyalkodtak el, de az ev elso feleben en csak pozitivumokat mondhatok el.

    Ill. egyvalamivel volt problema, de az is csak a valtasoknal, s par napon belul helyreallitottak, a raceeredmenyek. amikor strukturavaltas van, akkor par napig nem, vagy nem helyesen mukodott, de utana popec volt minden, s ez is nagyon gyakran, kb par orankent volt frissitve.


    Ami sztem a legngyobb problema naluk, az az, ha elmegy a neted. Eselytelen, hogy visszaerj, sot az egesz olyan lassan ter magahoz, hogy gyorsabb, ha feladatkezeolben bezarod a klienst, s ujrainditod. Ez mondjuk ritka szar naluk, hiaba jott vissza a netem, nem reconnectel magatol, csak nagyon hosszu ido 1-2 perc utan. Naluk emiatt tok felesleges a back-up net. Szamomra ez volt a legidegesitobb, foleg a thaifoldi nem ultrastabil netek mellett.
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2013. 07. 11. 22:18
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg 2014. januártól bezár a bazár a HU ip tartományból játszó pókereseknek...
    na az b*szna be

  3. #23
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    "Nem az a baj, ahogy kinéznek, hanem hogy pl. egy microgaming heti rendszerességgel lefagy, minden héten könyörögnöm kell valamiért nekik. Most épp nem számol 3 napja az FD bónuszom, légyszi csináljatok vele valamit. Most bent ragadt 6 BI, kérlek könyörgöm, adjátok már vissza. és akkor ez napokig tart, meg még én bizonygassam stb...

    És ne is beszéljünk a többi bugról, meg idióta megoldásról. Most pl. a kedvencem, hogy 3-4 óránként nem működik a rebuy, és ilyenkor asztalonként három ablakot dob fel, amiket le kell okézgatni."

    nos én már nem egyszer jártam úgy ilyen termekben, hogy nutflush lejött riverre, minden pénz bekerült, majd szépen disconnect, és a másik vitte a lóvét, majd mire visszakerestem hogy mi történt, már lement 6 leosztás. meg amikor ráemelnek a J setemre flopon, és kattintok a kib****tt gombra, és még kiírja hogy van 40 másodperc cselekedni, majd egy pillanattal később kiírja hogy sit out... tiszta agyvérzés kategória, főleg hogy márpedig nyomtam a gombot... nem azért a 89 dollárért amit belebukok ezekbe a sz*rokba, hanem a tehetetlenség, na meg az hogy érdekes módon, a net akkor jön vissza amikor már vége a leosztásnak. kiemelem: 60 megás netem van, szóval érdekes... hamar cashoutoltam , mert ehhez semmi türelmem, ez nem játék, csak lehúzás.

  4. #24
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    en fel evet grindeltem naluk, s sztem tok korrekt halozat, kb. PS utan a legjobb.
    Az altalad leirt hibakkal en nem talalkoztam /4 terem-6 account alatt/
    Ez mondjuk megnyugtató legalább, ezek szerint csak "bad run" volt, ami nekem ment az elmúlt hetekben

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Ezzel mi a náthás lett?

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •