Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (93) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Paddy Power Poker

  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    nem ajánlom senkinek ezt a hulladék termet, engem egy hete nem fizetnek ki, több mint 2 napja nem is válaszolnak! Röviden: bankszámlakivonatot kellene küldenem ahhoz, h igazoljam a címem illetve, h elmúltam 18. Ezt nem tudok küldeni, m albiba lakok és nem egyezik a cím, de küldtem nekik: személyit, lakcímkártyát, útlevelet, jogsit, bankkártya másolatot, 2 csekket a jó címmel,online print screent netbankról ahol látszik minden plusz bementem a bankba és kaptam egy hivatalos igazolást nevemmel, címemmel, dátummal, pecséttel, aláírással, mindennel! Erre pl már nem is válaszolnak 2 napja. Online support 1 mondatot hajtogat, h semmi nem yo amit eddig küldtem. Egyébként netellerről fizettem be és oda is akarok kikérni.. Arról nem beszélve, h a racert kapott 600$ból 74et nem enged áttenni sportfogadó számlára (ez kell majd ahhoz, h ki tudja venni a pénzt egyszer, valaha,talán) ezzel a szöveggel: Transfer Error: Amount exceeds available funds. Part of player funds is held. Messze a legnevetségesebb, legge.ibb ipoker terem a sok közül ahol játszottam. Ja a másik, h mikor múlt hó elején befizettem és netellerről levonta a 2000€t, de nálunk nem jelent meg és 4 napig kellett könyörögnöm azért, h kerítsék már elő és írják már jóvá, ha egyszer levonták!
    Csuhi81 likes this.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet OceanTT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem ajánlom senkinek ezt a hulladék termet, engem egy hete nem fizetnek ki, több mint 2 napja nem is válaszolnak! Röviden: bankszámlakivonatot kellene küldenem ahhoz, h igazoljam a címem illetve, h elmúltam 18. Ezt nem tudok küldeni, m albiba lakok és nem egyezik a cím, de küldtem nekik: személyit, lakcímkártyát, útlevelet, jogsit, bankkártya másolatot, 2 csekket a jó címmel,online print screent netbankról ahol látszik minden plusz bementem a bankba és kaptam egy hivatalos igazolást nevemmel, címemmel, dátummal, pecséttel, aláírással, mindennel! Erre pl már nem is válaszolnak 2 napja. Online support 1 mondatot hajtogat, h semmi nem yo amit eddig küldtem. Egyébként netellerről fizettem be és oda is akarok kikérni.. Arról nem beszélve, h a racert kapott 600$ból 74et nem enged áttenni sportfogadó számlára (ez kell majd ahhoz, h ki tudja venni a pénzt egyszer, valaha,talán) ezzel a szöveggel: Transfer Error: Amount exceeds available funds. Part of player funds is held. Messze a legnevetségesebb, legge.ibb ipoker terem a sok közül ahol játszottam. Ja a másik, h mikor múlt hó elején befizettem és netellerről levonta a 2000€t, de nálunk nem jelent meg és 4 napig kellett könyörögnöm azért, h kerítsék már elő és írják már jóvá, ha egyszer levonták!
    Nekem akkor borult ki a bili egy kicsit, amikor kifizetésnél ($-os acc, $-os MB) kérte $-ban a kifiezetendő összeget, majd ezt átváltották €-ra elég nyomott árfolyamon, elküldték MB-re, ami visszaváltotta nekem $-ra ügyesen. Így lett 4k$-ból 3850 környéke.
    Csuhi81 likes this.

  3. #43
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Na, ezt a termet messze kerüljétek.

    Hó legelején Regisztráltam, átküldtem kb 500 dollárt, játszottam egy keveset. 2 napra rá blokkolták a számlám, account verification kellene. Átküldtem az ilyenkor szokásos papírokat, ami minden eddigi termemnek jó volt, ezeknek nem. 15 levélváltás meg chatsupport beszélgetés után azt mondtam hogy jó, ebből elég, küldjék vissza a pénzem. Mondják oké, küldik az 5.99-et. Én kérdezem, hogy milyen 5.99, amikor ott több mint 500 volt? A válasz, hogy a first depositot azonnal visszaküldték a bankszámlámra, amint blokkolták a hozzáférésem; a blokkolás majdnem 2 hete volt.

    Viszont az a pénz azóta sincs sehol. A durva az, hogy az online számlakivonatomban sincs nyoma a kiutalásnak, de a múlthavi kivonat záróösszegével összevetve a jelenlegi szintet, pont az a pénz hiányzik, amit nekik átutaltam.
    Csuhi81 likes this.

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    Ez tényleg nem semmi ,van ilyen?

  5. #45
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Na, most már megvan a pénz. 90%, hogy csak azután utalták át, hogy csütörtökön bezárattam a számlám, és nem pedig 2 hete szombaton, amikor a blokkolás volt.

    A rakerace, meg amit nyertem az asztaloknál, az persze elúszott.

  6. #46
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 12.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Délután játék közben spontán újraindult a gépem valamiért, azóta nem tudok bejelentkezni a lobbyba.Töröltem a gépről , majd újra letöltöttem, hátha úgy sikerül, de letöltés után amikor elindítom a klienst mindig ezt az üzenetet dobja fel.Névtelen.jpg

    Valaki tudna segíteni, hogy mit csináljak?

  7. #47
    Fanatikus tag Csuhi81 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 03.
    Hely
    Csurgó
    Hozzászólások
    308

    Alapbeállítás

    Február 28 óta nem méltóztattak visszaírni paddiék. Azóta blokkolva vagyok és nem tudom miért.
    Írok nekik újra és ha nem reagálnak 1 héten belül, akkor megkérem a PA supportot, hogy segítsen visszaszerezni a pénzem.

    Szánalmas bagázs.

  8. #48
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Én beszéltem a PA supporttal anno többször is, eredménye nem volt.

  9. #49
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Nem tudom miért lehet. Nekem is felfüggesztették a számlám, küldtem nekik az iratokat, szinte azonnal válaszoltak.

  10. #50
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 03. 13.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Tegnap óta nem tudok belépni a terembe, mert folyamatosan ez az üzenet fogad:

    Cannot contact the gaming server. Please check your Internet connection and try again. Sorry for the inconvenience. Do you want to retry?

    Valakinek volt már ilyen gondja, van erre valami megoldás vagy simán cashoutoljak online felületről?


    update:

    közben újrainstalláltam a termet és érdekes módon most működik, szóval valószinű valami update gubancolta el a termet
    Utoljára módosítva: BarneyNuts által: 2015. 04. 24. 14:48

Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •