Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás Stars probléma

    Sziasztok!

    Problémám lenne a Pokerstars-on.

    Ma pénzt szerettem volna felrakni, erre nem engedte a progam, kiírta egy ablakban, hogy le van tiltva ez az opcióm, mert kapcsolatban állok "buddazane711" nevű játékossal. E-mailban tisztázzam magam, hogy nem én vagyok, stb. ( nem én vagyok)

    A nick Sharkscope lapja: SharkScope - Online and Live Poker Statistics

    Tud erről valaki valamit? esetleg hasonló cipőben jár?

    Én írtam nekik e-mailt, hogy nem én vagyok, tényleg, sosem hallottam a nick-ről, még nem is játszottam vele (3,5 fifty-t nyomok, a cg le van tiltva).

    Volt már valakinek hasonló?

    S.o.S, segítsetek, egy kicsit kétségbe vagyok esve!

  2. #2
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    valami számukra látható kapcsolatnak lennie kell, pénzküldés, gyakran játszotok egy asztalon. vagy egy jóakaród bemószerolt multi account. ez utóbbi a legvalószinűbb.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    Tényleg sosem hallottam a nickről. A gyerek 2011 óta nem játszott tornát!sitandgo-t Shark szerint.
    Én meg csak azt. CG nekem le van tiltva.

  4. #4
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Lehet névrokonok vagytok hasonló címmel ami szintén be tud kavarni.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    Kedves XY!

    Tájékoztatjuk, hogy számlája egy rutin biztonsági ellenőrzés alatt áll, melynek több játékosunk is eleget tett már. Ennek az a lényege, hogy beazonosítsuk a játékosainkat, valamint leellenőrizzük, hogy valódi játékosok-e. A vizsgálat befejeztével le tudjuk ellenőrizni és hitelesíteni tudjuk játékosaink számláját.

    Kérjük a megértést, de időnként személyazonossági ellenőrzéseket kell végrehajtanunk, hogy a PokerStars továbbra is biztonságos játékkörnyezetet nyújthasson a játékosainak.

    Az információ kérelme a biztonsági szabályzatunk értelmében történik, melyet a Használati Feltételeinkben részletezünk. Ennek kapcsán több információt az alábbi oldalon találhat, különös tekintettel a 4.3 pontra, mely közvetlenül a számlaellenőrzésre utal:

    Poker Stars - Internetes pókerterem szolgáltatási feltételek

    Felhívjuk a figyelmét, hogy a szolgáltatási feltételek néha módosításra szorulnak. Az ön felelőssége naprakésznek lenni a változtatásokkal kapcsolatban.

    Így kérjük, hogy szíveskedjék elküldeni az alábbi iratokat. Ne feledje, hogy mindegyik iratra szükségünk van:

    1. Jogosítványa vagy egy másik kormány által kibocsátott fényképes igazolvány tiszta másolata

    2. Egy nemrégiben kiállított bankkivonat jól olvasható másolata, melyen szerepel a neve, a bankszámlaszáma vagy bankkártya száma ( csupán az első 6 és utolsó 4 számjegy) , a címe és a számla kiállításának dátuma (három hónapnál nem régebbi).

    Figyelmébe ajánljuk, hogy ha bankja internetes portálján keresztül fér csak egyenleg kimutatásához, egy képernyőfotót is küldhet, megbizonyosodván hogy a kártya száma, jelenegi lakcíme, teljes neve és egy nem régi dátum is jól látható ezen. A képernyőfotó az egész képet kell hogy ábrázolja, amelyen az URL (a bank weboldalának internet címe) is látszik.

    Ne feledje, hogy mindegyik iratot meg kell kapnunk 48 órán belül, és a hiányzó iratok csak késleltetik az ellenőrzési folyamatot, mely akár 72 órát is igénybe vehet.

    Szkennelje be, vagy készítsen egy digitális fotót az iratokról, és küldje el csatolmányként az investigations@pokerstars.com címre, vagy küldje el faxon az alábbi címre, mellékelve látható felhasználónevét mindegyik oldalon:

    PokerStars
    ATT: Investigations Department
    Fax:
    +44 1624 630899 nemzetközi szám
    1-800-631-9050 - Kanada
    00800 765 37782 - UK

    Amint megkaptuk a kért iratokat, továbbléphetünk a számlája leellenőrzésében.

    Köszönjük a megértését és az együttműködését, várjuk a válaszát.



    Ez meg mi? Ezt írta nekem vissza a support.

  6. #6
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    semmi gond nincsen ezzel. ezt igazság szerint amint beregisztrál az ember meg kellene csinálni. ők a jó arcok hogy egy darabig hagynak garázdálkodni enélkül.
    én is csak akkor érvényesítettem, amikor nem akartak kifizetni mert túlléptem az XY kifizetési limitet.
    beküldesz mindent és nyomhatod tovább.

    GL

    szerk.

    "Ma pénzt szerettem volna felrakni, erre nem engedte a progam, kiírta egy ablakban, hogy le van tiltva ez az opcióm, mert kapcsolatban állok "buddazane711" nevű játékossal. E-mailban tisztázzam magam, hogy nem én vagyok, stb. ( nem én vagyok)""

    akkor ezzel mizu?! tuti nincs multi acc?
    Utoljára módosítva: kry által: 2013. 10. 15. 16:12

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    nulláztam tilt miatt a rollt

    most tudnám újratölteni.
    nincs multi acc

    ez az egy accountom van

    nem értem miért baj., ha újra akartam tölteni? az már multiacc?

  8. #8
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet lawabidingcitizen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nulláztam tilt miatt a rollt

    most tudnám újratölteni.
    nincs multi acc

    ez az egy accountom van

    nem értem miért baj., ha újra akartam tölteni? az már multiacc?
    akkor te a max befizetési limitet lépted túl.
    minden egyes játékosnak igazolnia kell a személyazonosságát...

    4.3 felhasználó köteles bizonyos személyes adatokat megadni részünkre (ideértve a fizetés módjához tartozó adatokat is), valamint hozzájárulni, hogy a helymeghatározó szolgáltatást (LBS) használjuk (amennyiben a szolgáltatásainkat a Mobil programmal kívánod igénybe venni), hogy meghatározhassuk földrajzi helyét a Szolgáltatás használatának céljából. A PokerStars személyes adataidat az adatvédelmi törvényeknek és a Man-szigeti szabályozásnak megfelelően kezeli, mint az az Adatvédelmi Szabályzat rendelkezéseiben is szerepel.

    ha nem csaltál nincs miért aggódnod, ha igen akkor futááááás!


  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    :d lol

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •