Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Riddler 1000 sng challenge

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás Riddler 1000 sng challenge

    Első nap: 47 db 1,50$ KO 90 fős sng 37% os ROI-val. Délután 5 től éjjfélig neveztem. 12 asztal ment majdnem végig. Amikor HU volt vagy 3-4 handed játék akkor nme nyitottam újakat, elég volt az az épp futó 8-9 asztal. 1 db 1., 1 db 2. , 2 db 3. és 1 db 4. helyem lett + nyertem még egy Sunday storm ticketet is amit elneveztem mt sng-re.

    Kérdéses handek:

    weaktight | Hand | JJ - No Limit Holdem Tournament

    A tapasztalatom az hogy az ilyen első két vakszintes 100 bb-s all inek AT-AK 55-JJ körüli lapok lesznek, furcsa is volt hogy nem egybe tolta vissza rám, de nem tudtam elengedni. Statja alapján meg főleg nem (bár csak 10 hand ami semmi): 80/40 3bet:40.

  2. #2
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tapasztalatom az hogy az ilyen első két vakszintes 100 bb-s all inek AT-AK 55-JJ körüli lapok lesznek, furcsa is volt hogy nem egybe tolta vissza rám, de nem tudtam elengedni.
    stimmel a megfigyelés, JJ volt nálad, és az első vakszinten visszatoltad a 100bb-t egyben.
    Flush67 likes this.

  3. #3
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Az orbitális 3bet sejtet valamit, de nem dobnám el 1,5$ sngn, ahol rengetegszer fogják megcsinálni ezt gyász lapokkal.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    2. nap: 33 db ment le 8%-os ROI-val. Helyezések: 1 db 2., 1 db 3., 1 db 4., 1 db 5., 1 db 7., 4 db 8. 1 db 9.

    Az a négy db 8. hely mindent elmond. Nem igazán futottam jól az FT-ken ezen a napon. De a sunday storm satoknak köszönhetően ismég volt egy minimális plusz ( 2-ből 2-őt nyertem).

    Ismét volt egy érdekes szitu egy FT-n. Kb a zsetonok 52% át egy fogalmatlan rulettjátékos birtokolta aki minden handben 4-5 bb-vel nyitott és bárki all in ment tartott. Nem mondom hogy nagyon messze van ez az optimális stratégiától de azért eléggé vicces szitu volt látni hogy sz@rrá mákolja a mezőnyt (engem is kiszórt 7.-nek 75oval AJo ellen. J
    Az egyetlen HU-t egy viszonylag kompetensebb reg. ellen játszottam, ahol végig 1:2 hátrányban voltam és a különbséget az jelentette, hogy nem tudtam megfelelően reagálni a light 4 bet-jeire. Megfigyeléseim szerint rengeteg zseton ment el úgy hogy BU-ről minbetelt és én 4 bb ig 3beteltem és 4betet kaptam amire dobnom kellett legtöbbször, amikor meg rátoltam ő is dobott.
    utolsó hand:

    weaktight | Hand | AJs - No Limit Holdem Tournament

    Utólag kicsit meredek rátolni mivel pár PP-t leszámítva csak jobb kezekkel fog callolni, de ahhoz túl jó lapnak ítéltem hogy elvesszek vele oop egy random flopon. Hogy játszottátok volna? Inkább 3bet /call?

  5. #5
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2. nap: 33 db ment le 8%-os ROI-val. Helyezések: 1 db 2., 1 db 3., 1 db 4., 1 db 5., 1 db 7., 4 db 8. 1 db 9.

    Az a négy db 8. hely mindent elmond. Nem igazán futottam jól az FT-ken ezen a napon. De a sunday storm satoknak köszönhetően ismég volt egy minimális plusz ( 2-ből 2-őt nyertem).

    Ismét volt egy érdekes szitu egy FT-n. Kb a zsetonok 52% át egy fogalmatlan rulettjátékos birtokolta aki minden handben 4-5 bb-vel nyitott és bárki all in ment tartott. Nem mondom hogy nagyon messze van ez az optimális stratégiától de azért eléggé vicces szitu volt látni hogy sz@rrá mákolja a mezőnyt (engem is kiszórt 7.-nek 75oval AJo ellen. J
    Az egyetlen HU-t egy viszonylag kompetensebb reg. ellen játszottam, ahol végig 1:2 hátrányban voltam és a különbséget az jelentette, hogy nem tudtam megfelelően reagálni a light 4 bet-jeire. Megfigyeléseim szerint rengeteg zseton ment el úgy hogy BU-ről minbetelt és én 4 bb ig 3beteltem és 4betet kaptam amire dobnom kellett legtöbbször, amikor meg rátoltam ő is dobott.
    utolsó hand:

    weaktight | Hand | AJs - No Limit Holdem Tournament

    Utólag kicsit meredek rátolni mivel pár PP-t leszámítva csak jobb kezekkel fog callolni, de ahhoz túl jó lapnak ítéltem hogy elvesszek vele oop egy random flopon. Hogy játszottátok volna? Inkább 3bet /call?
    1. ha ö 4betel, te 5bet AL nyomsz, mivel azt mondtad, hogy sokszor light4betelt téged
    2. ha a 3beted callozza akkor flop 1/3 pot turn statok nélkül nehéz, de a 9es nem túl jó blöff kártya, lehet feladnám és dobnék, de lehet tolnék még1 1/3ot

    27bb-t visszatolni, a megadó range ellen hátul vagy... tehát csak a jobb ad meg

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Igen, ezért voltam bizonytalan benne, mert rosszabbal nem fog megadni soha. 5bet ollékra dobott,csak az a baj hogy nem alkalmaztam elg sűrűn (csak value lapokkal). Ha adja a 3betem ilyen száraz flopon c/r-t jobban szeretem regek ellen, mert jobban reppelem a 7 est vagy a Q-t.

  7. #7
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ezért voltam bizonytalan benne, mert rosszabbal nem fog megadni soha. 5bet ollékra dobott,csak az a baj hogy nem alkalmaztam elg sűrűn (csak value lapokkal). Ha adja a 3betem ilyen száraz flopon c/r-t jobban szeretem regek ellen, mert jobban reppelem a 7 est vagy a Q-t.
    igen, de ha megnézed a stacked akkor a 27bb 3betelt kasszába, lehet nem lesz optimális ch/r re, meg ugye nagy kérdés a többi utca...

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    3. nap: 34 db ment le 53 % -os ROI val. Amilyen rosszul indult a nap olyan jól folytatódott. Volt hogy egyidőben 5 db FT- is ment, szóval figyelnem kellet mint állat. Amúgy HM2 eléggé vicces, de mind a három napra minuszos roit ír, így saját magamnak kell kiszámolnom minden nap. Elég gáz..

    Handek:

    weaktight | Hand | KK - No Limit Holdem Tournament

    ellen 22/16, 13 as 3bettel. Kérdés hogy lesz -e elégszer pár+draw vagy csak simán draw hogy megérje ez a move. 92 handből 3 ból egyszer már csekkrézelt is. Vagy csak megadni a visszaemelést és esetleg turnön dobni a kiegészült draw miatt?

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    4. nap: 38 db ment le -51 % ROI-val. 1 db 3. hely, 2 db 6. hely, 3 db 7. hely, 5 (!) db 8. hely, 1 db 9. hely

    hát nem mindig papsajt.. most ezt dobta a gép, viszont volt pár hand ahol büszke voltam magamra:

    No Limit Texas Hold'em Hand, 10/20, Riddler1988 | BOOM! Hand Replayer

    és volt ahol nem:

    No Limit Texas Hold'em Hand, 200/400, Riddler1988 | BOOM! Hand Replayer

    A 2 hand szinte ugyanaz, mégsem tudtam dobni a másodikban, pedig nyilvánvaló a nuts a clickback után. Bevillant játék közben hogy ezt újabban a fishek szokták alkalmazni a flopokon és all in-re sokszor dobnak. Igen ám de koránt sem az ilyen textúrájú flopokon, hanem mondjuk egy 944 flopon ahol már sejtik hogy bluff cbetelsz és rákérdeznek, hogy valóban-e.

    Na mindegy, ezen már nem tudok változtatni, az a lényeg, hogy legközelebb már jól döntsek.

    Az FT-imet híven tükrözi ez a hand:

    No Limit Holdem Tournament
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $1.08+$0.27+$0.15

    Stacks:
    UTG fullank1 (9,760) 16bb
    UTG+1 wassmichael (23,772) 40bb
    CO totusek (10,450) 17bb
    BTN rushcom (19,655) 33bb
    SB IGRIK 7.62 (47,550) 79bb
    BB Aces123 (23,813) 40bb

    Blinds: 300/600 Ante 50

    Pre-Flop: (1,200, 6 players) fullank1 is UTG
    fullank1 raises to 1,200, 4 folds, Aces123 calls 600

    Flop: (3,000, 2 players)
    Aces123 checks, fullank1 goes all-in 8,510, Aces123 calls 8,510

    Turn: (20,020, 2 players, 1 all-in)

    River: (20,020, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: 20,020
    Aces123 shows a straight, Deuce to Six

    fullank1 shows a pair of Jacks


    Aces123 wins 20,020 (net +10,260)

    fullank1 lost 9,760

    Jó volt látni, hogy betetettem vele, de ugyanakkor elismerem hogy jó játékos, elvégre nyert. :P
    Sok őrültséget láttam tőle, meg volt egy note is róla: T2o vakvédés, flop tpsk (top pair shit kicker (by Tir-X))reraise és 3 barrel. Szóval igazi aggró fish volt akivel meglehet ezt csinálni.

    A darabszámmal meg vagyok elégedve, bár kicsit elcsúsztam 8 db al, de az még elhanyagolható.

  10. #10
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Majd hetente összesítve is írhatnád, hogy milyen eredményed van!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •