Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree8Likes

Téma: NL10 FR 67s resteal potban

  1. #1
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás NL10 FR 67s resteal potban

    Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 9 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.


    Hero (BTN): $15.19 (151.9 bb) TAG reg
    SB: $10.46 (104.6 bb)
    BB: $9.85 (98.5 bb)
    UTG+1: $10 (100 bb)
    UTG+2: $23.20 (232 bb)
    MP1: $10.18 (101.8 bb)
    MP2: $4.73 (47.3 bb)
    MP3: $8.09 (80.9 bb)
    CO: $19.44 (194.4 bb)


    Preflop: Hero is BTN with
    6 folds, Hero raises to $0.20, SB raises to $0.70, BB folds, Hero calls $0.50


    Flop: ($1.50) (2 players)
    SB bets $0.85, Hero calls $0.85


    Turn: ($3.20) (2 players)
    SB bets $1.75, Hero calls $1.75


    River: ($6.70) (2 players)
    SB checks, Hero bets $3.20

    SB:
    Névtelen.png


    - Emelnétek valahol korábbi utcákon?
    - Riveren bet/fold-on vagyok, size jó szerintetek?

    (Nem a handdel összefüggő kérdés: - a HM-ben a Main Popupot összebarmoltam, elállítgattam, így most ha popupot akarok betenni össze kell vágdosni a pre és post statokat. Hogy tudom beállítani, visszaállítani hogy legyen egyben egy jó main popupom, amit a handekhez lehet csatolni?)
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2013. 11. 14. 08:46

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    turnön visszaemelnék, nagyon drawy a board, itt még sok mindennel adhatja, amit verünk, riveren viszont sok olyan kártya jöhet, ami megöl minden további akciót. így viszont riveren checkback, mert nem nagyon tudok olyan lapot elképzelni, ami rosszabb, és megadja. nagy ritkán talán tudsz így szettet dobatni, mert egy AsJs+szal is lehet talán játszani, de az nagyon kis része lesz a rangednek szerintem, így egy félpotos betre nem sok mindent dobnék itt, ami rosszabb, mint a tied
    Utoljára módosítva: samseaborn által: 2013. 11. 14. 08:52
    S0nnyB1ack likes this.

  3. #3
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet samseaborn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    riveren checkback, mert nem nagyon tudok olyan lapot elképzelni, ami rosszabb, és megadja.
    Idézet samseaborn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem sok mindent dobnék itt, ami rosszabb, mint a tied
    ???

  4. #4
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Flop-on emelnék OP-k/TP?K/random OC-ok ellen. Nem szeretnék erk*rvulni, értékért hívok,
    (Nem azért adtunk meg, hogy leszedjünk pl. egy KK-t, ha betalálunk?)
    S0nnyB1ack likes this.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ???
    ja, szerkeszettem, és nem figyeltem oda, hogy értelme is legyen szerkesztés után - (lehet hogy előtte sem volt)

    de riveren akkor is checkbackelnék, mert nem tudok a másik játékos kezébe olyan lapot adni, ami megad, és amit te versz, és nem sok mindent / szerintem ritkán dob el bármit, ami JOBB, mint a tied (pl. szett)

  6. #6
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flop-on emelnék OP-k/TP?K/random OC-ok ellen. Nem szeretnék erk*rvulni, értékért hívok,
    (Nem azért adtunk meg, hogy leszedjünk pl. egy KK-t, ha betalálunk?)
    19-es resteal range ellen megyünk, tele van a range trashel. Az esetek több mint felében lőni fog turnon is airrel is meg értékhanddel is, ezért a flop call.

  7. #7
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet samseaborn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja, szerkeszettem, és nem figyeltem oda, hogy értelme is legyen szerkesztés után - (lehet hogy előtte sem volt)

    de riveren akkor is checkbackelnék, mert nem tudok a másik játékos kezébe olyan lapot adni, ami megad, és amit te versz, és nem sok mindent / szerintem ritkán dob el bármit, ami JOBB, mint a tied (pl. szett)
    Semmiképpen nem akartam dobatni. Villain széles range-el játszik és túl sokszor megy mutatásig (WTSD: 36), a river hívás egyértelmű valuebet részemről. Aireket nyilván dobni fog, pároktól számítok callra.

  8. #8
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Átnézve a statisztikáit: SB resteal 14%, nem 19%. Ftocbraise 20%, Call 40%, reraise 40%, igaz csak kis minta alapján, de én inkább visszaemelnék flopon, overpárt nem igen fog dobni, a totál air lapjait pedig nem mindig lövi 2-3 utcán át. Különben is inkább szeretem az ellenfeleket nehéz döntés elé állítani, minthogy nekem kelljen nehéz döntéseket hozni.
    Mit játszanál ezen a flopon 89-el, settel, közepes overpárral (88-JJ), slowplayelt monsterrel (AA,KK)? 3bet potokban szerintem agresszívabban kell megjátszani a nagyon erős lapkombinációinkat, mert az alacsony spr miatt sokkal könnyebben tönkremennek még a regek is. Szóval szerintem flop rr, de legkésőbb törnön mindenképpen.
    Flush67, BelaKecske and S0nnyB1ack like this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Flop raise sima sztem, eleve nem reppelsz nagyon semmit, meg ha akarsz néha blöffölni, ami a tág range+magas cbeet miatt teljesen jogos, akkor nem árt ha value range-ed is van. Mivel amúgy sem nagyon szeret a srác dobni, lehet AK is simán calloz.
    Turn is emelnék, kicsit jobbat reppelsz de azért pár+draw meg float-olt fd is lehet nálad, amivel úgy játszol, szal megadhatja, + ez a turn nem olyan jó neki a bet-re, mégis folytatja, szal akár erős is lehet.

    Riveren, mivel a flop floatol fd is odaért illetve a sor, rakás 2 pár meg a tizes szett is, minden mással szintén sd képes vagy, double float nemigen lesz nálad, szal normális arc ellen szerintem nem tudsz vbetelni, a blöff meg valszeg nem jó, főleg ilyen size-al, szettet nem fog dobni valszeg és a legtöbb lapját meg vered.


    Am lehetne valami pozikra bontott 3bet popup-od, ha még nincs.
    LifeNitz and S0nnyB1ack like this.

  10. #10
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Azért kárpótolni fog a flop raise esetén az, hogy semmi overt nem dob.
    Meg hát azért is flopon raiselném, mert itt lesz a legkevesebb hitele az emelésednek, és nem is szeret rá dobálni ahogy nézem.

    Pozikra bontott popup +1. Nemtom hol csinálhatod vissza az eredeti popupot, de szerintem egy rakat kaki az összes, és én a helyedben csinálnék magamnak custom popupokat Elég easy HM2-ben.
    S0nnyB1ack likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •