Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 07. 12.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás NL 5 SH top 2 pár river mivel játszik így?

    $0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (6 handed)


    Known players:
    BB = ($4.91)
    MP2 = ($2.23)
    MP3 (Hero) = ($4.92)
    CO = ($4.15)
    BU = ($6.10)
    SB = ($3.23)


    Preflop: Hero is MP3 with , .
    MP2 folds, Hero raises to $0.15, CO folds, BU calls $0.15, 2 folds, BB folds.


    Flop: ($0.37) , , (2 players)
    Hero bets $0.25, BU calls $0.25.


    Turn: ($0.87) (2 players)
    Hero bets $0.60, BU calls $0.60.


    River: ($2.07) (2 players)
    Hero bets $0.80, BU raises to $2.60.


    Hero?

    a játékosról 14 hand van eddig 7/0 játszott

    szerintetek mivel játszik így?

    megadnátok az emelését?

  2. #2
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Simán callolnám. K9-re tenném a lapjait.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Simán callolnám. K9-re tenném a lapjait.
    Mi alapján szűkítetted egy kombóra a range-ét?
    K9 az jó coldcallra preflop?
    Milyen rosszabb laptól vár megadást riveren?

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    k9-re? mért?

    amúgy a river betsize nem tudom miért ilyen kva kicsi, de erre visszablöfölhet besült sor meg besült fd+gutshot, (mivel a többi utcán is kicsit a betsize-ok, simán jöhetett sokmindennel) illetve néha visszahívhat értékért egy AK-t vagy KQ-t, sok jobb meg azért nem lesz nála, úgyhogy ha már valamiért ekkorát beteltem a riveren akkor biztosan megadnám ezt utána.

  5. #5
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    14 hand elég sovány bármire is. Mive a gombon ül az arc, ezért csak egy egyszerű flopplesést mutat, amit ugye egy szinte már robotszerűen egy cbet követ. Majd várja, hogy az összes utcát végigemelgessük, és kevésli a riverre összejött potot. Kicsit beletol még a kasszába és várja hogy a szerintem K9-el elvessze a handet

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    14 hand elég sovány bármire is. Mive a gombon ül az arc, ezért csak egy egyszerű flopplesést mutat, amit ugye egy szinte már robotszerűen egy cbet követ. Majd várja, hogy az összes utcát végigemelgessük, és kevésli a riverre összejött potot. Kicsit beletol még a kasszába és várja hogy a szerintem K9-el elvessze a handet
    Ez egy lehetőség a sok közül.
    Ahogy Bélakecske is írta emelhet értékért AK, KQ-t vagy jobbat, emelhet blöffből besült húzókat.
    Sztem pont azért nem lehet nagyon leszűkíteni a range-ét mert semmilyen info nincs még róla.
    Nem értek a NL-hez, esetleg K9s lehet hogy jó megadni preflop, de határeset lehet.

  7. #7
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Na igen, lehet még egy agyhalott 23-mal is csak sztem, ha besült húzója lett volna, akkor preflop reraiselt volna, kivéve talán a Q9. Ezért gondolok nála egy Kx. Ha K10+ lenne, akkor szintén preflop visszaemel. De ez is csak tipp.

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értek a NL-hez, esetleg K9s lehet hogy jó megadni preflop, de határeset lehet.
    Nem nagyon kiemelkedően jó call a k9s vs mp, hátresetnek sem érzem, úgy jó lehet ha nagy fishek vannak a vakokban.

    Ahogy egyébként a KQo, KJo sem túl jó call, de általában ezekkel is callozni fognak NL5 regek is, lehet k9s is. Csak viszont ezek ritkán emelnek vissza riveren, sokkal egyszerűbb és jobb szitukban sem vbetelnek microtétes regek, nyilván nem pont itt fognak határeset helyzetben.

    KQ vagy pre callozott AK inkább, mert általában hero nem ilyen size-al lövi riveren a jobbakat, de igazából inkább azért calloznám ezt mert nagyon béna a river bet és bármivel visszablöffölhet rá, meg igazából elég kevés kombó van nála ami értelmes lap és jobb mint a top kettő.

  9. #9
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Béla +1, nagyon béna a riverbet --> megadás
    (Ha ezt szándékosan csináltad volna ismert ellenféllel szemben, akkor gyönyörű játék )

  10. #10
    Tag Englandfan avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 16.
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    Egyetértek az előttem szólókkal,a betsize-ok miatt lópikulát nem néz ki a handedből,csak max hogy olcsón be akarod tolni sd-ba és ezt lövi,ha így jutok el idáig,soha nem dobnám.
    Sznepkól!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •