Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By BelaKecske
  • 1 Post By Tir-X

Téma: NL10 - vszínű 2nd nuts riveren 236bb deepen

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás NL10 - vszínű 2nd nuts riveren 236bb deepen

    weaktight | Hand Poll | KK - $1/$2 No Limit Holdem



    319 leosztás van róla. A raise Flop CB az 4/12-ből jön össze. 3bet potban 4-ből egyszer dobott CB-re, 70/52/38 az utcánkénti agressziója. A kis minta miatt pedig nincs sok értelme más river statot nézni.

    Mit lépjünk?

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    elég agró guy-nak tűnik a srác, aki dobni se nagyon szeret, szal mindkét opció jó lehet. róla el tudom képzelni, h any2-őt blöffbefordít ha xelsz, viszont az is lehet h nem fog semmi flöst dobni. A bettel annyi a bibi, h talán ő is vágja h töménytelen nut meg secondnut flöss lehet itt nálad, ha betelek akkor 7-8 körül tenném.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Hibáztam, mert csak overall AFq statot néztem parti közben az meg 60, meg akartam blöfföltetni, ezért checkeltem. Aztán CH-re jött ez weaktight | Hand Poll | KK - $1/$2 No Limit Holdem és akkor már ugye ránéztem a river agressziójára (38). Sima call?!

    Illetve ha 7-8 körül emelünk, akkor bet/call?! (így magamtól ez esetben bet/foldolnék)

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ahhoz nagyon állatnak kell lennie h blöffből rátolja ha betelsz, mivel csomó nut flöss combó lehet nálad, s blöffcatherje lesz azért sokszor.
    így h xelsz, nyilván várható egy nagy bet, az h 12/1 dobott eddig cbetre azért árulkodik arról, h riveren még sok második pár, flöss nélküli pár lehet nála, amiket blöffölhet, szal ellene szerintem nem szörnyű callozni. nyilván jó lenne valami note, h láttad e már mutatni blöfföt tőle, mert azért nincs olyan nagy mintha még róla, h a statokból biztos legyen, h itt elblöfföl 150bb-t.
    hozzaszolo2 likes this.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Elég sokat szoktam jegyzetelni, de sajnos tőle semmim sem volt. Visszanézve a partijait, semmi olyat nem látok, ami segítene abban, hogy elblöfföl-e 150bb-t. Ezen a pár száz handen semmilyen river blöfföt nem csinált ahol volt mutatás. Az auto note-ban, amit egy bug miatt még mindig nem látok játék közben, így utólag még ezt tudom adni infónak.
    [P] Called 3Bets in position {AJs,A2s} (2)
    [P] Called 3Bets out of position with {ATs,AJo} (2)

    "Jó" látni nála ezt a "sok" A-os lapot 3bet potokban, mert így bátrabban merem bevallani, hogy ezt én bizony eldobtam.

    "mert azért nincs olyan nagy mintha még róla, h a statokból biztos legyen, h itt elblöfföl 150bb-t."

    De ezek szerint te sem feszíttetnél meg érte .

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Illetve ha 7-8 körül emelünk, akkor bet/call?! (így magamtól ez esetben bet/foldolnék)
    b/f

    Így meg én eldobnám, mert ilyen deepen nem hinném, hogy túl gyakran lenne ez blöff.
    hozzaszolo2 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •