Oldal: 1 / 34 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (340) összesen
Like Tree80Likes

Téma: Playerxxx Omaha topicja

  1. #1
    Fanatikus tag playerxxx avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 09.
    Hozzászólások
    237

    Üzenet Playerxxx Omaha topicja

    Sziasztok! Szeretnék fejlődni az omahában, ezért gondoltam nyitok én is egy topicot. Ezen kívül úgy gondolom ez is plusz motivációt adhat, hogy mindig igyekezzek a legjobb játékomat hozni és sose kattintgassak csak úgy félvállról ami BE szakaszokban gyakran előfordul. Mindenki véleményére, javaslatára, kritikájára kíváncsi vagyok, mindegy, hogy NL, PLO, CG vagy tournament vagy akármelyik játéktípus a fő profilja. Remélem minél többen olvasni fogjátok a fórumom, igyekezni fogok, hogy érdekes legyen és mások is sokmindent tanulhassanak belőle.

    Szeretném a HUD beállítással kezdeni. PLO 5 ön megy jelenleg a játék, volt roll 10 re is de sokat akart a szarka...(nem először).

    A statok:

    VPIP/ PFR/ 3bet/ BUsteal
    Flop Cbet/ Flop fold to Cbet/ Turn Cbet/ Turn fold to C bet/ Donkbet
    Flop agg%, Turn agg%, River agg%

    Ki mit tenne hozzá vagy venne ki belőle?

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Check-raise, 4bet és went to showdown szerintem nem ártana még.
    GL!
    playerxxx likes this.

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hello, sok sikert az omahaban, nem lesz konnyu utAmit meg hozzatennek a statokhoz, az a RFI minden pozibol meg 1-2 late vs late fold to steal stat meg amiket BT86 irt.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello, sok sikert az omahaban, nem lesz konnyu utAmit meg hozzatennek a statokhoz, az a RFI minden pozibol meg 1-2 late vs late fold to steal stat meg amiket BT86 irt.
    Te az agg%-ot vagy az agg faktort használod inkább?

  5. #5
    Fanatikus tag playerxxx avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 09.
    Hozzászólások
    237

    Alapbeállítás

    Kösz a tanácsokat, bedobtam a HUDba a cuccokat. Kicsit sok lesz nekem ennyi stat de majd megszokom.. Kiváncsi vagyok milyen statok fognak kijönni micron a raise fisrt in re... Egy csomóan lesznek 10 vagy akár 5 alatt szerintem.
    Utoljára módosítva: playerxxx által: 2013. 09. 09. 17:03

  6. #6
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Üdv, és gl, meg sok kitartás!

    Én annyit tennék hozzá, hogy sokan az avg cbet és ftocbet statokat rakják ki hudra, de ezek nem éppen reprezentatívak ploban, ugyanis pont micron sok a multiway kassza, ahol már inkább value game megy, nem lesz a cbet rangeknek air része, így kb csak akkor nézel cbet ftocbet statokat, ha HU vagy, és pont ezért célszerű inkább célirányosan ezeket a statokat kirakni.... (cbet SingeRaisedPot HU on flop, fold to cbet SingleRaised POt on flop)

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te az agg%-ot vagy az agg faktort használod inkább?
    Mind2t szoktam nezni spottol fuggoen, de csak az utcankenti AFQ % van kiteve.

  8. #8
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    hány asztalon játszol illetve milyen BRM-et használsz?ezt kérdezem dánfiútól is hogy mit ajánlasz?

  9. #9
    Fanatikus tag playerxxx avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 09.
    Hozzászólások
    237

    Alapbeállítás

    Én 4-6 asztalon játtszok, kb 70 buy inem van most. Majd önbizalomtól függően tervezek feljebb lépkedni, de 50 BI alatt nemhinném, hogy limitet lépek.

  10. #10
    Fanatikus tag playerxxx avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 09.
    Hozzászólások
    237

    Alapbeállítás

    Néhány elég alap dolgot is jólenne tisztázni. Ha például kapok egy potbetet turn ön akkor az ugye 2:1 hez banki esély, így kb 33%on kéne állnom a callhoz. Ha érzek valamennyi implied oddsot akkor emiatt megengedhetek még lazább callokat is pl csak 28-29 vagy ilyesmi %-kal. Ez a gondolatmenet így rendben van?
    A következő, amit így kezdetnek fontosnak találok, ha pl pre AAxx el 1 ellenfél callolta a 4betemet, amivel közel 1es vagy attol is kicsivel kisebb SPR keletkezik, akkor any flopon mehet az all in? És mi történik akkor, ha IP vagyok, és a 4bet után nagyon drawheavy flopon, ami engem nem talált el az ellenfél maga megy all in OP, amivel már az esetleges Fold Equtynek is lőttek ami azzal lenne ha én magam tolom be IP a stacket? Standard call, vagy agresszio, history stb függvényébe döntünk?

Oldal: 1 / 34 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •