Szavazás eredménye: Hero's action:

Szavazók
39. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Flop - raise / fold

    0 0%
  • Flop - raise / ai

    1 2,56%
  • Turn - (min/kis) raise / ai

    0 0%
  • Turn - shove

    1 2,56%
  • River - bet / fold $37

    2 5,13%
  • River - bet / call $37

    9 23,08%
  • River - bet / fold $67

    4 10,26%
  • River - bet / call $67

    4 10,26%
  • River - pot shove

    17 43,59%
  • River - check back to sd

    3 7,69%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree13Likes

Téma: NL200 - SH - BBvD 3bet pot IP river top 2 vs check - max value?

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás NL200 - SH - BBvD 3bet pot IP river top 2 vs check - max value?

    $1/$2 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($185.50) 93bb
    CO ($458.10) 229bb
    Satukan (BTN) ($200) 100bb
    SB ($200) 100bb
    BB ($260.85) 130bb

    Pre-Flop: ($3, 5 players) Satukan is BTN
    2 folds, Satukan raises to $4, 1 fold, BB raises to $12, Satukan calls $8

    Flop: ($25, 2 players)
    BB bets $15, Satukan calls $15

    Turn: ($55, 2 players)
    BB bets $41, Satukan calls $41

    River: ($137, 2 players)
    BB checks, Satukan ($132)?


    Hero: másnapos, feszes-nitty image, semmi extrát nem csinált még ma
    Villain: NL200 és afölött játszik, 200-on még nyerő. Kellemetlenebb és kreatívabb semi lag játékos - 28/21-et játszik 9,8-as 3bettel - bbvd 15%. Cbets oop in 3bet pot: 86% / 73% / 0% (5) - ahogy ismerem ez az std sizing-ja és játéka.

    Kérdésem hogyan játszanátok ezt a handet ellene beleértve a flop és turn játékot is, illetve riveren mit tennétek?

    Potenciálisan AA/AK, illetve KJ (esetleg QJ-ből) kéne valahogy value-t kiszedni, esetleg megblöfföltetni egy QT típusú lapot.
    Let's play! No risk no fun!

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem hiszem h x-elne itt jobbat, a királyok meg JQ ellen sima vbet minden jobb, a fd-k is sokszor Qx-ek vagy jx.ej és nem betelnek, ahogy AJ meg pár Kx sem.
    vbetelni viszont nehéz, mert tényleg javultál sok mindennek és jobb vagy mint 1 pár, ahhoz h itt ő callozhasson AK-t, neked blöffölnod kell Jx-eket is, meg fd-et így játszanod, szóval én itt picit betelnék, 40-60 között mondjuk, hátha megad, szerintem egy nagy bet az elég 2 pár szagú lesz itt és dobni fog rá túl sokszor. 5-6 sör után írtam mindezt.

  3. #3
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Nekem tetszik az eddigi játék, riveren viszont tényleg nehéz helyzet. Ha semmiképp nem akarsz bet/foldolni, akkor szerintem elég egy 1/4 pot alatti bet is (30-38$), ezzel esetleg kaphatsz értéket (+blöfföt). A push-t túl erősnek tartom itt, pont azokat a gyengébb, 1pár típusú lapokat dobatjuk, amiket írtál. A turn betsizing eléggé védekezős, gyanúsan AA/AK. A nitty image-ed miatt normális valuebetre szerintem dobna, rengeteg húzó esett be, nem beszélve arról, hogy a 2utca call IP sem sok jót sejtet számára. Igazából meglepődnék, ha bármit megadna.

    (Az talán még érdekesebb lenne, ha betolná riveren.)

  4. #4
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Van elég blöff a rangedben valueshoveolni és csak úgy van blöff a rangedben. 1/3 1/4bet hülyeség soha nem fake vbetelsz itt TPNK vagy rosszabbat pedig xbackelsz.

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    így sör nélkül most nekem tetszik a shove is, de nem biztos sztem, h valóban van elég blöff a range-edben ha xbackeled a bubikat, dámákat. nyilvan kérdés h ő mit gondol, belegondolva látni azért xcallt bőven AKval ilyenkor. a kicsi bet tényleg béna, de talán többet f.cking calloz rá, a fene tudja.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 08. 27. 14:15

  6. #6
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van elég blöff a rangedben valueshoveolni és csak úgy van blöff a rangedben. 1/3 1/4bet hülyeség soha nem fake vbetelsz itt TPNK vagy rosszabbat pedig xbackelsz.
    Mitől várunk megadást, ami nem beteli a rivert? Blöffcatch egy JQKxx, FD, SD boardon?
    Az egy dolog, hogy a fake valubettel kb. azt reppeljük, amink van, de feltételezzük, hogy gyenge, Showdownképes lapja van.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Cbets oop in 3bet pot: 86% / 73% / 0% (5)

    shove turn, nem fejezi be a blöfföket és túl wide minden utcán
    ahogy játszottad shove river és felhívom az éttermet, hogy pakoljanak még egy adag somlóit a vacsihoz
    erikkke and forexnub like this.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A kérdés itt az, hogy mi hero valódi range. A rengeteg double barrel ellen pl FD-kkel nem sok értelme lenne rivert nézni, és azért KJ dupla FD boardon pp-vel is túl optimista lenne a megadás, lehet dupla floatolni néha, de nem tudom történt-e eddig ilyesmi. Szóval riveren kb ilyesmi lapjaink lesznek, AJ KT QJ, szóval nagyon balanszolni nem fogunk tudni.

    Egy szélesebb turn raise range-nek van a legtöbb létjogosultsága, viszont ha eddig nem volt turn raiseünk, akkor KQ-val nagyobb EV ha csak megadunk, és majd a következő alkalommal leszünk agresszívak.

    Riveren én checkbackelnék. Az ellenfél valószínűleg hajlamos checkraiselni a valuehandjeit, és az meg nem kérdés, hogy 9T-től kezdve JJ-n át a backdoor flössig ott lehet minden nála, mi meg attól a néhány QJ-től meg KJ-től várunk megadást ilyen boardon, ráadásul úgy hogy passzívnak látott minket eddig?
    Utoljára módosítva: mikki86 által: 2013. 08. 27. 16:05
    Satukan likes this.

  9. #9
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    A river kis bet/call azért tetszik, mert egy ilyen arc (28/21 3b 10 sok a két utcás C-bete op 3b potban + valószínűleg magas AFq) ráadásul egy kellemetlen játékosról is van szó, szóval sokszor tolná vissza riveren ilyenkor amolyan last chance-ként, ha ilyen jó FE-t kínálunk fel neki mert a "mivel tudja megadni?" elv alapján sok ilyen forma bohócolja meg magát, akár még jóval Deep-ebben is! Persze ez akkor jó, ha tényleg nitty az imidzsünk + nem látott tőlünk még ilyet SD potban, mert ezzel gyakorlatilag az AI-jét próbáljuk ki provokálni, amit én nagyon +EV-nek érzek callolni...

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    lol, senki se betfoldol itt kicsit induce
    és simán checkelhet itt jobbat, ha okos csomó jobb lapot checkel, mert AK-AA ez a legszarabb river és checkel. hero pedig blöffbefordul minden Jx, Qxet amikkel floatolt vagy párt kapott. elég rossz ha itt vki checkel és cfol, ez a "mi fog megadni" kérdést felejtések el
    200on vszínű nem lesz olyan képzett, hogy ezt a rivert checkelje jobb lappal ezért könnyű shove. ha jobbal callozott gg, jelöld be ****a csávónak és szólj sanyi bácsinak, hogy hívja be, mert ilyen csávók kellenek jövő pénteken
    Utoljára módosítva: Buytherest által: 2013. 08. 27. 17:05
    erikkke likes this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •