Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Nl 10, pre puffogtatás

  1. #1
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás Nl 10, pre puffogtatás

    Sziasztok!

    bb: 91/7/13-at játszott ca 100hand alatt
    utg:
    ehune.jpg
    amúgy nem egy acélos playa, ellenem nagyon szeret floatolgatni, rendre nem ad hitelt a barreljeimnek, és a 3 betjeimet sem tiszteli nagyon
    a kérdés adott. jó itt bezavarni a macit a málnásba, vagy hosszútávon sok sörünkbe fog ez kerülni?
    viszonylag sokat tankelt mielőtt visszatolta
    köszi
    jah lemaradt: "Én: 24/18/7 et játszok 18% 4bettel kb, magamat regfishként írnám le, láthatott már tőlem baromságot is, főleg a hülye megadásokban jeleskedem"

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($9.70) 97bb
    UTG+1 ($10) 100bb
    CO ($3.14) 31bb
    crochodil (BTN) ($12.58) 126bb
    SB ($10.09) 101bb
    BB ($12.66) 127bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) crochodil is BTN
    UTG raises to $0.30, 2 folds, crochodil calls $0.30, 1 fold, BB raises to $0.50, UTG calls $0.20, crochodil raises to $2.40, BB calls $1.90, UTG goes all-in $9.70, crochodil goes all-in $12.58, BB folds

    Flop: ($21.85, 2 players, 2 all-in)

    Turn: ($21.85, 2 players, 2 all-in)

    River: ($21.85, 2 players, 2 all-in)
    Utoljára módosítva: crochodil által: 2013. 11. 21. 22:40
    Kapol

  2. #2
    Fanatikus tag dan9304 avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 29.
    Hozzászólások
    294

    Alapbeállítás

    poziból mehetett volna a 3bet
    ha már flateltél akkor miért 4beteltél a bb sqz-je után? kiváló odds volt a callra, és szerintem az AQs 3way sem játszik rosszul
    az utg által választott preflop linet sem értem igazából, de a statokból ítélve nem fog itt gyengébbekkel nagyon stackelődni, pláne hogy a bb is még bent volt
    amúgy az sb-ről írtál statokat, de gondolom csak elírás és a bb-re vonatkozik

    egy tanács:
    a bb nyilván egy orbitális hal, az utg pedig fishreg-szerű playa lehet a -3bb/100ból ítélve, ráadásul 3k hand alapján
    szóval ilyen gyengébb arcok ellen inkább postflop kellene olyan spotokat kialakítani, ami +EV, nem pedig pre stackelődni egy határeset lappal szvsz

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 05.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    "ilyen gyengébb arcok ellen inkább postflop kellene olyan spotokat kialakítani, ami +EV"

    én is igy látom... nálam call a miniraiset, és látok egy jól teljesítő lappal egy olcsó flopot. Ha nem talál el, akkor sem probléma, fold és kész. IP-ből tuti jól ki tudtad volna hozni. A pre allin mindig annak "kedvez", aki OOP van, nem kell nehéz szitukba belemenni.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder LifeNitz avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hozzászólások
    698

    Alapbeállítás

    en nem is ertem ezt az egesz kapalozast preflop, utg shove-ra ugy foldolnek hogy leszakadna a mehem, egyebkent flattelnem valoszinuleg ezt a tokeletes size-al megaldott 3b-et.

    teljesen nem ertem minek ide ez a Cold4b, utg egy nit kb. call az 50c-et es akciozzal nutFDvel floppon

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    AQs gyönyörű lap, én pre lejátszom, vagy lesz gyorsan sok söröm, amiket gyorsan le is húzok és irány a buli, vagy gyorsan elmegy a lé és mehetek kölcsönkérni haveroktól.

  6. #6
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    A 4bet elég lett volna 0.75-ig
    LifeNitz, davidgeszt and dan9304 like this.
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  7. #7
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    miért 4betelünk, ha nem 3beteltünk? ez az egész vmi leveling-háborúnak tűnik utg-vel, sztem fölösleges ilyenekbe belemenni ezen a szinten...

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Azért 4betelünk, mert bb ellen tiszta value általában, utg meg nem nagyon fog monstert callozni pre.
    termin and AlcoholPro like this.

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    a pre coldcall tetszik poziból a fish miatt, ha csak a fish nem szokott 3betet is cold callozni. tetszik a 4 bet is. amikor utg betolja, lehet hogy jobb a dobás, mert kb. 88-JJ AQ+ lesz nála. ki kellene stove-olni.

  10. #10
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    UTG ellen szerintem el lehetne ereszteni...

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •