Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (63) összesen
Like Tree23Likes

Téma: NL10 KK preflop OOP 350bb effektív

  1. #1
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás NL10 KK preflop OOP 350bb effektív

    Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 9 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.


    BTN: $11.04 (110.4 bb)
    SB: $11.06 (110.6 bb)
    BB: $15.3 (153 bb)
    UTG+1: $10 (100 bb)
    Hero (UTG+2): $32.17 (321.7 bb) 16/12/4 TAG reg
    MP1: $46.52 (465.2 bb) 10 hand ismeretlen, valamiért fishy-nek jelöltem korábban
    MP2: $7.7 (77 bb)
    MP3: $15.3 (153 bb)
    CO: $10.95 (109.5 bb) 14/12/3 reg postflop aggresszív


    Preflop: Hero is UTG+2 with
    UTG+1 folds, Hero raises to $0.30, MP1 raises to $1, 2 folds, CO calls $1, 3 folds, Hero ($31.87)


    Mit tennétek? MP1 valamiért fishy-nek van jelölve a kliensben, nem emlékszem a közös history-ra. 4bet? Építsünk nagy potot OOP? Mekkora legyen a bet? 4Bet/fold vagy 4bet/call? Gyakorlatilag ilyen deepen IO miatt mindennel callolhat MP1 Én meg csak K magas flopon tenném be szívesen. Ott van még a reg is, akiknek itt a range kb. AK,QQ,JJ, de IO miatt ő is callolhat pocketekkel, vagy sc-kkel poziban, akár lassíthat AA-t is. Ha 4betelek és UTG+2 callol, reg borít? Nem éreztem ezt a szitut.

    Mit tennétek és miért? A hand nem itt végződik, lesz postflop játék is, egyelőre a preflop move érdekel.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Mit: Raise 3.5$-ig.
    Miert: Mert nagyon eros lapom van es azt akarom hogy nagyon kifizessenek.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  3. #3
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    10 hand alatt milyen statokat produkált?
    Kompetensnek tűnik, vagy hatalmas gappel dolgozik?

    Ha fishy statjai vannak, mehet egy 4bet, ha normálisabb, akkor csak megadom ilyen deepen

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 05.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    mi az MP1 nickje? megnézem hátha van statom róla

    ha fishynek gondolod akkor postflop böven van edge-d, de ilyen deepen OOP bármit is kezdeni... 4betelsz mondjuk 4$-ig, megad, jöt egy 5TJ flop, cbetelsz 0,75 potnyit, jön a miniraise, szar dobni. Én csak callolnám, és postflop okoskodok

  5. #5
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit: Raise 3.5$-ig.
    Miert: Mert nagyon eros lapom van es azt akarom hogy nagyon kifizessenek.
    Kösz! Póker is easy, emelünk mert erős lapunk van Azért 350bb-ről lesz szó szóval azért is tettem fel a többi kérdést, hogy mi legyen a terv bizonyos scenario-k esetén, mert sosem árt ha tervezünk.

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    10 hand alatt milyen statokat produkált?
    Kompetensnek tűnik, vagy hatalmas gappel dolgozik?

    Ha fishy statjai vannak, mehet egy 4bet, ha normálisabb, akkor csak megadom ilyen deepen
    Szerintem felesleges gap-et nézni 10 hand alatt Most 11hand van róla 55/45/60.

    Idézet szent666 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi az MP1 nickje? megnézem hátha van statom róla

    ha fishynek gondolod akkor postflop böven van edge-d, de ilyen deepen OOP bármit is kezdeni... 4betelsz mondjuk 4$-ig, megad, jöt egy 5TJ flop, cbetelsz 0,75 potnyit, jön a miniraise, szar dobni. Én csak callolnám, és postflop okoskodok
    Köszi nem kell stat, mivel a handben a döntéseimet én is az alapján hoztam, amit akkor tudtam, így itt is ennyi info-val várnám a kommenteket.

  6. #6
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Nem építeném tovább itt pre a potot. Egy esetleges 4bet esetén kitesszük az "ablakba" a lapunkat amit nem fognak még kedvező flop esetén sem kifizetni. A call azért tetszik jobban, mert rejtve marad a lapunk. (nyitottabb a range-ünk) Kisebb kockázattal nyerhetünk nagyobb pénzt.
    S0nnyB1ack likes this.

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Co ellen jó lehet 4bet/call , annyi a gond vele, hogy mp bekavarhat egy call-lal, aztán a co betolja, mi meg ott állunk, hogy mi legyen. Ezt inkább elkerülném.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 10. 25. 13:06
    S0nnyB1ack likes this.

  8. #8
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Felejtsd már el kérlek az olyan opciókat KK-val, hogy 4bet/fold! Nem is értem tényleg, hogy minek játszol, ha ez felmerül benned. Itt nincs ICM, ez nem az a játék....
    Jó dolog, hogy segítséget kérsz, csak már maga az alap, ami ingovány (vagy annak tűnik). KK-val vagy pre OOP, egyelőre 3-an partiban. Abban sem vagy biztos, hogy kik ellen játszol. Tehát mondhatni ismeretlenek ellen, és rajtad a sor. Ne bonyolítsd túl ezt, így meg fogod ölni a játékod. Tudod Te, hogy mit kell tenned szerintem, csak nem vagy biztos magadban. Ez általában akkor fordul elő az emberrel, ha nem a játékot nézi, hanem dollárokat a nick alatt. Ezen változtass, ez teljesen mental probleme szerintem.
    Bízz magadban, és ne csak próbálkozz,hanem csináld!

  9. #9
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felejtsd már el kérlek az olyan opciókat KK-val, hogy 4bet/fold! Nem is értem tényleg, hogy minek játszol, ha ez felmerül benned. Itt nincs ICM, ez nem az a játék....
    Jó dolog, hogy segítséget kérsz, csak már maga az alap, ami ingovány (vagy annak tűnik). KK-val vagy pre OOP, egyelőre 3-an partiban. Abban sem vagy biztos, hogy kik ellen játszol. Tehát mondhatni ismeretlenek ellen, és rajtad a sor. Ne bonyolítsd túl ezt, így meg fogod ölni a játékod. Tudod Te, hogy mit kell tenned szerintem, csak nem vagy biztos magadban. Ez általában akkor fordul elő az emberrel, ha nem a játékot nézi, hanem dollárokat a nick alatt. Ezen változtass, ez teljesen mental probleme szerintem.
    Bízz magadban, és ne csak próbálkozz,hanem csináld!
    Ezzel mit akarsz mondani?
    Pre betolnád?
    redoubtable likes this.

  10. #10
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel mit akarsz mondani?
    Pre betolnád?
    Nem, én arra reagáltam, hogy KK túl erős lap a 4bet/fold-hoz.

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •