Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Hogyan kezdjem el tanulni a játékot?

  1. #1
    Újonc fiestero avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 02.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás Hogyan kezdjem el tanulni a játékot?

    Sziasztok!

    Négy éve nem pókereztem már, most viszont újra elkezdeném, miután újra felfedeztem a játék elképesztő mélységeit és komplexitását (többek között egyébként a PA segítségével). Nem vagyok teljesen fogalmatlan, elég sokat olvastam annó tipikus partik játszásáról, bankroll managementről, stb, stb. Handelemzéseket tekintve viszont ez a szint ami itt a fórumon megy, eléggé az enyém felett van. Bár a napi érdekes leosztásnál elég gyakran eltalálom, azért bizonytalankodok még bőven, és egy csomó gondolatmenetet egy handelemzéssel kapcsolatban nem teljesen értek. Kérdésem az lenne, hogy hol és hogyan érdemes kezdenem a tanulást, ha komolyabban is akarom folytatni a pókert?

    P.S.: Létezik-e ingyenes tracker program, és ha igen, hol tudom beszerezni/letölteni?

    Válaszaitokat előre is köszönöm

  2. #2
    Újonc vannakszabályok avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 30.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Szia!

    Üdv a fórumon. Bár én is még eléggé új vagyok itt,de több éves pókeres tapasztalatom van,így valamennyire talán tudok neked segíteni.
    Először is szerintem azt kell eldöntened,hogy mi a célod a pókerrel,és hogy mennyi időt tudsz rászánni a dologra.Ha kezdő,vagy újrakezdő vagy,akkor érdemesebb az időráfordítást az elmélet felé eltolni,és fokozatosan növelni a játszott órák számát.Azt is el kell döntened,hogy milyen játéktípust szeretnél tolni. Én a cash-en kívül nem értek semmihez,így ahhoz tudok neked tanácsot adni.Többféle forrás van,ahonnan elég korrekt tananyagokat össze tudsz szedni,a konkurenciát most nyilván nem fogom reklámozni,de ott van egy kezdőbb és egy haladóbb tanagyag összeállítva.Itt akadémián van egy frissebb videósorozat,ami szintén nagyon jó,talán ezzel lenne érdemes kezdened:

    http://www.pokerakademia.com/poker_a...reflop_alapok/

    Emellett szerintem a fejlődésedet segítheti,ha nyitsz egy blogot,ott leírod a céljaidat,és így tudod mérni,hogy mennyire hágod át a saját magadtól elvártakat..
    Szóval videózás,szakirodalom olvasása,kézelemzés,equilator progival való játszadozás,én ezeket tudnám így elsőre javasolni,de kíváncsi leszek a többiek véleményére is.

    Sok sikert és kitartást!
    Matt Coburn and fiestero like this.

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szia!

    Milyen típusú játék érdekel? Holdem/Omaha? CG, SNG, MTT?

    Tracker programoknak van trial verziója, a poker tracker és a holdem manager is letölhető, és használható egy darabig vásárlás nélkül. 15-30 nap környéke ez az idő, pontosan nem emlékszem.

  4. #4
    Újonc vannakszabályok avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 30.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    de vannak ajánlatok,ahol ki tudod őket játszani "ingyen" végülis.
    Tir-X likes this.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    a főoldal alján van az iránytű, én azt ajánlom

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Szerintem érdemes megvenni a hmanagert minél előbb. Nem vacakolni vele hogy bónuszként valahogy kijátszani. Egyszerűen megajándékozni magunkat egy ilyen befektetéssel. Ez a minimum felszerelés ami kell.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #7
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem érdemes megvenni a hmanagert minél előbb. Nem vacakolni vele hogy bónuszként valahogy kijátszani. Egyszerűen megajándékozni magunkat egy ilyen befektetéssel. Ez a minimum felszerelés ami kell.
    A holdem manager már olyan a mai online pokerben, mint a víz az ember életében. Lerövidítem: Kib....ul fontos

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem érdemes megvenni a hmanagert minél előbb. Nem vacakolni vele hogy bónuszként valahogy kijátszani. Egyszerűen megajándékozni magunkat egy ilyen befektetéssel. Ez a minimum felszerelés ami kell.
    így van, és nem is drága

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Jó, de butaság volna nem kihasználni, hogy van ahol FD alatt kipörgethető pl
    Én régen elsiklottam az összes ilyen felett, és megvettem, az FD bónuszokat sem használtam ki megfelelően, mert rövid idő alatt regeltem több terembe, így sokat elpazaroltam. Pedig ezekre érdemes figyelni.
    Addig pont tudja használni a trialt.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    de okosban is meglehet oldani

    Az FD bónuszokkal, rakebackkel én sem foglalkoztam régen, azzal a címszóval, hogy arra csak a bénáknak van szüksége, én majd úgyis nyerek annyit, hogy eltörpül mellette
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •