Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: MTT vagy CG ?

  1. #1
    Lelkes újonc Dvidoff avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 13.
    Hozzászólások
    60

    Villanykörte MTT vagy CG ?

    Azt mondják a kettő között annyi a különbség, hogy két külön világ. Ki melyiket részesíti előnyben? Külön-külön elért legnagyobb sikerek?

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    sokat mtt-ztem régen, aztán rájöttem hogy a cash gameken instant lehet pénzt keresni, nem kell órákat s*ggelni, nincs akkora variancia, erősebb mezőny, nagyobb kihívás, több akció 6max-on, szóval beleszerettem a cash game-be, azóta csak azt tolom

  3. #3
    Lelkes újonc Dvidoff avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 13.
    Hozzászólások
    60

    Zavarban

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sokat mtt-ztem régen, aztán rájöttem hogy a cash gameken instant lehet pénzt keresni, nem kell órákat s*ggelni, nincs akkora variancia, erősebb mezőny, nagyobb kihívás, több akció 6max-on, szóval beleszerettem a cash game-be, azóta csak azt tolom

    Igazat adok teljesen! Amikor haverommal ültünk a gép előtt már 5 órája és aztán egy fish ****a mákolt handje után kiestünk a fizetős hely előtt kellemes érzés volt. Aztán 1 óra cash után amikor a beülő többszörösét nyertem vissza elgondolkoztam melyik a jobb Én is inkább cashes vagyok. Bár van olyan mtt ahol 1 végig játszott nap után több ezer dollár az elismerés. Az is kellemes tud lenni De én CG!!!!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •