Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree8Likes

Téma: százalék eladás itmbe érve

  1. #1
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás százalék eladás itmbe érve

    teoretikus versenyünk egy 100+9 dolláros wcoop event, ahol az egyszerűség kedvéért 10 000 induló volt és 1000 főtől van itm.
    épp elkezdődik a szünet, majd megjelenik a cahtablakban, hogy vége a hand in hand módnak, azaz pénzbe ért a mezőny, pontosan 1000 játékos van még versenyben.
    [Ide mindenki behelyettesíthet egy sztorit, hogy pontosan hogyan, de szóba kerül, hogy eladnál-e %ot, mondjuk a legjobb barátodnak, vagy olyannak aki mindig vesz belőled %ot, vagy akivel mindig cseréltek, de most valahogy mégsem úgy alakult]
    Pontosan átlagstacken állsz, és UTG + 4 leszel a szünet után következő handben.
    az első fizetési lépcső 175$, az első hely 125 000$.
    Az egyszerűség kedvéért 100+9$ versenyeken 10% a roid nagy mintán. Ebből a versenyből nem adtál el részesedést, nem vagy stakelve stb.

    Mennyit kérsz 1%ért? Igazából az érdekel, hogy ki milyen megfontolások alapján gondolkodik
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #2
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Egyébként mennyire jellemző az itm százalék eladás? Én nem nagyon szoktam találkozni ilyesmivel.

  3. #3
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    25$, és 60%-ot adnék el.
    Utoljára módosítva: jak1 által: 2013. 09. 17. 21:57

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Én úgy számolom, hogy itt 1k usd az ev-m, 10% roit hozok, akkor 1100usd, de így már a befektetőknek nem éri meg. Viszont mivel azért adnék el %-ot, hogy a szórást csökkentsem, szerintem rá vagyok szorulva, hogy olyan ajánlattal álljak elő, ami mindenkinek megérheti, így 100%=1000-1050 usd, 1%=10-10.5 usd. De 10usd alatt semmiképpen se, mert azzal már magammal b@szok ki.
    Maxxxika likes this.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy számolom, hogy itt 1k usd az ev-m, 10% roit hozok, akkor 1100usd, de így már a befektetőknek nem éri meg. Viszont mivel azért adnék el %-ot, hogy a szórást csökkentsem, szerintem rá vagyok szorulva, hogy olyan ajánlattal álljak elő, ami mindenkinek megérheti, így 100%=1000-1050 usd, 1%=10-10.5 usd. De 10usd alatt semmiképpen se, mert azzal már magammal b@szok ki.
    Az a +10% roi a teljes versenyre vonatkozik, mármint az a verseny előtti ev. Csak az itm szakaszt nézve már szerintem magasabb %-kal kellene számolni.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a +10% roi a teljes versenyre vonatkozik, mármint az a verseny előtti ev. Csak az itm szakaszt nézve már szerintem magasabb %-kal kellene számolni.
    De a 10% roi a 100usdos bi-re vonatkozik, az meg benne van, hogy nem 100usd, hanem 1k usd az EV-nk.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De a 10% roi a 100usdos bi-re vonatkozik, az meg benne van, hogy nem 100usd, hanem 1k usd az EV-nk.
    109$-os verseny, 10% roi, az ~120$ nyeremény versenyenként. Így az ev ~1200$ jelen esetben.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    109$-os verseny, 10% roi, az ~120$ nyeremény versenyenként. Így az ev ~1200$ jelen esetben.
    Igaz, a fee valahol eltűnt félúton nálam

  9. #9
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    érdekes (bár nem meglepő), hogy egy wsop ft kapcsán 30an beírják, hogy mekkora ****** a csávó, de ide szinte senki nem fejti ki, hogy miért is

    Brendon a roi meg az icm-et nem kéne összemosni
    pszibu likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    érdekes (bár nem meglepő), hogy egy wsop ft kapcsán 30an beírják, hogy mekkora ****** a csávó, de ide szinte senki nem fejti ki, hogy miért is

    Brendon a roi meg az icm-et nem kéne összemosni
    Ha létezik program amely 1000 indulóra számol icm-et, akkor nyilván az a jobb, viszont nincs info arról, hogy mindenki egáll stacken van-e vagy 998 játékosnál 1 zseton van, nálunk av és a maradék pedig egy giga CL-nél.

    A WSOP FT-vel kapcsolatban elolvastam a cikket, de mivel nem tervezek %-ot venni min 10k usd-ért, szerintem csak időelb@szás agyalni rajta, hogy ki a hülye

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •