Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (28) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Élő verseny...5000 second chance...Dühöngök!

  1. #1
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás Élő verseny...5000 second chance...Dühöngök!

    Hello Mindenkinek!
    Kíváncsi lennék ki,milyen tanácsot tudna nekem adni, milyen stratégiát kövessek.
    Elindultam egy 5000 second chance-en, élőben. Adott pókerterem, adott pókerjátékosokkal. Általában ugyanaz a mezőny, max. 5 % kompetens állománnyal.
    30 000 kezdő stack, 30 000 rebuy, vagy 40 000 add on, deep vakstruktúra.
    A lényeg: Mit tegyek, ha semmi, de mondom semmi lapot nem kaptam egészen a kiesésemig? Kb. háromszor kaptam pp-t a kezembe abból is 99 volt a legnagyobb, amit dobnom kellett preflop. ATo volt a legerősebb A-os lapom,ami számomra is hihetetlen. Még suitid connectorokkal is elvétve találkoztam. Az ante bekapcsolódásáig ami az 5. vakszinttől élt, annyira nem is nagyon zavart, de utána szerettem volna ritmust váltani. Lassan ugyan, de kezdtem felismerni, hogy nem nagyon jönnek a lapok és valamit kezdenem kell magammal. Viszont, ha úgy alakult, hogy partiba tudtam menni, és a steal ki volt zárva, és a raise-t 2-en mindig call-olták, akkor a a flop cbet-emre is jöttek a callok és a többi és a többi...persze SD-vel se én nyertem. Viszont olyankor, amikor a leosztás szerint nyerő handem alakult ki, nanán hogy nem voltam partiban. 89o-ra full, pre 4bet pot, persze, hogy dobtam, és többször JTo, amivel sorom lett, és ezek nem kis kasszák voltak.
    Nos,tudom, hosszú lett, de muszály ventillálnom, a lényeg, hogy tudna nekem valaki valami hasznosat tanácsolni ilyen helyzetekben?

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    pécs
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Első és legfontosabb szabály: a "muszály"-t írdd pontos J-vel. Én úgy jobban szeretem.

    Játékkal kapcsolatos tanácsok: Pre ne 2-3 BB-t emelj, azt élő játékban kinevetik. A cbeteket is előszeretettel callolják. Játszd a pozíciódat, játszd az asztalt! Ha ez megy, akkor nagy baj nem lehet! :-)
    Flush67 likes this.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    a lapjárás ellen nem tehetsz semmit, ha így esel ki, az nem szégyen.

  4. #4
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    a muszáj nekem is fura volt, nem húzza alá a helyesírás ellenőrzöm, úgyhogy úgy hagytam...
    Nem szopat a rendszer tényleg taktikai tanácsot szeretnék kérni. Az emelésekkel sem volt gond, annyit emeltem amennyit kell, figyelembe véve a limpelőket is, De kérdem Én: hogy játsszak pozícióból, ha fosokat kapok, és a steal nem pálya? Csak push? Mert azt nem adják...

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 28.
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a muszáj nekem is fura volt, nem húzza alá a helyesírás ellenőrzöm, úgyhogy úgy hagytam...
    Nem szopat a rendszer tényleg taktikai tanácsot szeretnék kérni. Az emelésekkel sem volt gond, annyit emeltem amennyit kell, figyelembe véve a limpelőket is, De kérdem Én: hogy játsszak pozícióból, ha fosokat kapok, és a steal nem pálya? Csak push? Mert azt nem adják...
    Foldolsz es kesz, ilyen playak ellen nem kell trukkozni, plane igy, megvarod mig kapsz valamit es jatszol.
    you rock, woohoo

  6. #6
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    dobj be mindent, amíg le nem mész 20 vakra, onnantól kezdve meg tolj be mindent. pécsen mindig scaredy/nitty-k a döntő asztalok.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #7
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    dobj be mindent, amíg le nem mész 20 vakra, onnantól kezdve meg tolj be mindent. pécsen mindig scaredy/nitty-k a döntő asztalok.
    nem írtam hogy Fordan...Honnan tudod?

  8. #8
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem írtam hogy Fordan...Honnan tudod?
    Ha valaki ismeri azt a kemény 5 termet ami az országban elszórva található, akkor a verseny struktúrájából megmondja melyik terem az.
    Jul3s4ty likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  9. #9
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudna nekem valaki valami hasznosat tanácsolni ilyen helyzetekben?
    Dobj be egy-két piát a Csinosban, utána meg irány bulizni aaaa (nem tudom hol van ilyenkor Pécsett buli )
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #10
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki ismeri azt a kemény 5 termet ami az országban elszórva található, akkor a verseny struktúrájából megmondja melyik terem az.
    Nemááá...ennyire le vagyok maradva???...Igaz, nem játszottam 4-évig és nem is nagyon figyeltem a szerencsejátékkal kapcsolatos dolgokat, de csak 5 terem lenne az országban?...Míg Pesten éltem minden kerületben tudtam hogy hova kell menni játszani

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •