Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree11Likes
  • 1 Post By Riddler1988
  • 10 Post By Zehy

Téma: Grinders WANTED!

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás Grinders WANTED!

    Már pár napja gondolkozok azon, hogy az akadémia régi meghatározó alakjai (Zehy, Polacheck, Zoleee, Atish81, WARETAPS, Rambo stb..) Vajon hová tűnhettek?

    Mindannyian nyerő regek voltak, sokan követtük blogjaikat és egyéb ténykedéseiket itt az oldalon, és ha csak nem jött el értük egy fekete Volga, vagy épp nem a világot mentik meg James Bond oldalán, akkor bizony tartoznak anniyval a közösségnek, hogy leírják hogy mit csinálnak épp vagy miért hagyták abba esetleg, de a legalapabb az hogy elköszönnek!

    No offense, csak ezeket a dolgokat nem tudom megérteni..
    AlcoholPro likes this.

  2. #2
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Te is elég rég írtál, szóval más szemében a szálkát...

    Egyébként a világ, a magyar helyzet és a fórum összetétele is változott, amik mind lemorzsolódást vonnak maguk után. Lehet azért mert már nem akarnak sehol szerepelni vagy mert a fórumhoz már nincs kedvük mert megunták/megváltozott.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Atish81 ugyanúgy grindel, ahogy eddig tette, nagyon szép eredményekkel.

  4. #4
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Helló!

    Köszi, h eszedbe jutottam, Zoleenak meg, h linkelte

    Nálam egyszerű a dolog, egy hosszúra nyúlt mélypont mellett kerestem más lehetőségeket a "civil" életben, melyek egy idő után annyira felsokasodtak, h sem időm, sem kedvem nem volt visszatérni az utóbbi időkben roppant frusztrálóvá vált játékhoz. Rengeteg munkát és felkérést kaptam, jelenleg az egy fix és hivatalos melóm mellett még három helyre bedolgozom (de ezen kívül is még lenne mit), így a póker először csak háttérbe szorult, majd teljesen ki is esett. Ráadásul a fix melóhoz szakmai képzéseket és különböző iskolákat is elkezdtem időközben, így ha azt mondom, h van napi 10 percem levegőt venni, akkor nem hazudok. De ezzel nincs gond, teljesen jól érzem magam, szeretem amit csinálok.

    Röviden ennyi, a búcsúzkodás meg sose ment, ráadásul nem terveztem véglegesen eltűnni, csak egy hosszabb szünetet akartam, aztán ez lett belőle.

    Jó játékot és GL mindenkinek!
    naggeri, banoster, R1per2 and 7 others like this.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  5. #5
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ráadásul nem terveztem véglegesen eltűnni, csak egy hosszabb szünetet akartam, aztán ez lett belőle.

    Jó játékot és GL mindenkinek!
    jó hallani, hogy sínen vagy Sok sikert mindenben!
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Waretraps=Svájcifiú

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Az király Zehy papa , ráádásul ha annak a fekete bébinek a vállán hajtod álomra a fejed aki az avatarodon akkor minden rendben!!

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Na jó olvasni hogy rendben vagy Zehy! GL a civil munkádhoz! Köszi hogy írtál pár sort!

    @trixilw: azért az hogy egy többszörös hónap bloggere egyik napról a másikra felhagy a blogolással nem egy kalap alá tartozik azzal hogy én nem írtam 2 hónapja. (Ez pár nap múlva változni fog:P)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •