Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (56) összesen
Like Tree62Likes

Téma: UPswing!

  1. #31
    Lelkes újonc Rendes1 avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 13.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Leporoltam egy kicsit az online pókert, 9000 körül be is indult valami!

    https://www.dropbox.com/s/tfn4cwzaap...swing.jpg?dl=0
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: Rendes1 által: 2017. 04. 25. 00:03

  2. #32
    Tag
    Csatlakozott
    2019. 10. 30.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    110

  3. #33
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csatolás 6235
    kicsit sztem túl van lihegve az EV, attól hogy EV felett vagyok ma is buktam az összes coolert kb, és egyáltalán nem érzem úgy hogy upswingem lenne:S

    Pont erről írtam pár napja a blogomban:
    https://pokerarcok.hu/2022/02/11/az-...n-csapdajaban/

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Hűha, ez a bejegyzés tele van hibával... Csak a legfeltűnőbb, hogy 17 KK vs AA szituból, ha csak egyet nyersz meg, akk nem fogsz EV felett futni, ahhoz legalább 4 alkalommal kell "mákolnod". Ezek alapján érdemes lenne picit elmélyedni a témában, hogy megértsd hogyan is működik. Remélem nem bántottalak meg, inkább segíteni szerettem volna.
    kacsa1st and csiga19794 like this.

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hűha, ez a bejegyzés tele van hibával... Csak a legfeltűnőbb, hogy 17 KK vs AA szituból, ha csak egyet nyersz meg, akk nem fogsz EV felett futni, ahhoz legalább 4 alkalommal kell "mákolnod". Ezek alapján érdemes lenne picit elmélyedni a témában, hogy megértsd hogyan is működik. Remélem nem bántottalak meg, inkább segíteni szerettem volna.
    Köszi, utána nézek pontosabban az Ev grafikon működésének. Addig inaktiválom a blog poszt hibás példáját.
    Utoljára módosítva: Avanindra_Dawedawe által: 2022. 02. 18. 09:14

  6. #36
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Van egy kérdésem, és ha butaságot írok nyugodtan írjátok, hogy baromság.

    Nemrég elkezdtem egy papírra strigulázni ha mákolok vagy lemákolnak. Ha minimum 200bb a pot akkor bekarikázom. A szabályom még, hogy csak showdown után kerülhet a strigula a papírra. Mákolásnak tekintem ha PL AAt kapok KK ellen és preflop allin megyünk.(mivel már egy ilyen lapütközés is szerencs/balszerencse) Vagy egyéb cooler szitukat.
    3-4 cg HU asztal közben még simán tudom strigulázgatni, lehet több asztalnál már gondban lennék.

    A kérdésem, hogy ez a módszer nem adhat pontosabb képet az aktuális session mákfaktoráról? Pontosabbat mint az Ev grafikon?
    Utoljára módosítva: Avanindra_Dawedawe által: 2022. 02. 18. 09:43

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Avanindra_Dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy kérdésem, és ha butaságot írok nyugodtan írjátok, hogy baromság.

    Nemrég elkezdtem egy papírra strigulázni ha mákolok vagy lemákolnak. Ha minimum 200bb a pot akkor bekarikázom. A szabályom még, hogy csak showdown után kerülhet a strigula a papírra. Mákolásnak tekintem ha PL AAt kapok KK ellen és preflop allin megyünk.(mivel már egy ilyen lapütközés is szerencs/balszerencse) Vagy egyéb cooler szitukat.
    3-4 cg HU asztal közben még simán tudom strigulázgatni, lehet több asztalnál már gondban lennék.

    A kérdésem, hogy ez a módszer nem adhat pontosabb képet az aktuális session mákfaktoráról? Pontosabbat mint az Ev grafikon?
    De! Pontosabb,mint bármelyik tracker. Nekem is bejött hasonló módszer. Én gyuf.aszálakkal számoltam.
    kacsa1st and Lefty Gekko like this.

  8. #38
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet Avanindra_Dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy kérdésem, és ha butaságot írok nyugodtan írjátok, hogy baromság.

    Nemrég elkezdtem egy papírra strigulázni ha mákolok vagy lemákolnak. Ha minimum 200bb a pot akkor bekarikázom. A szabályom még, hogy csak showdown után kerülhet a strigula a papírra. Mákolásnak tekintem ha PL AAt kapok KK ellen és preflop allin megyünk.(mivel már egy ilyen lapütközés is szerencs/balszerencse) Vagy egyéb cooler szitukat.
    3-4 cg HU asztal közben még simán tudom strigulázgatni, lehet több asztalnál már gondban lennék.

    A kérdésem, hogy ez a módszer nem adhat pontosabb képet az aktuális session mákfaktoráról? Pontosabbat mint az Ev grafikon?
    Én sessiön közben végig éneklek: egyszer mákoltam domdomdom, kétszer mákoltak le domdomdom. Igyekszem mongol torokénekkel csinálni, mert az a rezgés segíti a koncentrációt!!

  9. #39
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De! Pontosabb,mint bármelyik tracker. Nekem is bejött hasonló módszer. Én gyuf.aszálakkal számoltam.
    De az Ev grafikonon nem látod ha több coolert cumiztál be. Vagy én nem értek eléggé a note2handhez és valahol ezt is számolgatja?

  10. #40
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sessiön közben végig éneklek: egyszer mákoltam domdomdom, kétszer mákoltak le domdomdom. Igyekszem mongol torokénekkel csinálni, mert az a rezgés segíti a koncentrációt!!

    Kellemes éneklést. Nekem a szomszédok lehet átszolnának, hogy kussoljak.
    csiga19794 likes this.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •