Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (63) összesen
Like Tree58Likes

Téma: 1000 dolláros bankroll. Valaki tudna tanácsot adni?

  1. #1
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás 1000 dolláros bankroll. Valaki tudna tanácsot adni?

    Sziasztok!

    Azzal a kéréssel, fordulok hozzátok, hogy bárki, aki kompetens az 1000 dolláros és az a feletti rollban (gondolom nagyon sokan vannak),kérem , hogy segítsen nekem hasznos információkkal!
    Ellőszőr is: Nem tudom, hogy mit játsszak.
    Nagyon szeretek MMT-t játszani. Csak nem vagyok tisztában azzal, hogy mekkora legyen a max. buy-in-em, és napi szinten hányat toljak egyszerre. Annyira nem rajongok az STG-kért viszont, de néha-néha becsúszik egy-egy 180 fős versenyecske.
    A cash-sel is bajban vagyok, mert megfordultam már nagyon sok limiten, igazából ingázok NL10 és NL200 között. Mikor milyen kedvem van, és mennyit enged a pénztárcám. Most komolyabban szeretnék Vele foglalkozni, és nem "kikesselgetni", ha összejön némi pénz. Szóval, szerintetek mi lenne az optimális limit cash-en, és egyszerre hány asztalon játsszak? (4-nél többen nem tudok)
    Plusz: Határozzák-e meg bizonyos intervallumot egy session alatt az időre, vagy a vesztett ill. nyert pénzre nézve?
    Egy héten , hány órát foglalkozzak pókerrel is mely napokat ajánljátok?
    PS-en játszom, vagy FT-n.
    Ha profitot tudok termelni hosszabb távon, akkor milyen rendszerességgel utaljak ki, és mekkora összegtől?
    Mekkora legyen a következő roll limitem, amit célként tűzhetek ki magam elé?
    Akinek van türelme elolvasni és tudna nekem hasznos tanácsokat adni, annak szivesen fogadom a HSZ-eit.

    Köszönöm!

  2. #2
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    "Online ùjoncnak" màr nl5 is biztosìt elèg kihìvàst.

    50-re nincs rollod, 25-ön valszeg szètkapnak a regek

    Az èn tippem: FTP, nl10, 4 asztalon.
    Ice-pocó likes this.

  3. #3
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Szia Ice-pocó!

    Az akadémián található cikkek, néhány kérdésedre választ adhatnak:

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szeretek MMT-t játszani. Csak nem vagyok tisztában azzal, hogy mekkora legyen a max. buy-in-em, és napi szinten hányat toljak egyszerre. Annyira nem rajongok az STG-kért viszont, de néha-néha becsúszik egy-egy 180 fős versenyecske.
    http://www.pokerakademia.com/poker_s...kvalasztashoz/

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cash-sel is bajban vagyok, mert megfordultam már nagyon sok limiten, igazából ingázok NL10 és NL200 között. Mikor milyen kedvem van, és mennyit enged a pénztárcám. Most komolyabban szeretnék Vele foglalkozni, és nem "kikesselgetni", ha összejön némi pénz. Szóval, szerintetek mi lenne az optimális limit cash-en, és egyszerre hány asztalon játsszak? (4-nél többen nem tudok)
    Bankroll menedzsment FAQ

    http://www.pokerakademia.com/iranytu...me_strategiak/

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Plusz: Határozzák-e meg bizonyos intervallumot egy session alatt az időre, vagy a vesztett ill. nyert pénzre nézve?
    Mindenkinek más vált be, ezt magadnak kell megtapasztalnod, hogy melyik működik jobban. Azt javaslom próbáld ki mindkét opciót, pl. 1-2 órás session-ökre lebontani a pókerre szánt idődet (rövidebb session-ök alatt koncentráltabban tudsz játszani, és így szüneteket is tudsz tartani közben), valamint a stop/loss-t 3 BI-nel.

    Stop loss: alkamazza vki?


    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy héten , hány órát foglalkozzak pókerrel is mely napokat ajánljátok?
    PS-en játszom, vagy FT-n.
    A PokerStars-on és a Full Tilt-en mindig lesz elég asztal, még hétköznap is, persze hétvégén minden teremben többen játszanak. Érdemes a délutáni/esti órákban támadnod, hiszen ekkor játszik a legtöbb játékos a termekben.

    Üdv,
    GoodGame
    danfiu, Abdul87HU, tRomf29 and 4 others like this.

  4. #4
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Én 1-3 dolláros 90 fős SNG-ket ajánlanám neked. Bőven van hozzá oktatóanyag, szereted az MTT-t és azért lássuk be, hogy összességében könnyebb döntések vannak ott, mint CG-ben. Kiváló terep a fejlődéshez.

    Szerintem NL25 alatt CG-ben magyarországi árakkal számolva nem nagyon lehet havi szinten értékelhető összeget folyamatosan termelni, viszont azt egyelőre nem ajánlanám.

    Üdv.!
    Ice-pocó likes this.

  5. #5
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Azzal a kéréssel, fordulok hozzátok, hogy bárki, aki kompetens az 1000 dolláros és az a feletti rollban (gondolom nagyon sokan vannak),kérem , hogy segítsen nekem hasznos információkkal!
    Ellőszőr is: Nem tudom, hogy mit játsszak.
    Nagyon szeretek MMT-t játszani. Csak nem vagyok tisztában azzal, hogy mekkora legyen a max. buy-in-em, és napi szinten hányat toljak egyszerre. Annyira nem rajongok az STG-kért viszont, de néha-néha becsúszik egy-egy 180 fős versenyecske.
    A cash-sel is bajban vagyok, mert megfordultam már nagyon sok limiten, igazából ingázok NL10 és NL200 között. Mikor milyen kedvem van, és mennyit enged a pénztárcám. Most komolyabban szeretnék Vele foglalkozni, és nem "kikesselgetni", ha összejön némi pénz. Szóval, szerintetek mi lenne az optimális limit cash-en, és egyszerre hány asztalon játsszak? (4-nél többen nem tudok)
    Plusz: Határozzák-e meg bizonyos intervallumot egy session alatt az időre, vagy a vesztett ill. nyert pénzre nézve?
    Egy héten , hány órát foglalkozzak pókerrel is mely napokat ajánljátok?
    PS-en játszom, vagy FT-n.
    Ha profitot tudok termelni hosszabb távon, akkor milyen rendszerességgel utaljak ki, és mekkora összegtől?
    Mekkora legyen a következő roll limitem, amit célként tűzhetek ki magam elé?
    Akinek van türelme elolvasni és tudna nekem hasznos tanácsokat adni, annak szivesen fogadom a HSZ-eit.

    Köszönöm!
    Szia!

    MTT-kel kapcsolatban, ez függ sokban játéktudástól is,de sztem 2$R 3$ 5$ 10$ kevés indulósakat játszál, a napi buyined, lehet átlagban 30$ körül

    CG: én NL16-ot ajánlanám neked PS-en, este6tól éjfélig éri meg a legjobban játszani, inkább hétköznap ,
    legyen a cél mondjuk 5bb/100 és 1500$ tól lépj NL25-re
    Annál jobb minél többet foglalkozol vele
    Igen határozz meg időintervallumot, pl 1,5 óra játék fél óra szünet, de ha érzed, hogy rosszul megy és kibillentettek az A játékodból, akkor állj meg előbb, aztán fél óra múlva tiszta fejjel kezd újra.
    Annyit utaljál ki, amennyire szükséged van...
    Ice-pocó likes this.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    "Ingázok NL10 és NL200 között"

    Ne a bankrollod, hanem a tudásod alapján kezdj el játszani. Tehát menj le szerintem NL4 vagy NL5-re (keress egy szimpatikus PA termet ami mindenkinek fix 30% rakebacket ad), csapjad neki, ha pedig vered több tízezer hand után, akkor lépj följebb.
    4 asztal alatt szerintem ne nagyon játsz, mert unatkozni fogsz. Bár a helyedben inkább zoom/speed/stormpokert játszanék, mert az sokkal jobban pörög, és folyamatosan van akció.
    -Mennyit foglalkozz a pókerrel, és milyen napokon? Ezt nem hiszem, hogy másnak kéne megmondania Tanulj és játsz annyit, amennyit tudsz...
    -Ha profitot tudsz termelni, akkor menj feljebb, ne utalj ki. Kivéve ha muszáj, amit szintén csak te tudhatsz...
    Ice-pocó likes this.

  7. #7
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet GoodGame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Ice-pocó!

    Az akadémián található cikkek, néhány kérdésedre választ adhatnak:



    http://www.pokerakademia.com/poker_s...kvalasztashoz/



    Bankroll menedzsment FAQ

    http://www.pokerakademia.com/iranytu...me_strategiak/



    Mindenkinek más vált be, ezt magadnak kell megtapasztalnod, hogy melyik működik jobban. Azt javaslom próbáld ki mindkét opciót, pl. 1-2 órás session-ökre lebontani a pókerre szánt idődet (rövidebb session-ök alatt koncentráltabban tudsz játszani, és így szüneteket is tudsz tartani közben), valamint a stop/loss-t 3 BI-nel.

    Stop loss: alkamazza vki?




    A PokerStars-on és a Full Tilt-en mindig lesz elég asztal, még hétköznap is, persze hétvégén minden teremben többen játszanak. Érdemes a délutáni/esti órákban támadnod, hiszen ekkor játszik a legtöbb játékos a termekben.

    Üdv,
    GoodGame
    mire megírtam a válaszom, veszem észre, hogy leírtál már mindent
    Ice-pocó likes this.

  8. #8
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Az, hogy mi érdekel, csak rajtad áll.
    Gondolkozz el, melyik formátum a legszimpatikusabb, és TARTS KI MELLETTE. Csak úgy lehet fejlődni, és sikeresnek lenni. Ha csapongsz, az nem jó a fejlődési ütemednek se, meg a bankrollodnak se.

    Kezd kicsit nitebb BRM-mel (NL5, NL10, vagy 2-3-5$-os SNG-k, MTT-k), és ha kis-közepes mintán sikeres vagy, és magabiztos, akkor megpróbálhatod picit feljebb (NL10, 3-5-10$ SNG-k, MTT-k).

    A megfelelő fórumokban (cg, sng, mtt) kérj segítséget, hogy milyen varianciára számíthatsz. Utána postolj handeket, fórumozz sokat, játssz sokat, elemezz sokat, és sikeres leszel

    GL
    BelaKecske and Ice-pocó like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #9
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én 1-3 dolláros 90 fős SNG-ket ajánlanám neked. Bőven van hozzá oktatóanyag, szereted az MTT-t és azért lássuk be, hogy összességében könnyebb döntések vannak ott, mint CG-ben. Kiváló terep a fejlődéshez.

    Szerintem NL25 alatt CG-ben magyarországi árakkal számolva nem nagyon lehet havi szinten értékelhető összeget folyamatosan termelni, viszont azt egyelőre nem ajánlanám.

    Üdv.!
    Mert 1-3$-os sng-kel lehet értékelhető pénzt termelni?
    Dinokaposvar likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert 1-3$-os sng-kel lehet értékelhető pénzt termelni?
    ha letolsz 30 ezret egy hónap alatt...
    dfecco23 and ZsoleszAK47 like this.
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •