Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree4Likes

Téma: PS NL25 6MAX: KK 4bet potban, nyerő REG ellen (185bb)

  1. #1
    Lelkes újonc Rendes1 avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 13.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás PS NL25 6MAX: KK 4bet potban, nyerő REG ellen (185bb)

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    PokerStars
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player6 ($48.42) 194bb
    CO Rendes1 ($46.20) 185bb
    BTN Player2 ($23.70) 95bb
    SB Player3 ($25.60) 102bb
    BB Player5 ($37.78) 151bb

    Pre-Flop: ($0.35, 5 players) Rendes1 is CO
    Player6 raises to $0.75, Rendes1 raises to $2.25, 3 folds, Player6 raises to $5.75, Rendes1 calls $3.50

    Flop: ($11.85, 2 players)
    Player6 bets $7, Rendes1 calls $7

    Turn: ($25.85, 2 players)
    Player6 bets $15



    Seat 2 is the button
    Seat 1: Hero ( $46.20 USD ) - VPIP: 35, PFR: 26, 3B: 8, AF: 2,4, Hands: 40486
    Seat 2: Player2 ( $23.70 USD ) - VPIP: 17, PFR: 14, 3B: 3, AF: 6,0, Hands: 88
    Seat 3: Player3 ( $25.60 USD ) - VPIP: 17, PFR: 15, 3B: 13, AF: 5,0, Hands: 47
    Seat 5: Player5 ( $37.78 USD ) - VPIP: 26, PFR: 23, 3B: 11, AF: 4,5, Hands: 92
    Seat 6: Player6 ( $48.42 USD ) - VPIP: 19, PFR: 11, 3B: 4, AF: 1,9, Hands: 302

    Ellenfelem egy jó nyerő regnek tűnik +$60 mutatott a HM és nagy blöfföket/hülyeségeket nem láttam tőle. Mint feljebb láthatjátok engem elég fishinek láthat..

    Note-om nincs róla, még soha nem 4bet-elt engem.

    fcbet: 86 tcbet: 63 wtsd: 28

    Preflop jó volt ez így IP? A turn kérdés elég rázós szerintem, mert a FD-t is biztosan cbeteli szvsz, szóval ti hogy játszottátok volna tovább?

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    pre lehet így is, histroy nélkül itt közel dupla stackért pre játszani nem nagyon tudsz szal sztem ha 3betelsz akkor oké ez. pre valszeg KK+, néha QQ, többször AK meg talán blöffből pár offsuited broadwayt-t 4betel de berakni valszeg csak AA fogja. Ugye flöss kombó nem nagyon, max évente párszor lesz itt nála.

    előbbiek miatt ritkán ver meg turnon bármi is,(szal kicsit sem rázós a szitu szerintem) JJje viszont ritkán lesz és ha itt betolod az ö range-e ellen, kétlem h blöffre fog tenni valaha is és tönkrevágja magát AAval vagy AKval, szerintem nincs mit tenni mint remélni h betel majd riveren, illetve ha nem, akkor callozza majd a vbetet. Agro history nélkül nem emelnék turn.
    Flush67 likes this.

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nem biztos h nyerő reg attól, hogy 30 hand alatt nyert vmennyit. Úgy értem még csak azt sem mondanám, hogy annak tűnik, főleg a statjait elnézve.

    Jó szerintem a pre call. Flopon még tennék FD-t a kezébe, de az az AK. Gondoljuk végig, mégis milyen más FD lehetne nála, ha overall 9-es pfr-el rendelkezve UTG nyitását 3beteled, majd erre 4betel. Csak AhKh lehetne, azt pedig turnön kizárhatjuk.

    Szóval turnön elég magabiztosan állítanám, hogy soha nem lesz flush a kezében. Rátolnám a stackem turnön. Szerintem amit cbetel itt tovább, azzal stackoffon lesz szinte mindig. Ne tévesszem meg a magas cbet%, az azért olyan magas, mert eleve nagyon nitty a pfr-je.

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pkétlem h blöffre fog tenni valaha is és tönkrevágja magát AAval vagy AKval
    Mi az, amit cbetel flopon és turnön is, de nem lesz vele stackoffon?
    - AKoff heart A nélkül flopon sztem soha nem cbetel adott ellenfél esetében.
    - AA heart nélkül nem fog 100%-ban cbetelni turnön sztem. És ha hozzávesszük, hogy az ász párok fele ilyen csak, én nem félnék túl sok dobástól.
    - QQ-val FD nélkül soha nem cbetel turnön sztem, a FD-s sem mindig, és ezekkel simán lehet bet/callon is néha. Ha nem, akkor a rivert sem lőné velük.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2013. 08. 10. 11:54
    Rendes1 likes this.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Beshovolnám turnön, pár +FD adhatja és csak itt van még érték benne.
    GeigerAlex and Rendes1 like this.

  5. #5
    Lelkes újonc Rendes1 avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 13.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Ok.

    Tir-X véleménye tetszik eddig a legjobban..

    BelaKecske: Engem 2 valami zavart meg turn-ön.

    1.Akkor jó regként kezeltem
    2. OOP kommitálja(?) magát, végül is több mint a fele stack-je bent van már..

    Ja és milyen esetekben dobtok KK-t Pre utg raiser ellen, most a villain statjaira gondolok+hand mennyiségre?

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 08. 07.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    6 max SH elvileg nem dobunk KK t sehogy semilyen körülmények közt .

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    Mi az, amit cbetel flopon és turnön is, de nem lesz vele stackoffon?
    - AKoff heart A nélkül flopon sztem soha nem cbetel adott ellenfél esetében.
    - AA heart nélkül nem fog 100%-ban cbetelni turnön sztem. És ha hozzávesszük, hogy az ász párok fele ilyen csak, én nem félnék túl sok dobástól.
    - QQ-val FD nélkül soha nem cbetel turnön sztem, a FD-s sem mindig, és ezekkel simán lehet bet/callon is néha. Ha nem, akkor a rivert sem lőné velük.
    Eddig sokat cbetelt, erős a range-e eléggé, szal szerintem simán cbetelhet, ahogy a turn vbet-je is viszonylag laza lehet, mert csak azt látja h overpárja van vagy tptk-ja és nem néz egyből range-eket, de ha kap itt egy all int, azért el fog sztem gondolkodni.

    Oks, lehet igazad van amúgy abban, hogy sokat betett és nem fog dobni, de én azért el tudom képzelni, h fog tudni dobni még kb mindent, majdnem 20 usd van még előtt, és odds ide vagy oda, kb semmit sem ver meg ami betolja itt, s sza.ul is áll ellene, jó mondjuk a call ellen sincs nagy boldogsága, végülis lehet tényleg jobb itt berakni s kicsit túlbecsülöm az ellenfelet.

    btw a másik kérdésre meg annyi, h 6max nem dobunk pre KKt szinte sose, ha dobnám 4betre, akkor nem 3betelek, olyan meg, h mondjuk utg nyit, mp 3beteli, co 4betel kb évente párszor van

  8. #8
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet Rendes1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    Ja és milyen esetekben dobtok KK-t Pre utg raiser ellen, most a villain statjaira gondolok+hand mennyiségre?
    soha...aki KK-t akar dobálni pre az hagyja abba a pókert(ofc cg-re gondolok)...azért ott még nem tartunk h SH asztalon utg ellen eldobjuk a második legerősebb kombót pre sztem

  9. #9
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Sitoutolni kéne az asztalról.

  10. #10
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Egyetértek, KK-t pre dobásáról való agyalásra nem érdemes időt fordítani. Lehetne olyan ellenfél, aki ellen dobható volna, de hogy ilyennel hányszor fogsz találkozni Épp ezért még ha meg is állapítod, hogy mikor kéne mondjuk tényleg dobni, ez annyira ritka lesz, hogy évek alatt 1-2 BI-t spórolhatsz vele kb. Szóval ezt az időt egyelőre más leak keresésére kell fordítani.
    Jó nagy (többezres) mintán kéne halálpasszívnak lennie, hogy dobáljak KK-t. Zoomon láttam már olyan arcot a kis limiteken, aki úgy tűnt ilyen lesz, de ott is kevés volt még a hand, hogy kijelenthessük, hogy dobni kéne.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •