Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 56 (56) összesen
Like Tree62Likes

Téma: UPswing!

  1. #51
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet Smasszer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A póker odds-ot is olvasd el! Kirohadt tőle az összes agysejtem!
    Melyik része nem helyes? Hogyan lehet gyorsabban oddsokat számítani amikor épp arra van szükség? Bár nincs minden posztomhoz oda írva, de a blog elején leírom, hogy fenntartom , hogy lehet jobban is csinálni a leírtakat.

    Ettől a poszttól rohad ki kultúrált kollégánk agysejtjei:
    https://pokerarcok.hu/2022/01/09/poker-odds-szamitas/
    Utoljára módosítva: Avanindra_Dawedawe által: 2022. 02. 19. 12:34

  2. #52
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ááá. Tuti troll a csávó, ilyen igaziból nincs. DD
    Ezzel a fikázással enm tudok mit kezdeni. Legyél boldog, hogy megpróbálsz valakit megalázni akit nem is ismersz.Mert te ilyen ember vagy.

    Komolyan srácok, azért a kommunikációtokba vigyetek már szinvonalat, ez nem a facebook falatok.
    Utoljára módosítva: Avanindra_Dawedawe által: 2022. 02. 18. 20:41

  3. #53
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    A pókert többféleképpen is lehet jól játszani. Nekem az amit leírok az működik. Lehet, sőt valószínű, hogy lehet jobban is csinálni. Abban viszont biztos vagyok, hogy nem konstruktív egymással szemét módon társalogni, megpróbálni megbántani, megalázni. Ha valamit nem jól írtam vagy nem jól gondolok szerintetek, akkor az lenne a tisztességes ha leírnátok mivel nem értetek egyet, nem pedig a személyeskedés és a másik sárba tiprása a helyes út. Nem kellene, a facebookos alpári komment stílust ide a PA-ra is elhozni.

    Ez csak játék, próbáljatok emberek maradni .
    Utoljára módosítva: Avanindra_Dawedawe által: 2022. 02. 18. 22:34

  4. #54
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Picit valoban trollkodasra vettek a figurat a sracok, de nem szabad mindent magadra venned. Roviden elmagyarazom neked az allin EV szabalyat a te peldadon:

    Ha KK vs AA kerulsz allin, akkor kb 20% eselyed van nyerni, tehat 100bb stack eseten 200bb lesz a pot (egyeb tetektol most tekintsunk el). Ilyenkor az EV-d ugy jon ki, ha a 200bb potot megszorzod 0,2vel (20% reszesedes), tehat 40bb jar neked nagy mintan. Ha elbukod a potot, akkor 40bb-vel kerulsz EV ala. Ha makolsz es behuzod, akkor pedig 160bb-vel leszel EV folott.

    Ez pont azt jelenti, hogy nagy mintan egyszer fogod lejavulni az AA-t minden 5 alkalombol. Ha ennel gyakrabban makolsz, akk EV felett fogsz futni, ha ritkabban akkor pedig alatta.

    Persze az allinEV sem mutat minden variancia tenyezot, de mindig pontosabb kepet fog mutatni a valos tudasodrol, mint a winnings.

  5. #55
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Picit valoban trollkodasra vettek a figurat a sracok, de nem szabad mindent magadra venned. Roviden elmagyarazom neked az allin EV szabalyat a te peldadon:

    Ha KK vs AA kerulsz allin, akkor kb 20% eselyed van nyerni, tehat 100bb stack eseten 200bb lesz a pot (egyeb tetektol most tekintsunk el). Ilyenkor az EV-d ugy jon ki, ha a 200bb potot megszorzod 0,2vel (20% reszesedes), tehat 40bb jar neked nagy mintan. Ha elbukod a potot, akkor 40bb-vel kerulsz EV ala. Ha makolsz es behuzod, akkor pedig 160bb-vel leszel EV folott.

    Ez pont azt jelenti, hogy nagy mintan egyszer fogod lejavulni az AA-t minden 5 alkalombol. Ha ennel gyakrabban makolsz, akk EV felett fogsz futni, ha ritkabban akkor pedig alatta.

    Persze az allinEV sem mutat minden variancia tenyezot, de mindig pontosabb kepet fog mutatni a valos tudasodrol, mint a winnings.

    Köszönöm így már világos.

  6. #56
    Tag
    Csatlakozott
    2019. 10. 30.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Névtelen.jpg

    Tudom gamble, de azért funny. Azt hiszem ennyire deepen még nem ültem asztalon, najó talán réges régen ps-en a deep asztalokon.
    banoster likes this.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •