Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By WellPlayed

Téma: Póker oktató oldalak

  1. #1
    Fanatikus tag Dinokaposvar avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest, Kaposvár
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás Póker oktató oldalak

    Sziasztok!

    Lehet létezik ilyen topik, de én 5 perc keresgélés után sem találtam, így jobbnak láttam indítani egyet.
    Aki előfizetett már különböző oktató oldalakra adjon tanácsot kérem.

    MTSNG videókat keresek, leginkább 180man-t. Melyiken vannak a legjobb ár/érték arányú, legminőségibb videók?
    Én a Grinderschool-t és a Cardrunners-t nézegetem és gondolkozom, de lehet, hogy vannak jobbak is.

    Letöltési lehetőség van, mert akkor az egy hónapos előfizetés simán megérheti?
    Esetleg ha valakinek van jelenleg élő előfizetése, akkor szívesen betársulnék, ha jó véleménnyel van róla.

    Köszi előre is,

    Dino

  2. #2
    Adminisztrátor WellPlayed avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 01.
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet Dinokaposvar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Lehet létezik ilyen topik, de én 5 perc keresgélés után sem találtam, így jobbnak láttam indítani egyet.
    Aki előfizetett már különböző oktató oldalakra adjon tanácsot kérem.

    MTSNG videókat keresek, leginkább 180man-t. Melyiken vannak a legjobb ár/érték arányú, legminőségibb videók?
    Én a Grinderschool-t és a Cardrunners-t nézegetem és gondolkozom, de lehet, hogy vannak jobbak is.

    Letöltési lehetőség van, mert akkor az egy hónapos előfizetés simán megérheti?
    Esetleg ha valakinek van jelenleg élő előfizetése, akkor szívesen betársulnék, ha jó véleménnyel van róla.

    Köszi előre is,

    Dino
    Szia!

    Fórumtársunk, a PókerAkadémia Pro Team tag Aptok is készített 180 fős MTSNG videót, valamint más, többasztalos tournament-stratégiára vonatkozó cikket is. Amennyiben jó ár/érték arányt keresel, nehéz versenyezni az ingyenessel
    vadallat likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag Dinokaposvar avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest, Kaposvár
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Idézet WellPlayed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Fórumtársunk, a PókerAkadémia Pro Team tag Aptok is készített 180 fős MTSNG videót, valamint más, többasztalos tournament-stratégiára vonatkozó cikket is. Amennyiben jó ár/érték arányt keresel, nehéz versenyezni az ingyenessel
    Köszönöm, jó párat láttam már, szeretnék kicsit más szemszögből is nézni a játékra, és így javítani a leakeket.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •