Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (35) összesen
Like Tree19Likes

Téma: naggeri_WCOOP main event % eladás

  1. #1
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás naggeri_WCOOP main event % eladás

    *edit_
    bennehagyom ezt a hozzászólást, de már változtak a feltételek, ( 11. hozzászólás) és már nem igényfelmérő a topic, hanem normál % eladás.
    Köszönöm
    *


    Sziasztok,

    Első körben le szeretném szögezni hogy ez egy igényfelmérő lenne egyenlőre aztán -igényektől függően meglátom hogy beindítom éé a % eladást vagy sem

    Tehát tegnap VIP bash-on sikeresen kvalifikáltam magam az 5000+200 dolláros WCOOP main eventre.
    Egyébként nagyon baráti szat volt, csodálkozom hogy relative kevés volt a résztvevő (600 fő asszem és GTD 100 hely volt, FPP-s sat amire elég könnyen lehetett kvalifikációt szerezni)

    Két opciót ajánlanék fel. MU nélkül 5200 dollár,(1% 52 dollár ami minimum vásárolható)
    illetve ha van valaki aki kvalifikálta magát és esetleg nevez a versenyre akkor megbeszélés szerint (ebben az esetben privátban) %ot cserélnénk egymásból. (max 3-5%)

    Első sorban CG játékos vagyok, de hétvégén amikor időm engedi ill. néha hétközben is tartok 1-1 MTT napot.

    link az eredményeimhez.
    ARGENTIN_GOD Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2013. 09. 03. 14:51
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Nem lehet T$-ra váltani?

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    2+2-n lehet el tudod adni, ha mondjuk 5%kal diszkontálod, és 1%ot adsz 49,4$-ért vagy esetleg még olcsóbban. Látom h nem nagy minta az mtt, de ha felfelé ível, akkor sztem el tudnál adni egy 10-20%ot. GL!
    naggeri and ZsoleszAK47 like this.

  4. #4
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet ZsoleszAK47 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet T$-ra váltani?
    nem sajna
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem sajna
    Akkor kénytelen leszel behúzni. Majd kérd a képeden látható bácsi segítségét
    naggeri and dfecco23 like this.

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet ZsoleszAK47 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor kénytelen leszel behúzni. Majd kérd a képeden látható bácsi segítségét
    igen, nincs más hátra mint előre.
    Köszi az infókat srácok!
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #7
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2+2-n lehet el tudod adni, ha mondjuk 5%kal diszkontálod, és 1%ot adsz 49,4$-ért vagy esetleg még olcsóbban. Látom h nem nagy minta az mtt, de ha felfelé ível, akkor sztem el tudnál adni egy 10-20%ot. GL!
    Ez igaz, 1:1-ben senki nem fog venni Tőled ennyire kicsi MTT mintával, ilyen magas beülőjű versenyből, pláne, hogy még midstakesen sincs tapasztalatod, nem hogy HS MTT-n. Szerintem is add el olcsóbban, úgy lehet elmegy valamennyi, és még úgy is jobban jársz, mintha semmit nem adsz el.
    naggeri and Jul3s4ty like this.

  8. #8
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    igen, átgondoltam. 0.85 ért fogom adni. majd dobok egy linket ha van rá igény. Köszi a commenteket.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  9. #9
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    1%-ra jó vagyok ilyen árfoylamon.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    így én is jó lennék 1%-ra
    Future Ev-ben jó lesz..

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •