Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Trackerek adás-vételének lebonyolítása

  1. #1
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Kérdés Trackerek adás-vételének lebonyolítása

    Valaki írja már meg frankón, hogy miként megy a trackereknek adás-vétele. Gondolok itt mindegyik szoftverre. Köszi

  2. #2
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki írja már meg frankón, hogy miként megy a trackereknek adás-vétele. Gondolok itt mindegyik szoftverre. Köszi
    Pár hete eladtam a pt3-am kódját. Tehát nem a pokertracker.com accountom, hanem a pt3 licenszét. Itt meghírdettem, küldték a pénzt ps-en, én pedig emailben a kódot. Ennyi.

    Sokan komplett accountot adnak el, viszont nekem pt4-em is van amit használok, így értelemszerűen az accountomtól nem akartam megszabadulni.

  3. #3
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pár hete eladtam a pt3-am kódját. Tehát nem a pokertracker.com accountom, hanem a pt3 licenszét. Itt meghírdettem, küldték a pénzt ps-en, én pedig emailben a kódot. Ennyi.

    Sokan komplett accountot adnak el, viszont nekem pt4-em is van amit használok, így értelemszerűen az accountomtól nem akartam megszabadulni.
    Értem. A kódot nem kellett resetelni? Mert csak az accout tulaja tudja resetelni. Jol mondom?

  4. #4
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem. A kódot nem kellett resetelni? Mert csak az accout tulaja tudja resetelni. Jol mondom?
    Már több mint egy éve nem használtam a pt3-at, előtte is csak egy gépre vlt telepítve. Működött a vevőnek rendesen. Resetelni a kódot? Erről még nem hallottam, de gondolom, az account tulaja csinálhatja csak.

  5. #5
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már több mint egy éve nem használtam a pt3-at, előtte is csak egy gépre vlt telepítve. Működött a vevőnek rendesen. Resetelni a kódot? Erről még nem hallottam, de gondolom, az account tulaja csinálhatja csak.
    újra eladni vagy új gépre telepíteni reset nélkül nem megy. amit természetesen az accba belépve lehet ( HM- nél. PT-nél nem tom, hogy van)

  6. #6
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Akkor ennyi? Megveszem a kódot és használom, amíg le nem reseteli az acc gazdája, vagy amíg nem szeretném egy új gépre telepíteni?

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 10.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    PT4 small stakes-t vennék!

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 12. 24.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás pt

    Szia!nekem van egy eladó..

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 10.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    csáócsáó!mennyiért vesztegeted?

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 12. 24.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Szia!irtam neked üzenetet(bár lehet h akkor rossz helyre írtam 40$ért adom.
    FTP-n Ps-en vagy netelleren lehet fizetni(előre utalással)
    A megbízhatóságom után tudsz járni a "barna" oldalon ugyanezen nicken..

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •