Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree5Likes

Téma: NL100 rush top set oop deepen

  1. #1
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás NL100 rush top set oop deepen

    Mivel ritkán kerülök ilyen deepen hasonló helyzetbe nem igazán vagyok biztos benne, hogy megtalálom az optimális megoldást legalább többségében. Jelenleg az a kérdés, hogy közel 190bb deepen hogyan tudnánk kiszedni a legtöbb értéket az alábbi parti folytatásában.
    Ennyi pénzzel előttünk egy ilyen ellenfél ellen mi lehet az optimális turn, ill. esetlegesen river játék? Nyilván ritkán fogjuk lestackelni, de legalább minél több értéket szeretnék nyerni belőle.
    Leírtam az ellenfél statisztikáit, de látszik, hogy elég kevés a hand tőle, nem igazán releváns semmi talán az alap statok kivételével.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Full Tilt Converter Tool from Play Online Poker, Site Reviews & Poker Forum | FlopTurnRiver.com

    CO ($115.30)
    Button ($191.35) 23/17, D steal 25%, ftoresteal 33% (3), Agg freq 33/43/33, wtsd 27%, w$sd 75%, 91 hand
    SB ($106.50)
    Hero (BB) ($187.75)
    UTG ($41.90)
    MP ($39.50)

    Preflop: Hero is BB with J, J
    3 folds, Button raises to $3, SB calls $2.50, Hero raises to $12.50, Button calls $9.50, SB calls $9.50

    Flop: ($37.50) J, 9, 2 (3 players)
    SB checks, Hero bets $19.50, Button calls $19.50, 1 fold

    Turn: ($76.50) 4 (2 players)
    Hero ?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  2. #2
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Ezen a textúrán deepen, mképp nagyobb size turn bet (60-70%) elég egyértelmű.
    Nem ch/r-elnék, mert deepebben többször chbackel.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 10. 04. 16:03
    BelaKecske likes this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    én sem próbálnék meg crelni, a size attól függ mire tenném, de nem apróznám el, hogy riveren már ne tudja dobni a QQt

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    nem látok specifikus read nélkül más megoldást mint a betbet

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Egyetertek, tul sok ch backet kapsz sztem, mert manapsag eleg sokan terveznek ilyenkor c/r-t ebben a szituban. Plusz a c/r-ed tul eros lesz, sokkal gyengebb ha tovabb betelsz, kevesebb jonne hosszutavon a c/r altal sztem.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    cr-el még az is baj sztem, h ilyen deep nemigen fogsz cr-elni overpárt, de fd-t sem nagyon, nem nagyon tudod itt sztem balancálni.
    + A turn beted ellen nem rossz blöffhelyzet áll elő neki, ha olyan srác.
    Arsen and erikkke like this.

  7. #7
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    bet 58$. Ezen az asztalon és ellenfél ellen nem kell túlgondolkodni dolgokat.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Túl sok valuet nem fogsz nyerni egy regtől, mert nálad van a top set, szal neki a range-e nagy része draw amivel ritkán ad meg turnon egy nagy betet (esetleg vmi kombódraw-val). Sztem sima bet, de soxor fog dobni.
    Arsen likes this.

  9. #9
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Az az érték azt jelenti, hogy 4-ből 3-szor, ha SD-ig jut, akkor nyeri a potot?..Ha igen, akkor szerintem ez nem olyan rossz, tehát valszeg tudja, hogy mit miért tesz. Turn betelhetsz nagyobbat, hogy rossz odds-okat kapjanak a húzói. A fölépárok meg jönnek úgyis tovább

  10. #10
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az az érték azt jelenti, hogy 4-ből 3-szor, ha SD-ig jut, akkor nyeri a potot?..Ha igen, akkor szerintem ez nem olyan rossz, tehát valszeg tudja, hogy mit miért tesz. Turn betelhetsz nagyobbat, hogy rossz odds-okat kapjanak a húzói. A fölépárok meg jönnek úgyis tovább
    Te pocó, egész jó irányba változik a kommunikációd! Még a végén szimpatikus is tudsz lenni!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •