Szavazás eredménye: Mit tennel?

Szavazók
10. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Call

    5 50,00%
  • Fold

    5 50,00%
Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (27) összesen
Like Tree6Likes

Téma: 162 USD 6max MTT UTG 99

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás 162 USD 6max MTT UTG 99

    Sziasztok!

    Egy masik forumban mar feltettem a kerdest, de nem igazan kaptam erdemi valaszokat, igy megprobalom itt is. Bemasolom azt a postomat, de most kiszedem az illeto nevet, hatha amiatt nem jottek valaszok:

    Tegnap ejjel figyeltem Hero jatekat, es a weekly 162 dollaros 6maxon nem ertettem a kieso handjet.
    A leiras nem lesz pontos, de korulbelul stimmelni fog, nincs historym, szoval csak arra hagyatkozhatok,ami megmaradt bennem.

    A buborek nemreg pattant ki, kb 120an vannak meg (140-150 fizeto - talan ezer indulo).
    Vakok 500/1000.
    Hero 24K zsetonbol raise 2000 9h9s
    UTG+1 reraise allin 17K
    fold
    fold
    kisvak reraise allin 40K
    fold
    Hero snapcall


    Statisztikakkal nem tudok szolgalni, de kb fel oraja neztem azt az asztalt, es nem lattam semmi hulyeseget egyiktol se, szoval nem volt egyik se hiperagressziv.
    Nem kritizalni szeretnem Herot, de nem ertem a megadasat, hogy viszonylag jo stackel (kb atlagon lehetett, vagy max kicsit alatta) miert kell belemenni ilyenbe, szerintem a kettobol az egyiknek tutira magas parja van ilyenkor (foleg az SBnek). Tudom hogy 20 vak korul mar nem jatszunk postflop, meg nem nagyon raise/foldolunk,de szerintem pont ez a szituacio az, amikor ez az egyetlen jo line.Mi a velemenyetek?

    Hero= Magyarorszag egyik legjobb MTT jatekosa

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Meg annyit, hogy a masik forumban tobben is azt valaszoltak erre, hogy Hero valoszinuleg a miniraise pillanataban mar tudta, hogy akarmi is fog tortenni, allin fog kerulni,de 1: en ezt ketlem 2: a kerdes szempontjabol lenyegtelen.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Ki vót az, próbirs, birshámhusz? Ők szerencsések, bevállalják. Amúgy meg 6 maxon én se dobnám.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet AlcoholPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ki vót az, próbirs, birshámhusz? Ők szerencsések, bevállalják. Amúgy meg 6 maxon én se dobnám.
    Ha megkerlek, kifejted a gondolatmenetet, hogy miert adnad meg?
    Nem probirs volt, szerintem lenyegtelen, hogy ki volt, de ha erdekel, privatban megirhatom.

  5. #5
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    UTG+1 range: összes pp, AK,AQs,
    SB domináns stack reraise all-in-el sokszor számít UTG minraise dobásra, ezért jóval tágabb a range: pp, A10+, KQ, QJ is lehet.
    Ezek alapján HERO call-ja 35% esélyt kap. 65 ezres potra kell megadni 22 ezret, ami 34%. A potodds így 1-2 százalékos plusszban van, ami bőven elég call-hoz. Nyilván nem ITM a cél egy pro MTT-s esetében, hanem az első hely. Még talán pár százalékos pot odds mínuszban is call-olni fog a top 10 stack-ért, amit bőven ki tud a verseny későbbi szakaszában használni.

    Megfelel?

  6. #6
    Tag hoodyhoo66 avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    136

    Alapbeállítás

    Sztm, ha SB nagyon szuk rangel van QQ+ AK, AKs, akkor is van35%unk a range ellen. (sidepot 14K) UTG + ha feszes imagunk van, eleg lightosan fog shove-olni (akar 77+ ATs+, AJo+), amit ha tud az SB akkor o is lightosabban fog, 34%ban kell nyernunk hogy itt Plusz EV-sek legyunk ami siman megvan....
    ez csak szvsz, nem kezpenz

    teny h fel is lehet adni a keves +EV-t, hogy tovabb maradjunk versenyben.
    Utoljára módosítva: hoodyhoo66 által: 2013. 10. 11. 14:43

  7. #7
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    szerintem szimplán AK ra tette UTG-t is meg SB-t is, vagy UTG-t 88-ra SB-t meg 66-ra.
    Ez is meglehet!
    AlcoholPro likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    UTG+1 range: összes pp, AK,AQs,
    SB domináns stack reraise all-in-el sokszor számít UTG minraise dobásra, ezért jóval tágabb a range: pp, A10+, KQ, QJ is lehet.
    Ezek alapján HERO call-ja 35% esélyt kap. 65 ezres potra kell megadni 22 ezret, ami 34%. A potodds így 1-2 százalékos plusszban van, ami bőven elég call-hoz. Nyilván nem ITM a cél egy pro MTT-s esetében, hanem az első hely. Még talán pár százalékos pot odds mínuszban is call-olni fog a top 10 stack-ért, amit bőven ki tud a verseny későbbi szakaszában használni.

    Megfelel?
    SB betolja QJ-val, amikor utg1 ai 17bbvel?
    jak1 likes this.

  9. #9
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Jó a QJ kicsit erős, de a mai mezőnyben el tudom képzelni, asztaltól függően, sőt még alacsony sc-al is.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet hoodyhoo66 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztm, ha SB nagyon szuk rangel van QQ+ AK, AKs, akkor is van35%unk a range ellen. (sidepot 14K) UTG + ha feszes imagunk van, eleg lightosan fog shove-olni (akar 77+ ATs+, AJo+), amit ha tud az SB akkor o is lightosabban fog, 34%ban kell nyernunk hogy itt Plusz EV-sek legyunk ami siman megvan....
    ez csak szvsz, nem kezpenz

    teny h fel is lehet adni a keves +EV-t, hogy tovabb maradjunk versenyben.
    Nekem is az volt az elso, hogy kiszamoljam az eselyeket, de nekem nem jott ki ennyire csabito eredmeny. Jobb hijan abbol indultam ki,hogy en mivel tolnam be, es shortstacknel minden par es AT+ eseten, kisvaknal meg QQ+ es AK igy nekem 27% jott ki

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •