Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree5Likes
  • 4 Post By Flush67
  • 1 Post By kriispirolls

Téma: kadam82 MTT PS/FTP csomagja

  1. #1
    Idegen kadam82 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás kadam82 MTT PS/FTP csomagja

    Sziasztok!

    Befektető(ke)t keresek MTT versenyek lejátszásához, 70/30%-os részesedési aránnyal az elért nyereményből. Mivel sajnos önrésszel nem tudok beszállni a nevezési díjakba, ezért ez a magas részesedés.

    FTP ID: 258255901 Aug 28 10:20 ET $5.50+R $4000 Guar Rush ($10.50)
    FTP ID: 258257980 Aug 28 11:20 ET $11.00+R $5000 Guar Rush ($21)
    FTP ID: 258263120 Aug 28 13:40 ET $5.50+R $3000 Guar Rush ($10.50)

    A versenyeket 1-1 rebuy-al kezdeném, így összesen $42 lenne a versenyek nevezési díja.

    FTP nickem: kadam82

    Köszönettel: Kovács Ádám

  2. #2
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    42$? Nem hiszem, hogy erre találnál befektetőt, de sok sikert hozzá...

  3. #3
    Idegen kadam82 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Igen, sajnos a rebuy-os kezdéssel duplázódik a nevezési díj, de véleményem szerint nem túl kifizetődő rebuyos versenyen alap beülővel indulni, mert a többség dupla stackel fog rendelkezni már a verseny elejétől fogva és az esetleges prémium lapos all in-t vagy lapütközést sokkal lazábban adják meg, viszont ha dupla stack ellen megy, akkor azért elgondolkodik.

  4. #4
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Az a baj, hogy mivel nincs elég tőkéd, hogy nyomj egy 42$-os session-t az jogos vagy jogtalan aggályokat vethet fel azokban, akik látják az ajánlatot...

  5. #5
    Idegen kadam82 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Valóban, ha lenne 42$ tőkém, akkor nem keresnék befektetőket, de mivel jelenleg nem tudok befizetni FTP-re, majd csak szeptemberben, ezért gondoltam hogy felajánlok egy tornacsomagot. Nem kívántam teljesen ingyen, hanem odaírtam, hogy 70/30 osztozással értettem. Nem igazán értem mik lehetnek a jogos vagy jogtalan aggályok...

  6. #6
    Adminisztrátor WellPlayed avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 01.
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet kadam82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valóban, ha lenne 42$ tőkém, akkor nem keresnék befektetőket, de mivel jelenleg nem tudok befizetni FTP-re, majd csak szeptemberben, ezért gondoltam hogy felajánlok egy tornacsomagot. Nem kívántam teljesen ingyen, hanem odaírtam, hogy 70/30 osztozással értettem. Nem igazán értem mik lehetnek a jogos vagy jogtalan aggályok...
    A csomageladások aranyszabálya, hogy amennyiben nyersz, úgy befektetőid is nyernek, amennyiben buksz, úgy ők is buknak, ez alapján határozzák meg, hogy beléd fektessenek. (Ezek alól kivételek lehetnek a markuppal eladott csomagok)

    A te konstrukciódban te mindenképpen jól járnál, viszont ahhoz, hogy befektetőidnek nyereséget termelj, minimum 60$-t kell nyerned. Amennyiben pontosan visszanyernéd a beülődet, úgy te $12.6 nyereséget könyvelhetnél el, amit éppen a beléd bizalmat fektető játékostárstól nyernél el.

    Ami ennél is aggasztóbb, azzal, hogy freerollozol, nem tudod garantálni, hogy legjobb tudásod szerint játszol.

    Kérlek, ezeknek tudatában gondold újra csomagodat.

  7. #7
    Idegen kadam82 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet WellPlayed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A csomageladások aranyszabálya, hogy amennyiben nyersz, úgy befektetőid is nyernek, amennyiben buksz, úgy ők is buknak, ez alapján határozzák meg, hogy beléd fektessenek. (Ezek alól kivételek lehetnek a markuppal eladott csomagok)

    A te konstrukciódban te mindenképpen jól járnál, viszont ahhoz, hogy befektetőidnek nyereséget termelj, minimum 60$-t kell nyerned. Amennyiben pontosan visszanyernéd a beülődet, úgy te $12.6 nyereséget könyvelhetnél el, amit éppen a beléd bizalmat fektető játékostárstól nyernél el.

    Ami ennél is aggasztóbb, azzal, hogy freerollozol, nem tudod garantálni, hogy legjobb tudásod szerint játszol.

    Kérlek, ezeknek tudatában gondold újra csomagodat.

    Lehet kicsit féleérthető volt a kiírásom, de ha a példaként felhozott esetnél amennyiben pontosan visszanyerném a beülőket, akkor visszafizetném a befektetőnek a díjakat és nekem nem lenne nyereségem. Nekem csak akkor lenne, ha a nevezési díjaknál nagyobb lenne a nyeremény.

    Nem értem, mire gondolsz az alatt, hogy nem tudom garantálni, hogy a legjobb tudásom szerint játszok. Szerinted más hogy tudja garantálni? Véleményem szerint, ha valakinek bizalmat szavaz egy befektető, akkor egyértelműen a legjobb tudása szerint játszik az illető.

  8. #8
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Tekintsd építő jellegű hozzászólásnak a következőket:

    Gondolkodj, mielőtt bármit leírsz! Legalább a piactéren körülnézhettél volna, mielőtt ezt a "csomagot" kitetted.
    Egy első csomag eladás általában úgy néz ki, hogy leírod ki vagy, milyen kapcsolatban állsz a pókerrel, esetlegesen valamiféle referenciát nyújtasz a leendő befektetőknek. Az ajánlatodból és a stílusodból kiindulva problémás üzlettel állunk szemben. Már maga az osztozás is furcsa, nem beszélve arról, hogy látszik, (már ne is haragudj) hogy fogalmad sincs a versenypókerről. 3 verseny se nem minta, se nem csomag. Ráadásul rebuy-os tornákon teljesen alap, hogy veszel add-ont...
    Az indoklásod jó olyan szempontból, hogy valóban előnyt jelent egy dupla stack, feltehetően addig, amíg egy cooler vagy egy rosszul játszott parti miatt el nem bukod mind a kettőt például a 3. vakszinten. Akkor mi van? 15 perc játék után kiesel?
    A másik feltünő dolog, hogy kadam82 eddigi pályafutása 83db verseny, semmilyen kimagasló eredménnyel:

    KADAM82 Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings
    KADAM82 Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings

    A helyedben várnék szeptemberig, tolj le pár kisebb nevezésű tornát, szerezd meg a saját tapasztalataidat, aztán térj vissza ide és próbáld meg újra.

    Ne sértődj meg, de azzal nagyobb sikert érnél el, ha azt írnád: srácok figyeljetek, meghalok egy kis pókerért, de egy fityingem sincs. Ha valaki úgy érzi, h nem hiányzik neki 1$, akkor küldje át FTP-n és hadd toljam már végre!

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ajánlatodból és a stílusodból kiindulva problémás üzlettel állunk szemben. Már maga az osztozás is furcsa, nem beszélve arról, hogy látszik, (már ne is haragudj) hogy fogalmad sincs a versenypókerről. 3 verseny se nem minta, se nem csomag. Ráadásul rebuy-os tornákon teljesen alap, hogy veszel add-ont...
    /thread

    Probald meg objektivan nezni a dolgot. Miert varod el hogy barki is penzt fektessen beled, ugy hogy nem vagy nyero ertekelheto mintan?

    Vajon mit reagalnal ha odajonnek hozzad az utcan, hogy bocsi haver, adj mar egy kis penzt futocipore, en vagyok a kovetkezo Usain Bolt, hidd el, ha veletlenul nyerek a hetvegi futoversenyen akkor mindketten gazdagok leszunk!

    Erted mar? Jolvanakkor
    bellaurora likes this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •