Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree11Likes
  • 1 Post By S0nnyB1ack
  • 8 Post By Tir-X
  • 1 Post By trixilw
  • 1 Post By Flush67

Téma: Keressük a tökéletes SH/6MAX HUD-ot!

  1. #1
    Lelkes újonc Rendes1 avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 13.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás Keressük a tökéletes SH/6MAX HUD-ot!

    Sziasztok!

    A mi nap ezt találtam egy FB hirdetésnél, LOL..

    Features | 7BB HUD

    Mi a véleményetek?

    Szerintem elég jónak tűnik..bár egyedül biztosan nem venném meg esetleg összefogva!


    Jöhetnek ide SH HUD-al kapcsolatos dolgok ( vélemények/tapasztalatok, stb..)

  2. #2
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Az én HUD configem:

    Hands/Name/Preflop positional awareness
    VPIP/PFR/3bet/Fold to 3bet/4bet range
    Fold Blind to steal/BB fold to SB steal/TOT resteal/fold to 4bet
    FlopCbet/FoldtoFlopCbet/TurnCbet/FoldtoTurnCbet/RiverBet/FoldtoRiverbet
    FlopAFq/TurnAFq/RiverAFq/WtSD/W$SD

    Tökéletesen elégedett vagyok vele, speckó helyzetekben nyitok egy popup-ot ha pl: CO Uo PFR, 3betIP, Raisecbet vagy TOT squeeze/fold statok kellenek.

    A HUD-ot úgy konfiguráltam, hogy minden egyes stathoz annak értékétől függően egy szín tartozik, pl.: sárga színűek a weak/passzív tulajdonságok, zöldel azok amelyek normál/jó érték körül mozognak, pirossal az aggro (de nem kiugróan aggro), és rózsaszínnel a bármilyen okból kiugróan nagy leak-ek.

    Ez sokszor abban segít, hogy nem kell végignéznem az összes statot, hanem sokszor elég csak egy pillantást vetnem a HUD-ra és ha a fele rózsaszín, akkor egy atomfish lesz villain, míg ha zöld az egész akkor egy értelmesebb TAG playerrel játszom.

    Így a megjelenés alapján vannak bizonyos "színkombinációk" amik alapján be lehet lőni hogy mi várható villaintól. Pl. a sok piros pre és post stat mellett sárgán világít a 15-ös WTSD meg a 75-ös W$SD akkor tudom, hogy atom aggro lesz az arc, és a riverre általa épített viszonylag nagy kasszában bedonkolok egy potot vagy valahol raiselem a betjét, akkor szinte csak nut közeli handekkel folytatja. Vagy ha a sok sárga postflop stat mellett rózsaszín az utolsó kettő akkor megtaláltam a CS-t, passzív fish-t.

    Szerintem tök jó dolog ez a színezés, nekem legalábbis bejön
    Rendes1 likes this.

  3. #3
    Lelkes újonc Rendes1 avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 13.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Nekem is tetszik a szín jelölési technikád..Ezek végülis alap dolgok lennének. Szvsz popup ablakokat nehéz szerkeszteni, legalábbis nekem semi kedvem/időm hozzá.

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nekem teljesen új, hogy ilyenért valaki pénzt ad

    Szvsz sokkal hatékonyabban tudsz használni egy saját magad által összerakott HUD/POPUP kombót, mint egy olyat, amit valaki más csinált. Mire belejössz, hogy mit hol találsz, simán csinálhattál volna egyet saját magad.

    meg aztán mi haszna lesz, ha kint van ezermillió olyan stat, amit még nem is tud használni az ember? Viszont ahogy nő a tudásod, tapasztalatod, úgy bővítheted a saját HUD-od. Ennek igazán nem úgy kéne működnie senkinél, hogy most leül, és pár óráig HUD-ot szerkeszt. Néha lesz, hogy 10-15 percet szánsz egy popupra, amikor rájössz hogy kell ilyen, vagy nem jó a beépített, de amúgy havi 1-2 perc, hogy néha hozzáadsz még ezt-azt, változtatsz, ahogy egyre több stattal ismerkedsz meg. Aztán idővel kialakul egy már jól megszokott HUD-od, amin nem is nagyon változtatsz már, mert személyre szabtad.

    Olyan meg, hogy tökéletes HUD, nincs. Mindenkinek más elrendezés kényelmes, van akinek csak hátrány, ha kint vannak az RFI adatok, van aki meg utálja ha a popupon kell keresnie őket stb stb.

  5. #5
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Bár tudom, hogy más, mert sng, de pl én más hudot használok 6-max sng-re, FR-re és elvileg kéne egy hu-ra ami csak akkor jelenik meg. Szóval tényleg nincs tökéletes, ennyiért meg pláne.
    iKeksz likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Én szívesen eladom a hud-omat neked pár sörért vagy egy fejős kecskéért, de sztem is jobban jársz, ha magadnak szerkesztgeted.

  7. #7
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az én HUD configem:

    Preflop positional awareness
    Most néztem utána ennek a statnak és jó, hogy felmerült, mert elsőre arra gondoltam, hogy jó eséllyel az RFI-s sort részben kiválthatná.
    De bevallom, kicsit félrevezetőnek/használhatatlannak tartom, ezért kiváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok róla!
    Csuhi81 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •