Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen

Téma: Cake poker

  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás Cake poker

    Vki nem tudja hogy lehet ebbe a terembe befizetni mert én próbáltam a buy chips-nél de nem sikerült

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    Mivel fizetnél be? Mert valóban úgy kell. Cashier->Buy chips és ott kiválasztod, hogy mivel szeretnél (szerintem érdemes Moneybookerssel). Sikerül?
    Egyébként a Cake Pokernek már van saját fóruma, kár volt újat kezdened.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Szentes
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Hello!

    Van egy kis problémám a klienssel (Red Starral, de a Cake is ugyanaz gondolom) és a support azt ajánlotta, hogy lépjek ki a kliensből és jelentkezzek be újból. A gond csak az, hogy én az első bejelentkezéskor auto loginra állítottam és így nem nyílik meg az az ablak ahová be lehetne írni újból a nickemet és a jelszavam. Ha meg már beléptem a kliensben, akkor nincs olyan gomb - vagy csak béna vagyok - , hogy Log Out.
    Hogyan lehet kijelentkezni?
    A problémám egyébként az, hogy meg akarom változtatni kifizetési e-mail címemet (mert amúgy nem engedi Moneybookersre kifizetni, ha a moneybookerses és a Red Star pokeres e-mail címem nem egyezik meg), de mindig hibaüzenet jelenik meg.

  4. #4
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Ugyanazzal az e-mail címmel regeltél? Én próbáltam, de nem engedte a másik terem.

    Az e-mail címet a My Account menüben lehet módosítani.

    Ne használj auto logint!

    Reinstall sem segít?
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  5. #5
    Fanatikus tag r0ckm4n avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Namost akkor két cake poker topic van?

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Szentes
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyanazzal az e-mail címmel regeltél? Én próbáltam, de nem engedte a másik terem.

    Az e-mail címet a My Account menüben lehet módosítani.

    Ne használj auto logint!

    Reinstall sem segít?
    Próbáltam a My Account-nál, de hibaüzenet jelent meg.
    Akkor leírom a történetet:
    Az első moneybookers számlámat (ezentúl M1) HUF pénznemben csináltam az akkor érvényben lévő egyetlen e-mail címemmel (ezentúl E1), ezért megkértem őket, hogy töröljék, mert nekem Dolláros kell. Ők voltak olyan kegyesek (igaz vagy 5 levélváltást követően), hogy az előzőt zárolták (mert törlni nem tudják - legalábbis ezt mondták - ) és én új e-mail címmel (lejjebb már E2) új dolláros Moneybookers számlát (M2) nyitottam.
    Aztán regisztráltam magam a Cake pokerre E2 e-mail címmel. Ott játszottam is egy darabig és meg is tetszett a terem, de láttam itt az oldalon, hogy lehet rakebacket is kapni. Ekkor választottam a Red Star pokert, immáron már rakeback-es formában és E1 e-mail címmel regisztráltam is magam (amihez ugyabár az M1 -es zárolt moneybookersz számla tartozik).
    Most pedig ki szerettem volna kérni egy kis pénzt M2-re és a rendszer azt írta ki, hogy nem lehetséges, mert ugyanannak kell lenni a moneybookers-es e-mailemnek és a Red Starosnak is (azért az érdekes, hogy befizetni meg lehet különbözőről). Mondom jó, akkor megváltoztatom a Red Starosat, de nem lehet mert hibaüzenetet ír ki (technikai probléma). Ekkor írtam a supportnak, akik azt írták vissza, hogy most már jó és próbáljam ki. Hát nem lett jó és újból írtam, hogy segítsenek. Azt írták, hogy lépjek ki és próbáljam meg újra. De sehol nem találok Log Out gombot.
    Egyébként a Red Star-on meg lehet nézni az Accountomat kliens használata nélkül (mert a Cake-n meg lehet)?
    Szóval mitévő legyek?
    Üdv.

  7. #7
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Szerintem először változtasd meg a Cake -es e-mail címedet. Majd add meg ezt az e-mail címet (E2) a Red Star -on.

    A zárolt számláról hogyan tudtál egyáltalán befizetni?

    Egyébként pont ilyen problémák felmerülése miatt nem regeltem a Red Star -ra.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Szentes
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem először változtasd meg a Cake -es e-mail címedet. Majd add meg ezt az e-mail címet (E2) a Red Star -on.

    A zárolt számláról hogyan tudtál egyáltalán befizetni?

    Egyébként pont ilyen problémák felmerülése miatt nem regeltem a Red Star -ra.
    Éppen az a gondom, hogy a Red Staron nem tudom megváltoztatni az e-mail címemet, mert hibaüzenet jelenik meg.
    Nem a zárolt számláról fizettem, hanem az új M2-esről. Csak a mostani Red Staros e-mail címem és a zárolt moneybookers-es e-mail címem egyezik meg. Ezért nem tudom hozzáadni a moneybookershez a Red Star-os e-mail címemet.

  9. #9
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Harmadik e-mail címmel próbáltad már?
    Ha jól értem egyiket a MB -en nem tudod használni, a másikat pedig a teremben.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  10. #10
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet water2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Éppen az a gondom, hogy a Red Staron nem tudom megváltoztatni az e-mail címemet, mert hibaüzenet jelenik meg.
    Ugyanaz nem lehet, mint a Cake -es!!!
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •