Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás 3-as all in bevállalása FT-n QQ, KK-al?

    Sziasztok! Szerintetek 9 fős döntő asztalon miután 3-an allin mentek köztük 2 shortabb mint én plusz a chipleader, mindenképp be kell vállalni QQ-val vagy KK-al, vagy dobható a jobb jobb pénz miatt?

  2. #2
    Lelkes újonc Attischa a HUN avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 27.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    KK szerintem vállalható,de tudni kellene,hogy a chipleader milyen játékos,ha túl laza akkor simán.Szerintem.De ez a én magánvéleményem.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Rossz a cim,mert nem harmas hanem negyes allin lenne, ha Te is beszallnal.
    De hogy valaszoljak is a kerdesre, altalaban en meg a kiralyokat is dobnam, csak akkor adnam meg, ha a kovetkezo 2 feltetel teljesul:
    -maniac a CL
    -a shortok nagyon shortok

    Akkor azert adnam meg, mert eleg lenne a CL ellen nyerni, ugyis gyarapitanank a zsetonjainkat.
    Tehat pl, ha a CL 60/40et jatszik, es a ket short 5 BB korul van, a CL 50 nekunk meg minimum 20.

  4. #4
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Kb. az, amit Szecska ír.

    Nem mindegy a sorrend, CL hanyadiknak tolja be?
    Mennyi effektív sidepotért mész CL-lel? (Pl. az 5-5-20-50-es felállás esetén, ha csak CL ellen nyersz, akkor beéred, szóval simán megérheti.)
    Ki eddig milye stílusban játszott? Pl. CL képes-e csapdázni (csak call AA-val)? Shorto között van-e ultrafeszes?
    ICM hatás.
    QQ sokkal jobban kérdéses még így is, de KK kevésbé.
    "Egon, ez piszok jó!"

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Köszönöm a gyors válaszokat.Értékelhető mennyiségű adat nélkül gondoltam, a valóságban 3-ként reraiseallin ment AJ-el és jött az ász és a Q is.És elég rossz érzésem volt(viszont egy dobással 2 helyet léptem előre).Ezért is kérdeztem, hogy ki mit csinálna.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    A pontos handhistoryval sokkal pontosabb, és hasznosabb válaszokat kaptál volna.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •