Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
Like Tree14Likes

Téma: NL100 - amikor a river a barátunk :) 67o vs. AA

  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás NL100 - amikor a river a barátunk :) 67o vs. AA

    ezt a leosztást részben a poén kedvéért, részben egy észrevételért rakom be.
    fejből írom, mert xmlben van meg, és nincs humorom kibogarászni belőle az adatokat. a lényeg hogy a srác fél buyinnel ült bent, UTG-ből rámemelt 4x-et, és én rátoltam AA-szal. előtte eltiltelt pár kasszát, ráadásul itt egy 3bet-tel gyakorlatilag pot committeddé tettem volna szóval ha adja úgyis bekerül flopon így jobbnak láttam rátolni, (egy sima 3betre lehet hogy kitalálta volna hogy ő most márpedig dobni fog) hátha blöffnek veszi. Tir-X, BelaKecske: szerintetek jobb lett volna inkább egy kisebb 3bet, vagy jó így? én megláttam a lehetőséget a helyzetben, bár lehet hogy ilyen deepen kicsit meredek megoldás... de a srác vagy tilten volt, vagy fish volt nem tudom, de éreztem hogy rá kell borítani. bár turnön még verve voltam, úgy érzem most is így játszanám meg, és holnap is, preflop

    a részletek:

    UTG (49bb) raises to 4$, 4 folds, BB (111bb) raises to 111$, UTG calls 45$

    UTG: 6d7c, BB: AsAc

    flop:

    2h 6h Qc

    turn:

    6s LOL

    river:

    Ah

    most eredménytől függetlenül... kedves handelemzők, szerintetek hogyan kellett volna megjátszani?

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nyilván ez a jó ha tudod, hogy tuti nem dob, (láthatóan jó volt) de mivel nyilván óriás fishről van szó, küldheted neki 25-30 dollárig, arra még talán kevésbé dob, mert látja az esélyt meg marad előtte pénz, illetve a raise gomb látványa önbizalommal töltheti el, hogy még ő is all in mehet, ezt Epitől tanultam
    Ha meg úgy vesszük, hogy random kattingat, akkor jobb hagyni előtte valamennyi pénzt, meg akkor 3 gombból is választhat, amiből kettő nekünk jó.
    vadallat likes this.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    tiszteltem annyira ellenfelemet hogy 50 dodóval ül bent, talán valamit sejt a játékból (mégsem centekért játszik ugyebár) - tegyük fel hogy simán csak sz*r napja van stb... meg nem is volt bekapcsolva a HM, mert barátnőm gépén nyomtam - de amikor megláttam az ászokat, rögtön éreztem a vérszagot 3 handből amit előtte bukott nem mondhatom meg hogy totál fish, igazából nem is néztem mivel bukott, leginkább arra alapoztam hogy valszeg tilten könnyebben megad... főleg ha UTG-ből akár még erős is lehet nemdebár? majdnem lemákolt, de én visszamákoltam riveren szegény srác utána még láttam, hogy visszatöltött 100$-ig, de én már léptem is ki, mert az asztalon a többi játékos mind reg volt, hagytam őket, hadd falatozzanak ők is

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    ekkora fish mellől tuti nem ülnék ki, még ha a limit legjobbjai is ülnek az asztalnál
    Macko1 and erikkke like this.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    NL100on inkább keresek másik asztalt, ha 1 fish és 4 reg ül még a 6max asztalnál... nem jó az arány... főleg hogy azokat a regeket azonnal felismertem névről...

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    akkor minek ültél be?

  7. #7
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL100on inkább keresek másik asztalt, ha 1 fish és 4 reg ül még a 6max asztalnál... nem jó az arány... főleg hogy azokat a regeket azonnal felismertem névről...
    100-on ilyen gyakori hogy 2-3 fish-es asztalok vannak?
    ikaszápól dolan!


  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100-on ilyen gyakori hogy 2-3 fish-es asztalok vannak?
    igazából nem figyelem, ez most éppen ilyen volt. barátnőm NL10en tolja, egyszer mutatta hogy full aggro volt az egész asztal, máskor meg mindenki limpelt ezerrel... full változó, szerintem időszaktól is függ kik jönnek játszani, milyen állapotban, stb...

    miért ültem be? nos, egy motoros miért ül a motorra amint kisüt a nap? amilyen a kérdés, olyan a válasz random megnyitottam egy asztalt, és amikor észrevettem hogy kevés a fish, már nyitottam is egy másikat, ezt meg terveztem hogy elhagyom. egóból játszhatnék a többi reg ellen, de a ~0 EV, meg a variancia növekedés nekem nem gyere be. hát így...
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2013. 08. 14. 17:10

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Shorty
    Tilten van
    4bb-t hív

    Innentől sztem teljesen oké lehet a shove is, én is volt hogy csináltam hasonlót, online és élőben egyaránt. Az élő az epic volt, főleg a kommentekkel amiket letolt, miután megnyerte a handet

    Srácot lecoolereltem, elment váltani 200 bb-ért, majd SB vagy BB voltam, ő a jobbomon. 2-3 limp után beemelt 30 bb-ig Mondom jó, akkor tiltel. AK. Shove. Call.
    K5 offot mutatott. Indoklás: Hát valahogy vissza kellett nyernem amit az előbb elbuktam
    vadallat, jak1 and fiestero like this.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    köszi a szakmai véleményt, Tir-X.

    a poénos részhez meg annyit: ezek már csak ilyenek. amint nyernek, hirtelen ők a császárok, amikor vesztenek akkor meg elmondják az ellenfelüket meg az osztókat mindenféle idiótának. nekem egyszer egy ilyen tag azt osztotta, hogy mekkora hülye vagyok mert vesztettem AK-val. nála AQ volt mondom neki: tudod hány százalékod volt nyerni? nem válaszolt... az egész terem rajta röhögött utána. a következő handben betolta valami J3o-val én persze megadtam TT-vel amit nem mákolt le, majd benyögte: b*sszam meg a tizeseimet, és a terem másik végéig dobta a lapjait ostobák...

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •