Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree1Likes

Téma: NL10 - AKo vakharcban 170bb deepen

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás NL10 - AKo vakharcban 170bb deepen

    weaktight | Hand Poll | AKo - $1/$2 No Limit Holdem

    Ellenfélről 5k hand, 24/18-as, 21%-ban 3betel sb lopásra. Fto3bet 47, 4bet 10, Cbet in 3bet pot 82, turn CB 40 (4/10), Total AFq 43, WTSD 33, viszont 60%-ban nyert eddig mutatásnál.

    Ilyen ellen jobb lenne csak megadni a 3betet és boardtól függően játszani a partit. Jól gondolom ?!

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    hobbyjátékosként:
    nem tudom, ha kompetens a játékos én nem szeretnék oop játszani, az AK viszont nyilván a rangem teteje, túl jó ahhoz, hogy 3betre dobjam. szóval én is inkább 4betelek, viszont ha visszatolja, akkor különösebb history nélkül én eldobnám, mert weak vagyok, és ez szerintem egy flip lenne ellene, ami a dead moneyval is alig +-os, és csak a varianciát növeli.
    egyébként mennyi a fto4bet? az 5bet shove rangeéről nem sokat tudok, ha szerinted ez AJ+, KQs+ is benne van a pp-ken kívül, akkor talán elgondolkoznék (ki kellene számolni, de nincs nálam stove)

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Közös history nélkül, vagy ha nem láttam nagyon tolóckodni, 170bb-t még sb vs bb sem akarnék berakni.
    Itt ugye a nagy shove méret miatt az a helyzet, h ha JJ+,AKs,AKo betolja itt, akkor is breakeven/rossz betenni.

    A 4bet ettől még adja magát, de csak akkor, ha nem érzed magad kellemetlenül ellene, IP ugye nem nagyon fog rá dobni, viszont ha nem 4betelsz sokat, akkor sokkal inkább lejátszani fog, mint kifizetni.

    seamseborn, ha 4betelsz, akkor is sokszor kell oop játszanod, csak egy nagyobb potban. AK-val 4bet/foldnak akkor van értelme, ha sok gyengébbel calloz és postflop kihozod pluszra.
    Ha már AJ+ KQs+ is benne van, meg sok pp is, akkor nem elgondolkozni kell, hanem snapcallolni.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 08. 30. 10:19

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Ilyen lineokat ellenem általában kézbepárral lépnek meg. Elengedném.
    My Daddy can bluff your Daddy

    "Mivel én jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren"

  5. #5
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... ha JJ+,AKs,AKo betolja itt, akkor is breakeven/rossz betenni...
    Ez a range ellen sztem inkàbb hatàrozottan hàtul vagyunk mint breakeven/rossz.

    Ahhoz hogy közelìtsen breakeven felè bele kellene tenni a rangèbe dominàlt lapokat mint AQ, AJ, KQ.

    Sztem is sima fold a hand.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a range ellen sztem inkàbb hatàrozottan hàtul vagyunk mint breakeven/rossz.

    Ahhoz hogy közelìtsen breakeven felè bele kellene tenni a rangèbe dominàlt lapokat mint AQ, AJ, KQ.

    Sztem is sima fold a hand.
    40% a potodds, ezek ellen meg hozunk 39%ot.
    S0nnyB1ack likes this.

  7. #7
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Abba nem gondoltatok bele, hogy ennek jó lappal (QQ+) semmi értelme? Pozícióból simán lejátszhatná, ráadásul így csak a range-ünk tetejével fog találkozni, ha mutatásról van szó. Egy ilyen jobb agro szerintem megcsinálja ezt 55-TT, AQs szerű lapokkal is, Pontosan azért, mert kva nagy a FE-je és tisztában is van vele.
    Ehhez mondjuk nem ártana még pár infó az ellenfélről. Bemásolsz egy HUD snapshot-ot?

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bemásolsz egy HUD snapshot-ot?
    http://img41.imageshack.us/img41/4158/9e9z.jpg

    Ha csak 100bb deepen lennénk, akkor hamarabb tennék a kezébe 1010 és kisebb párokat illetve AQ-t. Szerintem a dobás nem kérdés. Viszonylag deepen nem szoktak NL10-en elborulni a regek. Ami annak tűnik az nagyon sokszor az is.
    Inkább a 4bet létjogosultsága érdekelt .

  9. #9
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Így a statokat megnézve, inkább a dobás felé hajlok, mert szokott ő dobni 4betre még BB-ről is (BU 100%), ellenben, ez neki nagyon jó spot, hogy mindent eldobasson veled, ami nem KK+.

  10. #10
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen ellen jobb lenne csak megadni a 3betet és boardtól függően játszani a partit. Jól gondolom ?!

    Szerintem igen, én ezt a line-t játszottam volna, 3bet call aztán flopon ha lejön vmi akkor check-raise egyébként meg valószínűleg nagyon hátul vagy.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •